Strona główna > Bez kategorii > Kadyrow: organizatorzy demonstracji to wrogowie Rosji

Kadyrow: organizatorzy demonstracji to wrogowie Rosji

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id11424.html

Data publikacji: 9.02.2012

Tłum. RX

Ramzan Kadyrow. Mano cornuto? El diablo? Rogata dłoń? Starożytne, ale obecnie nie skrywane, błogosławieństwo dzieci diabła?

Szef Republiki Czeczeńskiej Ramzan Kadyrow w przeddzień udziału, 7 lutego, w pracach Forum Narodów Południowej Rosji w Kisłowodsku podczas rozmowy z dziennikarzami powiedział, że organizatorzy i uczestnicy demonstracji protestacyjnych są wrogami Rosji, informuje RBK. „Ci, którzy organizują demonstracje to wrogowie Rosji i jeśliby to zależało ode mnie to bym ich wsadził do więzienia”-powiedział czeczeński przywódca.

Oprócz tego Kadyrow ostro wypowiedział się przeciwko jednemu z przywódców ruchu protestacyjnego, Alieksiejowi Nawalnemu. „Nawalnyj to prawdziwy gaduła i oszołom i występuje przeciwko narodowi Rosji, przeciwko państwu… Jednocześnie on w swoich rewelacjach nie wymienia nazwisk bo się boi. Nawalnyj to tchórz”– przekonany jest szef Czeczenii. Kadyrow powiedział także, że podczas wyborów prezydenta Federacji Rosyjskiej 4 marca, Kaukaz Północny, a w szczególności Republika Czeczeńska, będzie głosował na Władimira Putina. A ponadto obiecał on zapewnić Putinowi w swoim regionie „stuprocentowy wynik”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.