Strona główna > Polska > Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGBT

Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGBT

– Język komunikacji to jest jedna rzecz, a druga to są postulaty polityczne. Bardzo elegancko mówi Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński jest bardzo szarmanckim człowiekiem, niezwykle kulturalnym, starszym panem. Prawda jest taka, że to on blokuje ochronę życia w Polsce, ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT– powiedziała w środę na antenie RMF FM Kaja Godek, działaczka pro-life, Konfederacja Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy.

– Jarosław Kaczyński używa wszystkich swoich sił do blokowania ochrony życia. Ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT – stwierdziła Godek.
Kaja Godek podkreśliła również, że w Parlamencie Europejskim jest „bardzo silne lobby aborcyjne, które naciska na kraje narodowe, żeby upowszechniały aborcję”. – Cały czas jest presja polityczna, żeby tę ochronę życia rozmontować – mówiła Godek. Zadeklarowała, że chciałaby znaleźć się w PE w komisji FEMM – komisji ds. praw kobiet i równouprawnienia, ponieważ jest ona zdominowana przez „aborcjonistki, których nikt nie hamuje”. – Brakuje tam głosu kobiet – zaznaczyła.
– Jest głęboką naiwnością patrzeć na to, czym Unia Europejska jest teoretycznie i nie widzieć tego, co się dzieje w praktyce. W praktyce co roku są wydawane rezolucje przez PE, gdzie jest wezwanie do tego, żeby była aborcja we wszystkich krajach na świecie. We wszystkich krajach na świecie! To już nawet nie w UE, gdzie ten postulat jest nieustannie podnoszony – powiedziała Kaja Godek.

Źródło: RMF FM
TK

OD REDAKCJI: Artykuł z marca 2019 ale cały czas aktualny. PIS ma już na sumieniu ok. 4000 nienarodzonych dzieci (oczywiście za rządów PO było to samo).
Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2019/06/kaja-godek-jarosaw-kaczynski-blokuje.html
6.06.2019

One thought on “Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGBT

  1. A pani Kaja Godek, która sama jest lobbystką, tylko antyaborcyjną i chciałaby zdelegalizować aborcje w przypadku zagrożenia zdrowia i życia matki, chciałaby żeby Kaczyński słuchał lobby antyaborcyjnego? Z tego co wiem, po jego wypowiedziach, nie popiera ani zaostrzania prawa, ani liberalizacji, ale zachowanie status quo. Pani Kaja Godek chciałaby zaostrzenia prawa, by kobiety z ciążą zagrażającą życiu matki umierały, bo ważniejsze jest życie płodu (który też może umrzeć jak matka umrze). Wszelkim fanatykom mówię NIE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.