Strona główna > NWO > Kabalistyczna pajęczyna Rotszyldów: Sheldon Adelson

Kabalistyczna pajęczyna Rotszyldów: Sheldon Adelson

„Najpotężniejszym człowiekiem w Ameryce, nie jest prezydent Stanów Zjednoczonych, ani nawet osoba z jego otoczenia (Amerykanie uwielbiają nazywać takich ludzi „Free World”) – to Sheldon Adelson rządzi Ameryką.” – Press TV,  5 kwietnia 2014

Sheldon Adelson[1]

 Urodzony w Bostonie żydowski biznesman pochodzenia ukraińskiego, jest główną postacią w  branży hazardowej . Adelson jest prawdziwą żywą legendą, w 1995 roku sprzedał udziały w firmie komputerowej CODEX otrzymując 500 mln dolarów i przeniósł później swoje interesy na nieruchomości i hazard. Hazardowe Imperium Adelsona posiada  udziały w kasynach Las Vegas, Makau (mieście hazardu w Chińskiej Republice Ludowej),  Singapurze oraz hazardzie  internetowym. Jak podaje magazyn Forbes średni dochód Adelsona to 33 mln dolarów dziennie http://ktojestkim.forbes.pl/sheldon-adelson,sylwetka,143118,1,1.htmlcover-adelson_400x522[1]

Adelson jest wydawcą  Izraelskiej gazety HaYom Izrael,  która powstała  30 lipca 2007 r. i już zdobyła 33% rynku zajmując drugie miejsce wśród Izraelskich dzienników. 31 marca 2014 Adelson otrzymał zielone światło od Jerozolimskiego Sądu do zakupu gazety Ma’ariv i konserwatywnej gazety religijnych syjonistów Makor Rishon. http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2014/05/01/how-u-s-billionaire-sheldon-adelson-is-buying-up-israels-media/

Według magazynu Forbes majątek Adelsona wyceniany jest  na 38 mld dolarów co plasuje go na 8 miejscu wśród najbogatszych ludzi na świecie.

http://ktojestkim.forbes.pl/sheldonadelson,sylwetka,143118,1,1.html

US President George W. Bush, Israeli President Shimon Peres and American billionaire businessman Sheldon Gary Adelson the Israeli Presidential Conference at the International Conference Centre in Jerusalem May 14, 2008. Photo by Nati Shohat /FLASH90 *** Local Caption *** åòéãú äðùéà ùîòåï ôøñ àäåã àåìîøè â'åøâ' áåù

Choć jest  w podeszłym wieku , w ostatnim czasie wyrósł na największego przywódcę  żydów w USA, w 2012 roku przeznaczył na kampanie Republikanów ponad 93 miliony dolarów. W artykule Washington Post możemy przeczytać o silnych powiązaniach Adelsona z politykami Demokratów co dowodzi że wspiera on obie strony politycznego spektrum.

http://www.washingtonpost.com/blogs/the-fix/wp/2014/05/08/the-democrat-loving-sin-hating-sheldon-adelson-you-dont-know/

Polityczne skłonności Adelsona również są odzwierciedlone przez fakt, że sfinansował grupę nazwaną Freedom’s Watch, która podtrzymuje twarde poglądy  neo-konserwatywne  przez skorumpowany rząd George’a W. Bush’a.  Adelson jest największym sponsorem kampanii wyborczych w USA, na liście obdarowanych dotacjami kandydatów znaleźli się:

Senatorowie

imagesNSI3AH7S

 • Carly Fiorina (R-CA), former chief executive officer of Hewlett-Packard;
 • Sharron Angle (R-NV), Assemblywoman;
 • Sue Lowden (R-NV), former State Senator;
 • Scott Brown (R-MA), U.S. Senator and former State Senator;
 • Roy Blunt (R-MO), U.S. Congressman;
 • Mark Kirk (R-IL), U.S. Congressman;
 • Pat Toomey (R-PA), former U.S. Congressman;
 • Charlie Crist (R-FL), Governor.

Kongresmeni

 • Virginia Foxx (R-NC);
 • Eric Cantor (R-VA);
 • Joe Heck (R-NV).

images92X9HF0M

Niewątlpiwym przełomem na drodze do sukcesy Adelsona było małżeństwo z Miriam Farbstein, żydówką silnie zaangażowaną w ruch syjonistyczny. Miriam urodziła się w Palestynie w 1946 roku. jej rodzice Menucha i Simha Farbstein, uciekli przed II wojną światową z Polski do Hajfie, zdobyła licencjat w dziedzinie genetyki i Mikrobiologii na Uniwersytetecie Hebrajskim w Jerozolimie. Podczas dwóch lata służby wojskowej w Izraelu pracowała w dziale badań biologicznych, w 1986r. pracowała jako lekarz w Uniwersytecie Rockefellera w Nowym Jorku, w 1991r poślubiła Sheldona Adelsona.

Rodzina Adelson znana jest  ze swojej filantropii, przekazała ponad 25 milionów dolarów na budowę szkoły nazwanej swoim imieniem, w 2006r.  kolejne 25 milionów dolarów Adelsonowie przeznaczyli organizacji pamięci bohaterów i męczenników Holocaustu Yad Vashem .

images[6]

Od 2007 roku prowadzona przez rodzine fundacja „Adelson Family Foundation” dokonała wpłaty w wysokości 140 mln dolarów na program Birthright Israel, który finansuje młodzieży żydowskiej wycieczki do Izraela.

O tym jak wielki wpływ na politykę  USA ma Adelson świadczy relacja z biznesowego kanału telewizyjnego Bloomberg odnośnie wyborów prezydenckich w 2016 roku na które Adelson ma zamiar przeznaczyć 100 mln dolarów, reporter relacjonuje spotkanie 4 kandydatów ubiegających się o dotacje podczas prywatnego spotkania Adelsona z politykami w jego hotelu.

Poniżej artykuł opublikowany 5 kwietnia 2014 roku przez Irańską stacje informacyjną Press TV:

 „Król hazardu który rządzi Ameryką”

imagesYUJA17MT

Najpotężniejszym człowiekiem w Ameryce, nie jest prezydent Stanów Zjednoczonych, ani nawet osoba z jego otoczenia (Amerykanie uwielbiają nazywać takich ludzi „Free World”) –  to Sheldon Adelson rządzi Ameryką.

Kim jest Sheldon Adelson? Adelson jest urodzonym w Ameryce mającym podwójne obywatelstwo Ukraińcem żydowskiego pochodzenia. Prowadzi największe kasyna na świecie, nie tylko w Las Vegas  ale również w Makau.

china_en_2013_el_ano_de_la_serpiente_448134678_650x[1]

Urodzony w  1933 roku, Adelson jest prawdziwą żywą legendą, przeniósł swoje interesy z Wall Street na  nieruchomości aby ostatecznie  zając się hazardem.

Adelson jest oskarżony o wiele rzeczy, ale z majątkiem przekraczającym  50  mld dolarów, Adelson pisze swoją własną historię.

images6V2AL48F

Jaka jest różnica między Adelsonem, a innymi amerykańskimi magnatami finansowymi? Z pewnością  to, że Adelson kupuje i sprzedaje polityków otwarcie. On nigdy nie podejmuje próby ukrycia faktu, że działa w Stanach Zjednoczonych w imieniu syjonistycznych ekstremistów, kupując każdego możliwego polityka, aby popchnąć Amerykę do trzeciej wojny światowej w imieniu Izraela.

W przeciwieństwie do licznych tchórzy  którzy ukrywają się w cieniu, nienawiść Adelson do Ameryki jest jak latarnia morska. Istnieje wielu wrogów Ameryki, ale żaden, nie pragnie zobaczyć zgliszcza Ameryki tak bardzo jak Adelson.

Jego własna partia polityczna

Adelson posiada „partię opozycyjną”, Partię Republikańska w tym GOP i zwłaszcza jego ekstermistyczne „Tea Party”.

Od kąd  Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych złagodził procedury finansowania kampanii wyborczych, finansowanie polityków przestało być kłopotliwe.

Adelson nie zdecydował się na zakup mocno obsadzonej przez żydów Demokratycznej Partii prezydenta Obamy, wydał swoje pieniądze na partie republikanów. Miliony Amerykanów, pracowało dla państwa policyjnego rządzonego przez amerykańską „białą mniejszość”, pod kierunkiem Wall Street i Tel Awiwu, które wspólnie domagały  rządów silnej ręki:

• Bezpieczeństwo i ​​”całkowity nadzór” państwa policyjnego jest ważniejszy niż wolność

• Przemoc jest odpowiedzią na każdy problem, szczególnie, gdy inni są ofiarami

• „Autorytet Państwa” jest ważniejszy niż „Prawda „

To co łączy Adelsona z  tą grupa to nie jest ich miłość do Izraela, ale ich gotowość do ślepej polityki destrukcyjnej  USA.

Syjonizm i wojna przeciwko ludzkości

Kiedy mówimy o wydarzeniach 9/11,  wojnie przeciwko ludzkości, osłabianie waluty i gospodarki, spekulacjach na rynku ropy, to rola Adelson jest nie do przecenienia. Plany wojny i bombardowanie Iranu, uzbrojenie Al Kaidy w zaawansowane rakiety do pocisków lotniczych, to pomysły Adelson’a, wspierane również przez „liberalne” media i cały szereg „konserwatywnej” Ameryki.

CHRIS Christie „MOB REGULATOR”

Obecny gubernator New Jersey, jest nękany licznymi dochodzeniami za dziwaczne nadużycia władzy. Chris Christie niedawno odbył długą podróż aby dotrzeć do Adelson’a.

images4RH0YIJO

 Christie, który jest kandydatem na prezydenta w GOP, może spędzić dziesiątki lat w więzieniu. Jego najnowsza próba oczyszczenia z licznych zarzutów polegała na  zatrudnieniu własnych prawników aby zbadali jego sprawę. Czy to nie dziwne, że uznali go za niewinnego?

Jednak bardziej oburzające jest  to co zrobił podczas swojej ostatniej wizyty u Adelson’a, wizyta miała na celu usunąć wątpliwości i dać pomoc Adelsonowi w tłumieniu śledztwa przeciwko niemu.

 Tło

USA nie popiera Palestyńczyków poza jednym małym wyjątkiem. Polityka USA, zgodnie z prawem międzynarodowym  i konwencją genewską, wymaga aby ziemie okupowane przez Izrael od wojny w 1967 r., rzeczywiście były nazywane „terytoria okupowane”.

Zgodnie z Konwencją Genewską, budowanie kolonii na terenach okupowanych jest zbrodnią wojenną. Taka jest i była polityka USA żeby zmusić Izrael do likwidacji kolonii i nie tylko zakończyć nielegalną okupację, ale zwrócić  Judei i Samarie aż do 40%, tereny te nazywane są teraz Izraelem, a właścicielami prawnymi jest naród palestyński.

Przeprosiny

Podczas swojej ostatniej wizyty u Adelson’a, Chris Christie, wziął na siebie odpowiedzialność za używanie  określenia „terytoria okupowane” i  przeprosił w imieniu narodu i rządu Stanów Zjednoczonych.

 imagesTE00373A

Co ciekawsze, mając nadzieję na objęcie funkcji prezydenta, Christie skierował te przeprosiny do Adelson’a, którego widzi jako tytularnego przedstawiciela Izraela i narodu żydowskiego na świecie.

Adelson nigdy nie stanął do wyborów, ani w Stanach Zjednoczonych, ani w Izraelu. W rzeczywistości ponad 70% Żydów w Stanach Zjednoczonych uważa przekonania polityczne Adelson’a za odrażające.

10269314_10152333058647850_1339468388431787487_o[1]

Wojna  pracujących Amerykanów

To co najbardziej boli Amerykanów w osobie Adelson’a to jego osobista fascynacja cięciami płacowymi, państwem policyjnym i dotacje na bogate i potężne korporacje.

Wspieranie Izraela powoduje wypełnienie więzień w Ameryce, ograniczenie praw pracowniczych, zagrożenie ich bezpieczeństwa, zanieczyszczenia środowiska, brak wsparcia dla weteranów wojennych, z drugiej strony dając wolną rękę przestępcą finansowym.

6723944_300x300[1]

Taki jest rzeczywisty program Adelson’a. Możemy również powiedzieć że taki program ma Christie, a co jest programem Adelson’a jest również syjonistycznym programem.

Adelson widzi, gniew Palestyńczyków, teraz  pracuje nad tym aby zobaczyć gniew  Amerykanów.

Adelson jest przynajmniej szczery kiedy się śmieje w twarz Ameryce. Politycy których kupuje nie są niestety tak szczerzy w swojej nieuczciwości.

źródło:

http://www.presstv.ir/detail/2014/04/05/357241/the-gambling-boss-that-runs-america/

Opracowanie/Tłumaczenie

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *