Strona główna > NWO > Kabała – satanizm dla inteligencji

Kabała – satanizm dla inteligencji

Żydowska kabała czyli satanizm dla inteligencji albo o czerwonej nitce na ręce u prawosławnych, w tym i u Władimira Putina!

Lista zafascynowanych szatańską kabałą jest imponująca. Na pierwszym miejscu, co oczywiste, jest Madonna, jej młoda partnerka Britney Spears, Naomi Campbell, Demi Moore, Ashton Kutcher, Elizabeth Taylor, Barbara Streisand i setki celebrytów o mniej znanych nazwiskach.

a1

System działa skutecznie. Ten kto przyjął kabałę natychmiast poddany jest potężnej presji zmuszającej do przyprowadzenia do Centrum Kabały swoich zamożnych przyjaciół. Mówi się, że Beckhama do tej sekty wciągnęła jego żona Victoria, która jest podatna na modne trendy.

Szefem Centrum Kabały jest rabin Philip Berg, sprytny przedsiębiorca, który nigdy nie przeocza ani jednej okazji do zarobienia pieniędzy. Dlatego Centrum Kabały w Los Angeles jest potężnym przedsiębiorstwem handlowym. Tam bierze się pieniądze za wszystko. Tylko jeden kurs wprowadzający kosztuje 250 dolarów.

Ale największy interes robi się w sklepie z pamiątkami kabały (jak wiadomo kabaliści są czcicielami wszelkiego rodzaju symboli i numerologii). Tam zalegają stosy wszelkiego rodzaju „świętego” chłamu. Ponad wszystko najlepiej sprzedają się słynne wełniane nitki, które, rzekomo, chronią przed złym okiem. Za jedną trzeba zapłacić 30 dolarów.

a2

Nie tanio będzie kosztować 25 starożytnych ksiąg, angielska wersja nauk kabały, za 500$. Jest jeszcze amulet tefilin, który naklada się podczas świątecznych „modlitw” i kosztuje on 2 tysiące dolarów.

Chociaż sama organizacja religijna, z jej 50 centrami na całym świecie, zarabia dziesiątki milionów dolarów to uważana jest za organizację niedochodową i jest zarejestrowana jako organizacja dobroczynna, która nie płaci podatków.

Uważa się, że tę sektę, która zaczęła promować starożytne żydowskie nauczanie, założył w 1972 roku rabin Berg, były agent ubezpieczeniowy z Nowego Jorku. Porzucił on żonę i dzieci przemieniając się w „duchowego przywódcę” do którego teraz należy cały świat. Znalazł on świetną metodę na zaczadzanie ludziom mózgów.

a3

Udając się na „modlitwę” do „London Kabbalah Centre” Madonna zmywa z twarzy wszystkie środki kosmetyczne, ubiera się skromnie ażeby wysłuchać pouczeń swojego nauczyciela czytanych w starożytnym języku hebrajskim z których to pouczeń ani ona ani on chyba nic nie rozumieją. Tutaj nadano jej nawet nowe imię Esther…Rick Ross, założyciel Amerykańskiego Instytutu Badań Destrukcyjnych Kultów, mówi, że Madonna zmieniła się w marionetkę sekciarzy.

Szykowne londyńskie Centrum Kabały zostało otwarte za pieniądze Madonny, która wyłożyła na ten cel prawie 4 miliony funtów szterlingów. Od odwiedzających gości od razu pobiera się po 150 funtów szterlingów za nauki wprowadzające. Ludzie nie nadążają rozliczać się kiedy już domagają się od nich nowej opłaty, już za każdą sekundę kontaktu z nauczycielami kabały.

Ażeby się tutaj pomodlić trzeba zapłacić sporo pieniędzy. Jeden dzień obcowania z egzotyczną religią kosztuje co najmniej 1000 dolarów. Kobiety zwykle nie mogą się powstrzymać i kupują sobie kabalistyczne kosmetyki. Słoiczek najzwyklejszego kremu do twarzy będzie tutaj kosztował 80 funtów szterlingów. Ale za to, rzekomo, przywraca on świeżość skóry. Zresztą to samo obiecują wszystkie firmy kosmetyczne ale kabale ufa się bardziej.A uzdrawiający krem do oczu kosztuje w sklepie rabina Berga 90 funtów szterlingów. Dochody handlarzy są oszałamiające. 

a33

Wierni rozchwytują skrzynkami kabalistyczną wodę mineralną, w rzeczywistości zwykłą oczyszczoną wodę z kranu, ale z firmową etykietą na butelce, informującą, że woda posiada właściwości uzdrawiające i otrzymała osobiste „błogosławieństwo” rabina Berga. Madonna mówi, że woda już uzdrowiła jej faceta z nieprzyjemnej choroby. A teraz ona już więcej nie pije żadnych płynów oprócz kabalistycznych.

Swoim imperium Berg zarządza wraz ze swoją nową małżonką Karen, za zyski pochodzące z „niedochodowej organizacji” kupili oni pałac w Beverly Hills i już zgromadzili na koncie bankowym kilkadziesiąt milionów dolarów.

a22

…Kabała jest jakoby „starożytnym tekstem zawierającym w sobie objawienia o tajemnicach Wszechświata”. Wyłożone są w niej magiczne obrzędy w które wtajemniczani są tylko wysoko wykształceni i gorliwi żydzi płci męskiej, którzy osiągnęli wiek 40 lat. Przy czym amerykańskie Centrum Kabały oświadczyło, że pragnie uczynić „naukę wiary” dostępną dla każdej kucharki jakiejkolwiek religii. Dokonano tam publikacji książeczki z uproszczonymi tekstami, które nawet niekoniecznie trzeba czytać. Można, po prostu, tępo wpatrywać się w wiersze tekstu albo położyć sobie książeczkę pod poduszkę na noc a wszystkie problemy życiowe rozwiążą się same.

Wielu żydów uważa, że Berg przedstawił własną wersję kabały, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym „wyznaniem wiary”.

Kilka dni temu w Londynie pojawiła się plotka, że kabałą poważnie zainteresowała się jeszcze jedna „gwiazda sezonu”, religijny żyd Roman Abramowicz. Za kabalistów, wśród rosyjskich polityków, uważani są German Gref, minister edukacji Liwanow i liczni inni nosiciele „niewinnych” czerwonych nitek, w tym także spośród prostych Rosjan.

Samodzielnie można wysnuć wniosek czy czerwona nitka na ręce, zawiązana „na szczęście” i jako „obrona przed złymi mocami”, zgodna jest z prawosławnym wyznaniem Wiary.

—————————————————————————————————————

A co to za czerwona nitka na przegubie ręki Władimira Putina? Czy on ją sobie zawiązał w celu leczenia nadwyrężonej ręki (jak to się ludziom przytrafia) czy jako kabalistyczny talizman? Byłoby ciekawie usłyszeć jego odpowiedź. Trudno uwierzyć w to, że prezydent Rosji nie dysponuje bardziej skutecznymi środkami, leczącymi urazy, niż czerwona nitka.

Dzieki transmisji z Soczi i telewizji czerwoną nitkę na przegubie ręki Władimira Putina mogły ujrzeć miliony Rosjan. Niektórzy doszli do wniosku, że prezydent Rosji zaangażował się w żydowską kabałę. A dla takiego wniosku powód był ważki. W internecie już od dłuższego czasu emitowana jest reklama stosowania czerwonej, wełnianej nitki do obrony przed „złym okiem”.

a11

Ten „amulet” jest żydowską tradycją kabalistyczną i ceniona jest wyłącznie czerwona nitka „przywieziona z Jerozolimy, która przeszła przez obrzęd przy grobowcu pramatki narodu żydowskiego, Racheli”.

Naród ujrzał także czerwoną nitkę na przegubie ręki prezydenta podczas oglądania wiadomości o systemie obrony anty-rakietowej w Rumunii i w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=lkpxzoupFPc

diabel-zydowski

SUPLEMENT

PATRZ TAKŻE: http://pl.kabbalah.com/content/czerwona-nitka

Za: http://3rm.info/publications/63180-kabbala-satanizm-dlya-intelligencii-o-krasnoy-nitke-na-ruke-v-tom-chisle-u-pravoslavnyh-v-tch-i-u-vputina-video.html

Publikacja: 31.08.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *