Strona główna > NWO > Apokalipsa > Jest już prawie za późno…już istnieją drony-zabójcy

Jest już prawie za późno…już istnieją drony-zabójcy

Drony-zabójcy jako kolejny terrorystyczny instrument tyranii Antychrysta.

a6

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry, można, oczywiście pokpiwać sobie i odrzucać przedstawione na tych filmach video fakty, ale lepiej tego nie robić. Technologie Antychrysta rozwijają się w niewyobrażalnym tempie i są wszędzie wprowadzane. Dla Antychrysta i jego pachołków najważniejszym celem jest zebranie pełnej informacji na temat każdego człowieka i wzięcie go pod całkowitą kontrolę i całkowicie podporządkowując go swojej szatańskiej woli, swojej władzy.

a000

Właśnie tym sprawom, teraz, pachołki Antychrysta poświęcają najwięcej swojej energii, wprowadzając na całym świecie, w tym także i w Rosji, i na Ukrainie i na Białorusi, technologie cyfrowej, biometrycznej identyfikacji i tworzą Jedną Światową Bazę Danych. Przykładowo w Rosji, na podstawie bezpośredniej dyrektywy Putina tworzona jest  Jedyna Baza Danych obywateli kraju. Będą do niej wprowadzane dane ludzi, których już nikt nie będzie pytał o zgodę. Dlaczego? Ano dlatego, że jeżeli człowiek jeden raz wyraził swoją zgodę na otrzymanie cyfrowego imienia Antychrysta (numery) i na przetwarzanie swoich danych to dla satanistów już to jest wystarczające.

Dlatego nasi prawosławni starcy i ojcowie, nauczyciele duchowi, ostrzegali przed niebezpieczeństwem zrobienia nawet pierwszego kroku w kierunku spotkania z wrogiem rodu ludzkiego czyli przyjęcia cyfrowego imienia Antychrysta. A nawet wcześniej…Ale ludzie z powodu swojej beztroski, niefrasobliwości i grzesznej ignorancji nałapali wszystkiego czego tylko mogli i zaryzykowali zbawieniem swojej nieśmiertelnej duszy.

Co teraz robić? Najważniejsze to nie popadać w rozpacz i wypraszać u Boga sił i możliwości żeby odrzucić te wszystkie szatańskie cyfrowe imiona i dokumenty. Pan jest miłosierny i nigdy nie odmówi pomocy swoim dzieciom. On wie jak nas wyratować i jak obronić. Ale my powinniśmy pokazać Jemu naszą twardą wolę i zdecydowanie w zachowaniu wierności Bogu, nawet aż do śmierci włącznie. Dopomóż nam Panie! Chwała Bogu za wszystko! Amen.

————————————————————————————————————————–

Na poniższym video pokazane są już rzeczywiście skonstruowane i istniejące drony-zabójcy. Niechaj nawet niezbyt daleko i niezbyt długo latają ale to nie jest problem…Dlaczego by pachołki Antychrysta nie miały wykorzystywać ich w celu eksterminacji niewygodnych ludzi?! Albo żołnierzy przeciwnika?! Czemu by nie? Dla namierzenia celu potrzebne są jedynie dane biometryczne celu. A, na przykład, Putin już utworzył bazę danych biometrycznych rosyjskich wojskowych i nasi wrogowie muszą tylko ją przechwycić. Czy ktoś ma jakieś wątpliwości że jest to duży problem?

UWAGA! zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video

Bracia i siostry, obejrzyjcie bardzo uważnie to poniższe video. Mówi się w nim o tworzonej w Rosji Jedynej Bazie Danych obywateli rosyjskich.

SUPLEMENT

Autonomiczne drony-zabójcy

Kwadrokoptery wielkości dłoni wykorzystują eksplorację danych w czasie rzeczywistym i sztuczną inteligencję do znajdowania i zabijania swoich celów.
Twórcy siedmiominutowego filmu pt. „Slaughterbots” mają nadzieję, że zaskakująca dramatyzacja zwróci uwagę widzów na to, co oni uważają za nadchodzący kryzys a mianowicie rozwój śmiercionośnej, autonomicznej broni, wybieranie i strzelanie do ludzkich celów bez kierowania maszyną przez człowieka. 

UWAGA! W celu przetłumaczenia video rekomenduje się włączenie automatycznego translatora.

Obejrzyj olśniewające latające maszyny przyszłości prezentowane przez Raffaello D’Andrea,

Kiedy słyszysz słowo „drone” to myślisz prawdopodobnie o czymś bardzo użytecznym albo o czymś przerażającym. Ale czy drony mogły by mieć jakąś wartość estetyczną? Ekspert w dziedzinie autonomicznych systemów, Raffaello D’Andrea, opracowuje konstrukcje latających maszyn a jego najnowsze projekty przesuwają granice autonomicznego lotu, od latającego skrzydła, które może się wznosić i odzyskiwać zakłóconą stabilność lotu, do ośmio-śmigłowej maszyny, która sama się orientuje w przestrzeni…aż do roju maleńkich, skoordynowanych w locie micro-kwadrokopterów.

Przygotuj się na olśniewający pokaz szybujących w przestrzeni, bajecznych świetlików, które latają nad sceną jak w powietrznym balecie.

Opublikowany 11 mar 2016

Na podstawie: http://3rm.info/main/69693-uzhe-pochti-pozdno-drony-ubiycy-oruzhie-antihrista-video.html

Publikacja 6.12.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.