Strona główna > Polska > Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu

Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu


Konfrontacja Zachodu z Rosją niezmiennie narasta, z każdym dniem przybliżając Ludzkość do globalnego konfliktu nuklearnego, a więc do zagłady.  Obłąkana koszerna oligarchia finansowa wydaje się tego nie pojmować, a administrujące w jej imieniu „elity” są całkowicie zaabsorbowane przepychankami mającymi na celu uplasowanie się jak najbliżej źródła władzy.  Ich poziom intelektualny już dawno osiągnął zero.

Wyrazistą ilustracja tego  jest brytyjski „minister” spraw zagranicznych Boris Johnson, którego Opatrzność obdarzyła nie tylko totalną głupotą, ale i aparycją dobitnie o tym fakcie świadczącą.  Inną „perełką” na firmamencie władzy jest clown-in-chief[i] z Białego Domu Trump, który jednego dnia ignoruje Putina, drugiego doń wydzwania, by trzeciego nałożyć na Rosję kolejne sankcje, a czwartego zaprosić go na szczyt do Waszyngtonu[ii].  O pozostałych ośrodkach władzy USA, z których każdy robi co chce, już nie wspomnę.

Oliwy do ognia dodały ostatnie wybory prezydenckie w Federacji, w których Putin uzyskał prawie 80% poparcie.  Według zachodnich „mędrców”, wynik ten świadczy dobitnie o braku „demokracji” w Rosji, bo w „demokracji” takich wyników się nie osiąga!  Omijając polemikę na temat demokracji rosyjskiej, warto jedynie zapytać, kto, kiedy, na jakiej  podstawie i jakim prawem zadecydował, że „demokracja” to warunek konieczny istnienia państw i narodów, które w przypadku jej braku, są niszczone i sprowadzane przez Zachód do epoki kamienia łupanego?

Odpowiedz jest oczywista. Zadecydowali o tym Żydzi, którzy używają jej jako ideologicznej podstawy niszczenia Ludzkości, podobnie jak robili to w sowieckiej żydokomunie, przy pomocy idei „walki klas”.

Reasumując, obecne stadium konfliktu Zachodu z Rosją i Chinami, można określić mianem hucpy[iii].  Termin ten istnieje jedynie w języku hebrajskim, gdyż tylko czyste szatańskie nasienie, jakim są Żydzi może zdobyć się na podobne postępowanie.  Leo Rosten tak je obrazowo wyjaśnia (cytuję):

„Hucpa jest to taka jakość funkcjonująca w człowieku, która pozwala, po zamordowaniu własnych rodziców, zwrócić się do sądu o pomiłowanie z powodu sieroctwa.”

Tak wygląda cała zachodnia „prawda”  o Rosji, tłoczona do przestrzeni pomózgowych obywateli USA i UE.  Tak wygląda cała „strategia” globalistów.  Absurdalność jej jest tak wielka, że nawet inteligentniejsze zwierzęta potrafiłyby to pojąć, ale nie współcześni „ludzie”.  Ci umieją tylko jedno; bezmyślnie akceptować wszystko co dociera do nich z przestrzeni cybernetycznej za pomocą mediów elektronicznych kontrolowanych w przygniatającej mierze przez globalną oligarchię.

Na tym tle wyróżniają się pozytywnie niektóre narody wschodniej Europy.  Opatrzność obdarzyła Rosję mężem stanu światowego formatu, który dla dobra całej Ludzkości potrafi unikać ostatecznej konfrontacji z obłąkanym Zachodem[iv]. Z kolan powstał mały Wielki Naród Węgierski.

Na tym tle ze smutkiem obserwuje się nieprzerwane staczanie się społeczeństwa Judeopolonii (III RP), które stanowi klasyczny przykład, jak  Wielki Naród można przemienić w globalistyczny nawóz przy pomocy wewnętrznych i zewnętrznych Jego wrogów.

Obecny żydo-banderowski reżim  w Warszawie, wraz z takimi „potęgami” jak kraje bałtyckie i Ukraina stanowi forpocztę zachodniego ataku na Rosję.  W odpowiedzi na działalność Putina, który ugania się po zachodnich stolicach i truje gazami bojowymi bezbronnych mieszkańców, sabotuje wszystkie sfery zachodniej działalności, zmienia wyniki wyborów, sprowadza kataklizmy na zachodnie społeczeństwa, itd., Judeopolonia odwołała swego ambasadora w Moskwie.  I tylko dzięki temu, że Antoni Macierewicz znajduje się na okresowym leczeniu psychiatrycznym, nasze potężne siły zbrojne nie znajdują się jeszcze w drodze na Kreml. Oczywiście nie całe społeczeństwo III RP popiera działania rządu.  „Mądry” głos wszelkiej maści „opozycji” pozwala mieć nadzieję, że kolejne władze będą prowadzić jeszcze obłędniejszą politykę .

Dziś społeczeństwo Judeopolonii stanowi post-narodek o mentalności najprymitywniejszych plemion afrykańskich, który potrafi jedynie szorować zachodnie wychodki i lizać zachodnie dupy rozkoszując się przy tym swą „europejskością”, oraz łagodzić swój głęboko zakamuflowany kompleks niższości, w stosunku do wszystkich i wszystkiego,  poprzez zamienienie Polski w zagłębie dostarczające światu prostytutek i nałożnic.  Już widzę oczami wyobraźni, jak toczy się piana z ust „patriotów” czytających ten artykuł.  Lepiej jednak przyzwyczajać się do gorzkiej prawdy, niż doznać szoku w obliczu Pana na zbliżającym się nieubłaganie sądzie ostatecznym.

Jeśli tak wygląda autentyczny wizerunek współczesnych „Polaków”, to jak ma się sprawa ze „wspaniałym” Zachodem?  Zupełnie prosto.  Mieszkańcy Zachodu, już od stuleci uważają się za nadludzi, mówiąc to expressis verbis[v] (np. Herrenvolk[vi], exceptional peoples[vii]), lub tylko zachowując się tak by to mniemanie nieustannie potwierdzać.  Można oczywiście debatować, czy obywatele zachodu to nadludzie czy nie.  Jedno nie ulega wątpliwości ludźmi to oni na pewno nie są.

Jaki z tego wniosek?  Taki, że do ostatecznego odczłowieczenia pozostał obywatelom Judeopolonii tylko jeden krok.

[i] https://imagefinder.co/photo/clown-in-chief-donald-trump-face-vector-clipart/

[ii] https://www.rt.com/news/422966-trump-offers-putin-meeting-washington/

[iii] https://russia-insider.com/en/boris-johnsons-chutzpah-and-deluge-lies-20-2-minutes/ri22952

[iv] https://youtu.be/XO1NCItSWys

[v] https://sjp.pwn.pl/slowniki/expressis%20verbis.html

[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Herrenvolk_(disambiguation)

[vii] https://www.amazon.com/Exceptional-People-Migration-Shaped-Define/dp/069115631X

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/856141,judeopolonia-mocnym-ogniwem-globalizmu

Opublikowano: 03.04.2018 07:23.


5 thoughts on “Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu

 1. Dzięki Wam za to, że jesteście i pełnicie bardzo ważna misję – otwierając nam oczy…

  Pozwolę sobie zacytować Wam poniższy tekst znaleziony w necie :

  „Moje tak” (John Henry Newman)

  Stworzony jestem do działania,
  aby być kimś,
  do czego nie jest stworzony nikt inny.
  Zajmuje moje miejsce w świecie Boga:
  miejsce nie zajęte przez nikogo innego.
  Mało znaczy, czy jestem bogaty, czy biedny,
  poniżany czy szanowany przez ludzi:
  Bóg mnie zna i wzywa po imieniu.
  On powierzył mi pracę,
  której nie przydzielił nikomu innemu.
  Posiadam swoją misję.
  W pewien sposób jestem niezbędny
  w Jego zamiarach,
  tak niezbędny na moim miejscu,
  jak archanioł na swoim.
  On nie stworzył mnie przypadkowo.
  Czynić mam dobro, wykonując Jego pracę.
  Będę aniołem pokoju, głosicielem prawdy
  w miejscu, które On mi wyznaczył,
  nawet jeżeli do końca tego nie rozumiem…
  Obym jedynie śledził Jego przykazania
  i służył memu powołaniu.

 2. To że żydzi mogą realizować i realizują w Polsce swoją koncepcję judeopolonii uważam za winę w dużej mierze społeczeństwa które jest przeciętniejsze niż świąteczny barszcz.Takim przepraszam za określenie bezmyślnym motłochem jest łatwo sterować spójrzmy prawdzie prosto w oczy jako jednostki możemy czuć się wybitni bo kto w dzisiejszych czasach nie porobił fakultetów z tego czy tamtego ale jako duża zbiorowość ludzi która musi podejmować odpowiedzialność za swoje decyzje zachowujemy się nieodpowiedzialnie jak dzieci.Politycy z mistrzowską precyzją wykorzystują nasze słabości przeciwko nam traktując Polskę jako swój prywatny folwark. Ludzie prawa są ponad państwem prawa. Społeczeństwo które przegrywa walkę o swoją godność i żywotne prawa to o jego losie musi zdecydować opatrzność boska.

 3. @Bernard. Trudno sie z Panem nie zgodzic. No ale jak wymagac zeby Polacy mieli jakies rozeznanie w innych sytuacjach niz „jak sie urzadzic” patrzac na to ze „dyktatura proletariatu”, gdzie jednak zylo jeszcze troche ludzi z rozsadkiem (jak moi nauczyciele ktorzy dorosli przed wojna), zostala tak magicznie przemieniona w niezawislosc marki Magdalenka i nikt inny oprocz potomkow/skoligaconych ze starymi kielkutami (pozyczam nazwe od pana Michalkiwicza) nie mial – i nadal nie ma – dojscia do tej „niezawislosci”. Niestety, wiekszosc innych europejczykow, poza Rosjanami, tez zglupialo, a to z powodu dlugoletniego trucia ich komorek mozgowych przez doktryne bialej winy (Niemcy) i pedagogiki wstydu (Szwecja).

  1. U nas jest podobnie jeżeli chodzi o pedagogikę wstydu, problem w tym że jest ona oparta na naszych historycznych porażkach. Od 250 lat nie mieliśmy spektakularnego dokonania, może poza Bitwą Warszawską. Trudno być dumnym z czegoś, co było bardzo dawno temu. A brak zdrowej dumy (nie mylić z pieniactwem czy mesjanizmem) przyczynia się do bierności.
   Zarówno PO jak i PiS wynaradawia Polskę na swój sposób – PO wiadomo – pedagogika wstydu, bijcie się w piersi za „Jedwabne”
   PiS z kolei promuje dumę narodową polegającą na celebrowaniu porażek i błędów historycznych, z naciskiem na historyczną tolerancję wobec żydów, co u osoby, która ma choć minimalne pojęcie o stosunkach polsko-żydowskich powoduje skręt kiszek i czasem obrzydzenie do polskości. Do tego trzeba dorzucić machanie szabelką, które powoduje jedynie wrogość wobec Polski.

 4. Qui nous sont a present, mon Dieux ? Les Polonais ou… Notre comportement est impossible a jus-
  tifier… Ou sont l´honneur et la prudence de la nation ? Pouvons-nous conserver la plenitude de nos
  facultes ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *