Judeomasoński ” sobór ” na Krecie – Kto płaci ten żąda…

Kto płaci ten żąda…I kogo tak ochrania się na Krecie? Antychrysta?

Organizacja Wszechprawosławnego Soboru na Krecie kosztowała 2,5 miliona euro, z czego 1,5 miliona euro wyasygnowały USA.

O tym fakcie poinformował członek komisji organizacyjnej Soboru, kapłan amerykańskiej archidiecezji, ojciec Alexandros Karlutsos. Poinformował on, że budżet wyniósł 2,5 miliona euro. „To wszystko są środki od dobroczyńców, głównie, mieszkających w USA Greków i Greków z samej Grecji. Dobroczyńcy z Ameryki wyasygnowali 1,5 miliona euro, z Grecji natomoiast 1 milion euro” – powiedział Karlutsos.

To jasne, że jest to łgarstwo. Żydomason i pachołek Antychrysta, fałszywy patriarcha Bartłomiej, otrzymał te pieniądze od swoich zwierzchników i panów przez podstawione osoby. Ten, tak zwany, Wszechprawosławny Sobór potrzebny jest, przede wszystkim, rządowi światowemu i Antychrystowi. To właśnie oni potrzebują powszechnego odstępstwa prawosławnych wiernych od Chrystusa i Prawdy! 

TYLKO POD TYM WARUNKIEM ŁASKA BOŻA ODEJDZIE OD LUDZKOŚCI I ANTYCHRYST, Z BOŻEGO DOPUSTU, OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ I PRAWO WEJŚCIA W ŚWIAT !

Pośrednio potwierdza się to i przez to, że ochroną tego zjazdu zajmowały się i zajmują się służby specjalne Izraela i Zachodu, w tym i USA.

A system bezpieczeństwa w czasie „obrad” tego „soboru” jest tak szczelny, że nawet „mysz się nie prześlizgnie”. Dlaczego taka tajność? W jakim celu takie środki bezpieczeństwa? Czyż może ktoś przyjedzie na Kretę ażeby wysadzać w powietrze biskupów?

Nic dziwnego, jeżeli to prawda, jak niektórzy uważają i sugerują, że na tym zjeździe jest obecny sam Antychryst. To właśnie jego tak pieczołowicie ochrania rząd światowy. I jego ewentualną obecność można wyjaśnić. To właśnie on powinien stanąć na czele powszechnego odstępstwa światowego prawosławia od naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Diabeł chce pokazać i udowodnić Bogu, że ludzie służą jemu i jemu oddają cześć a nie swojemu Stworzycielowi i Ojcu Niebieskiemu.

Pachołek Antychrysta, pseudo-patriarcha Bartłomiej w synagodze Szatana
Pachołek Antychrysta, pseudo-patriarcha Bartłomiej w synagodze Szatana
Paskuda Bartłomiej w synagodze Szatana
Paskuda Bartłomiej w synagodze Szatana
Nadpływa EKUMENIZM
Nadpływa EKUMENIZM

Za: http://3rm.info/main/63323-kto-platit-tot-i-zakazyvaet-muzyku-i-kogo-zhe-tak-ohranyayut-na-krite-antihrista.html

Data publikacji: 23.06.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *