Strona główna > Świat > Judeomasońska Ameryka i Hillary Clinton

Judeomasońska Ameryka i Hillary Clinton

„Demokracja AMERYKAŃSKA” Tzn. ŻYDO-MASOŃSKA To Forma Bezkarnego ZŁODZEJSTWA I Oszustwa DOZWOLONA Tylko Dla UPRZYWILIJOWANYCH !

Mechanizm OSZUSTWA i ZŁODZIESTWA o nazwie „amerykańska demokracja” … SIĆ ! … wyjaśnia film pt. „Hillary’s America”.

„Hillary America” to NAJNOWSZY odsłaniający FAKTYCZNYCH „założycieli” USA czyli autentycznych GANGSTERÓW politycznych, którzy „wyżarli” się na RABOWANIU oszukiwanych przeciętnych ludzi, którym wmówiono MAGICZNY frazes KŁAMLIWY … „demokracja”.

Ten nowy film „Hillary’s America” zbiera widza w podróż i OPROWADZA widza i jak FAKTYCZNIE wygląda „Ameryka Obamy” z TAJNĄ nie publikowaną PRAWDZIWĄ historią tzw. „Partii Demokratycznej” gdzie przypadkowy kontrowersyjny NARKOMAN jak Bill Clinton, który ma zdolności NARRACYJNE, opowiadania BZDUR naiwnej bezkrytycznej POLITYCZNIE POPRAWNEJ zostaje wybrany najpierw na gubernatora Stanu a potem Prezydenta USA przez oszukiwany – KARMIONY kłamstwami, chamską propagandą zwykły MOTŁOCH.

Na tym jego „gubernatorowaniu” i „prezydentowaiu” jego sprytna żona zbija finansową FORTUNĘ pracując dla REKLAMOWANIA czego się tylko da w celach komercyjnych-handlowych. Clintonowie z „gołodupców” za pomocą „demokratycznej polityki” stają się MILIONERAMI.

Majątek Billa Clintona jest szacowany na minium $95 milionów, Hilary Clinton na $65 milionów, a ich córki na $25 milionów.

Clintonowie poznają jak funkcjonuje ZAKŁAMANY polityczny system w USA, który polega na TRWONIENIU i ROZKRADANIU pieniędzy podatnika. Partia „demokratyczna” w USA to zwykły GANG złodzeji i NIC więcej.

Ten rządzący polityczny „DEMOKARTYCZNY” system w USA jest tak skonstruowany, jak KOMUNISTYCZNY żydo-bolszewicki w byłym ZSRR, który NIE idzie za NAJWIEKSZYMI złodzejami, gdyż oni są PONAD prawem, NIE dotykalni jak obecna 71 letnia kandydatka Hillary Clinton na „wodza” złodzejo-politycznego oszukańczego ESTABŁYSZMENTU w bandyckim Waszyngtonie.

DLACZEGO „system prawa” w USA NIE ściga ZŁODZEJI politycznych ?

A dlatego, że ci „złodzeje polityczni” powołujący się na „demokracje i wolność” ZARZĄDZAJĄ i PROWADZĄ ten system !
Podobnie jest w III RP – złodzieje się ZMIENIAJĄ, ale NIKT z SYSTEMU faktycznie NIE rozlicza POPRZEDNIKÓW. To jest RETORYCZNE, stałe.
Na tym polega „demokratyczna” władza.

Film „Hillary America” pokazuje jak od samego POCZATKU ten „demokratyczny system” był i DALEJ jest u PODSTAW oszukańczy i ZŁODZEJSKI, oraz wyjaśnia MECHANIZM złodzejstwa.

To „DEMOKRACI” w USA zorganizowali NIEWOLNICTWO co jest utajnione i NIE wolno w Ameryce o tym głośno mówić.
RASIZM jest opatentowanym wynalazkiem „DEMOKARCJI”

Obecnie ci „DEMOKRACI” zmienili swoją nazwę i karzą siebie nazywać „PROGRESSIVES” !
Ale co faktycznie oznacza ta NOWA nazwa „demokratów” zmuszająca do nazywania ich „PROGRESSIVES” ?

Ta nowa nazwa „PROGRESIVE” zawiera w sobie wykorzystanie zbadanych zjawisk inżynierii społecznej jako nauki „socjalnej inżynierii” którą ci „PROGRESSIVES” brutalnie wykorzystują, aby brutalnie WYKOŻYSTYWAĆ przeciętny tłum dla ZYSKU OSOBISTEGO, przez tych GANGSTERÓW politycznych, którzy stoją na wierzchołku piramidy „progressives” tak jak obecnie to robi z ZIMNĄ krwią OSZUSTKA Hillary Clinton !

Działacze „partii demokratycznej” w USA, czyli „progressives” to MENTORZY, którzy swoją pozycje decydentów o polityce zagranicznej i wewnętrznej JEDYNIE wykorzystują w kategoriach swojego ZYSKU PRYWATNEGO, ż pominięciem zysku RESZTY społeczeństwa, z POMINIECIEM zysku NARODOWEGO.

DLATEGO to USA jest w UPADKU, ale „progressives” jak Obama czy Clinton publicznie twierdzą, że jest „fantastycznie”.

Naczelną doktryną ideologiczną „DEMOKRATÓW” czyli progresive jest to, że rząd WSPÓLNIE z GLOBALISTAMI – wielkimi koncernami jest WŁAŚCICIELEM całego społeczeństwa, którym zarządzają we własnym PRYWATNYM interesie, OKRADAJĄC to społeczeństwo dosłownie ze WSZYSTKIEGO co ono stworzyło, wyłącznie do KARDZIERZĄ dzieci fizycznym rodzicom, ROZBIJANIA Rodziny oraz dyktowania tego kto się może urodzić, a kto NIE może !

Za: https://marucha.wordpress.com/2016/07/28/oboz-koncentracyjny-chwilowo-nieczynny/#more-59544

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *