Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Kabalistyczna czerwona nitka judeosatanistów

Kabalistyczna czerwona nitka judeosatanistów

” Poznaj powody, dla których miliony osób nie wychodzą z domu bez czerwonej nitki ”

Riv11 stworzył temat o sekcie Chabad , dlatego podkreślę że :

” Członkowie sekty Chabad są wyznawcami kabały (mistyczne nauczanie w judaizmie) i władają jej tajemnicami na poziomie profesjonalnym. W rozumieniu chrześcijańskim kabała jest niczym innym jak czarnoksięstwem i demonizmem. „

” Polski oddział sekty mieści się, o ile nam wiadomo, w jednym w biur znajdujących się w warszawskim hotelu Marriott. Kabaliści rozwijają się w tempie porównywalnym do Kościoła Scjentologicznego. Kryzys tradycyjnych systemów religijnych trwa i nie zanosi się na zmiany. „

Zajrzyjmy do internetu i wstukajmy w wyszukiwarkę hasło „czerwona opaska”.

I tak np. na „Ezoforum” znajdujemy wątek pt. „Czerwona nitka – kabała”. Oto jeden z przykładowych wpisów: „Czerwoną nić nosi się wokół lewego nadgarstka, gdyż w Kabbalah lewą rękę uznaje się za rękę przyjmującą zarówno na poziomie ciała jak i na poziomie duszy. Poprzez noszenie nitki na lewym nadgarstku, możemy uzyskać żywe połączenie z ochronnymi energiami. Czerwona nitka (Red String) chroni nas przed wpływem złego oka, które jest bardzo potężną negatywną siłą. Odnosi się ono do nieprzyjaznych spojrzeń, które czasem kierowane są w naszym kierunku przez otaczających nas ludzi. Zazdrosne oczy i złe spojrzenia oddziaływają na nas powstrzymując nas od zrealizowania naszego pełnego potencjału w każdym aspekcie życia”.

Czerwoną nitkę na przegubie ręki noszą kabaliści. To nici Racheli. Na „Forum ezoteryc” czytamy: „Czerwona nić była używana od wielu wieków. Owijano nicią dookoła grób Racheli w Izraelu, cięto na kawałeczki i talizman ochronny był gotowy. Wierzono, że to Rachela za pomocą nici opiekuje się osobą, która ją posiada. Ale nie tylko. Także niektóre bardzo przesądne osoby wiążą nitkę, lub czerwoną wstążkę dziecku na przegubie dłoni”.

Z forum „Zapytaj” można się dowiedzieć: „Czerwona Nić Racheli – Jest to wedle bulwarowych mediów rozpoznawany na całym świecie symbol adeptów i adeptek studiujących kabałę, który przynosi szczęście w miłości. Wiąże się ją na lewym nadgarstku. Jej zadaniem jest nie pozwolić złemu na czynienie szkód osobie, która ją nosi. tyle znalazłam. A Kabała – to coś związanego z mistyką Żydowską. Niektórzy traktują ją jako religię, a nitkę noszą wyznawcy Kabały”.

Z „Forum ezoteryki i rozwoju” dowiadujemy się, że taka czerwona opaska chroni, w świetle wierzeń kabały, przed demonami i „złym okiem”.

Czerwona opaska na lewej ręce staje się ostatnio modna wśród niektórych polskich celebrytów. Pisze już o tym nawet „Fakt”: „Czerwona nitka jest symbolem kabały należącej do szkoły judaizmu. Taka samą nosi Madonna. Od dawna wiadomo, że Madonna wyznaje kabałę. Podobnie jak Demi Moore i David Beckham. (…) Za kabałę uważa się filozoficzno-mistyczną szkołę judaizmu, która polega na rozwoju duchowym, wyższym poznaniu świata i Stwórcy. Kabaliści zaczytują się w świętych księgach przybliżających ich do szczęścia wiecznego, zrozumienia prawd rządzących światem materialnym i duchowym”.

A może Janusz Palikot nie przywiązuje wagi do magicznego i religijnego znaczenia czerwonej opaski i tylko płynie z prądem celebryckiej mody?

Może to tylko taki czerwony pasek do zegarka? Dlaczego jednak na wielu zdjęciach nie widać zegarka, a widać samą czerwoną opaskę? Poza tym kto nosi zegarki na czerwonych paskach do garnituru? Czy ta czerwień i to w takim kontekście jest przypadkowa?.

A może jednak Palikot publicznie manifestuje: „Jestem kabalistą”?

Czy nie jest, jak pisaliśmy o tym w pierwszym rozdziale, członkiem masońskiej Komisji Trójstronnej?

Czy na swoim blogu nie odwołuje się, o czym piszę w tym samym rozdziale, do satanistycznego guru i okultysty Georgija Gurdżijewa?

Czy wreszcie nie identyfikuje się z masońską kabałą w wielu swoich wypowiedziach?

Kabała wyrasta, przede wszystkim, z tajnej religii greckich, pogańskich elit – orfizmu, którego jednym z czołowych reprezentantów jest Platon. Stąd jednym z jej istotnych elementów jest wiara w reinkarnację. Kabała, na późniejszym etapie swojego rozwoju (a za nią masoneria), odwołuje się też do hinduizmu. Na najwyższych stopniach masońskiego wtajemniczenia podstawowe „dogmaty” hinduizmu stają się podstawowym punktem odniesienia.

Znane osoby z czerwoną nitką :

 

Iker Casillas

Na wielu zdjęciach Janusz Palikot występuje z czerwoną opaską na lewym nadgarstku (w różnych jej wersjach). Taką opaskę (stanowiącą w tym wypadku pasek do zegarka) miał, między innymi, na bilbordach, które dotyczyły emerytur i pojawiły się na ulicach Warszawy w kwietniu 2012 r.

 ” Nowa moda wśród gwiazd ” 

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

Kayah

” Od dawna ją namawiali, aż w końcu trafili na jej gorszy moment” – wyznała przyjaciółka artystki gazecie Świat&Ludzie . Magazyn podaje że piosenkarka , oddaje kilka procent swoich zarobków na kabalistów „

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

Madonna 

Z inicjatywy Madonny powstała gałąź Centrum „Spirituality For Kids”, a książki dla dzieci jej autorstwa (ostatnia wydana latem „Lotsa de Casha”) są tam rekomendowane jako inicjacyjne.

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

” Kasia Figura bardzo źle znosi samotność, odkąd jej mąż Kai wyjechał do Stanów. Aktorka zaczęła zgłębiać kabałę, która w innych krajach uznawana jest za sektę. „

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

” Maryla Rodowicz podobno otrzymała swoją nić na Florydzie od menadżera Madonny , przy okazji wysłuchała wykład guru Madonny , założyciela centrum kabały , Philipa Berga „

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

Kora Jackowska 

Kabała - nowa moda wśród gwiazd?

” Britney Spears planuje specjalne błogosławieństwo dla swojego dziecka. Zostanie ono odprawione zgodnie z kabałą. „

Kabała wśród polskich celebrtities

” Kiedy na nadgarstku Otylii Jędrzejczak pojawiła się czerwona nitka, pływaczka tłumaczyła, że bransoletkę otrzymała od koleżanki. Pytana przez dziennikarzy, mówiła: „Jestem katoliczką. Chodzę do kościoła. Noszenie nitki podobno przynosi boże błogosławieństwo…”  

” Musimy pamiętać, ze chrześcijanie nie uznają bałwochwalstwa, guślarstwa, magii, wróżb i czarów. A świadome noszenie czerwonej nitki i wiara w jej moc nie jest niczym innym jak właśnie bałwochwalstwem, łamaniem pierwszego przykazania – „Nie będziesz miał bogow cudzych przede Mną” i grzechem ciężkim zrywającym komunię z Panem Bogiem. Zanim ulegniesz tej złej modzie na czerwoną nitkę, pomyśl – komu zaufasz? guślarskiemu kawałkowi nici, czy Jezusowi Chrystusowi? „

” Były prezydent jest znany ze swojej religijności. Z dumą w klapie marynarki nosi przypinkę z wizerunkiem Matki Boskiej. O swojej pobożności  zapewnia również jego żona Danuta. Zaskakujące jest więc, że ich córka Maria Wiktoria jest wyznawczynią Kabały. „

– Kabała pozwala dowiedzieć się więcej o sobie. Dzięki niej mogę powiedzieć, że jestem spokojniejsza i bardziej zdystansowana. Wyraźniej widzę moją przyszłość, moje życie. Ta nauka nie koliduje z wiarą chrześcijańską – powiedziała córka byłego prezydenta w rozmowie z Faktem. 

Co ciekawe, Maria Wałęsa do swoich poglądów próbowała przekonać również swoją przyjaciółkę Edytę Herbuś.

– Symboliczną czerwoną nić dostałam od Marysi na szczęście. Ma mnie chronić przed zawistnymi ludźmi i wszelkim złem. Muszę jednak przyznać, że choć ją noszę, to nie studiuję kabały – powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z SuperExpressem.

http://namonciaku.pl/3miasto/1,113053,11480492,Maria_Walesa_jest_wyznawczynia_Kabaly__Lech_i_Danuta.html

 Źródło: http://nwonews.pl/dyskusja,2911,0

 

2 thoughts on “Kabalistyczna czerwona nitka judeosatanistów

 1. PROPONUE WSTYSTKIM PONENTOM PRAWDZIWIE ZATROSZCZYC SIE O SIEBIE
  =======================================================================
  P O 👈👉 C H R Z E S C I J A N S K U 👈👉 U KSIEDZA NATANKA !
  Jako jedyny w Polsce i na swiecie posiada on tzw. OCHRONNY PAS SW.FILOMENY
  ===================================================================
  PATRONKI NASZYCH CZASOW OSTATECZNYCH!
  Jest to przeplatany bialoczerwony pasek, ktory nosi sie na biodrach i ktory tak naprawde przynosi to samo co falszywie obiecuje kabala …
  Nie tak jest u Pana Boga gdzie wszystko co od Niego pochodzi jest prawdziwe i swiete!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.