Strona główna > Bez kategorii > Kabalistyczna satanistka Madonna „modli” się za Pussy Riot

Kabalistyczna satanistka Madonna „modli” się za Pussy Riot

Źródło: http://3rm.info/27064-polugolaya-madonna-pomolilas-za-pussy-riot.html

Data publikacji: 8.08.2012

Tłum. RX

Niestety, kabała nie pomaga, czerwona nitka nie pomaga. Stopień rozkładu osiąga poziom zaawansowany. Doradzilibyśmy czerwone kabalistyczne stringi, czyli „nici w rzyci”

Amerykańska pop-gwiazda, Madonna, na koncercie w Moskwie, poparła dziewczyny z grupy Pussy Riot, które przeprowadziły „punkowe modlitwy” w Świątyni Chrystusa Zbawiciela.

Poinformował o tym ma swoim blogu w Twitterze członek grupy „Wojna” i mąż jednej z oskarżonych, Pietr Wierziłow. „Te trzy dziewczyny uczyniły coś bardzo odważnego. Nadia, Katia i Masza, modlę się o waszą wolność”- powiedziała Madonna.

Przedtem „piosenkarka” przeczytała przemowę o ludziach całego świata, którzy tęsknią za wolnością. Następnie pop-gwiazda rozebrała się do bielizny, naciągnęła kominiarkę i na plecach miała napis „Pussy Riot”.„Klęczy na kolanach półnaga w kominiarce i śpiewa „Like a Virgin””- piszą na blogach.

W poniedziałek Madonna przybywszy do Moskwy w ramach światowego tournee MDNA, wyraziła nadzieję, że sędzia wykaże się w stosunku do członkiń Pussy Riot pobłażliwością i wkrótce będą one zwolnione. Wcześniej dziewczyny zyskały poparcie światowej sławy muzykantów, Stinga i członków grup Franz Ferdynand i Red Hot Chili Peppers. Przypominamy, że pięć członkiń punkowej grupy Pussy Riot w lutym b.r. przeprowadziły „punkową modlitwę” w Świątyni Chrystusa Zbawiciela. Trzy członkinie zespołu, Nadieżda Tołokonnikowa, Marija Aliechina i Jekatierina Samuciewicz, zostały aresztowane pod zarzutem chuligaństwa. Śledztwo w sprawie Pussy Riot zakończono 4 czerwca.

W ich działaniach dopatrzono się nowego motywu, podżegania do nienawiści lub wrogości religijnej. We wtorek prokurator zażądał dla nich 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.