Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Judeochrześcijańskie seminaria soborowe są siedliskiem sodomii i antychrześcijaństwa !

Judeochrześcijańskie seminaria soborowe są siedliskiem sodomii i antychrześcijaństwa !

„Seminaria” judeochrześcijańskiej sekty soborowej to czysty żart! Ujawnia ten fakt judeochrześcijański „seminarzysta”, mówiąc, że prowadzone są one przez sodomickich łajdaków, którzy nienawidzą katolicyzmu !

PAPIEŻE SATANIŚCI

Sześciu wspaniałych judeochrześcijańskich menedżerów Watykanu czyli  asy watykańskiego pandemonium.

Mister Eamon Martin, szef irlandzkiej filii judeochrześcijaństwa
Mister Eamon Martin, szef irlandzkiej filii judeochrześcijaństwa

„Moje usta są zapieczętowane”, odparowuje pseudo-prymas Irlandii z ramienia judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Eamon Martin, którego się oskarża o prowadzenie judeochrześcijańskiego „seminarium”, które jest czymś nieco więcej niż burdelem dla „agresywnej łobuzerii sodomickiej”, która zmusza soborowych „seminarzystów” do przebierania się w kobiecą odzież żeby dostarczać rozrywki „rektorowi” i jego judeochrześcijańskim duchowniakom oraz żeby nago byli oni „zgłębiani” przez tych duchowniackich zwyrodnialców. Bergoglio już przyznał, że jego nowa, judeochrzescijańska sekta jest prowadzona przez „sodomickie lobby”, ale odmawia on zrobienia czegokolwiek w tej sprawie.

——————————————————————————————————

Jak to były judeochrześcijański „seminarzysta” soborowy ujawnił, wprawiając Irlandię, jak długa i szeroka, w szok, „seminaria” judeochrześcijańskiej sekty soborowej stały się zwykłymi burdelami prowadzonymi przez „agresywnych łobuzów sodomickich”, którzy są poza wszelką kontrolą. Bergoglio, który już przyznał, że jego nowa, judeochrzescijańska sekta soborowa prowadzona jest przez „sodomicke lobby”, odmawia jednak okiełznania tych „seminaryjnych” zboczeńców, tak samo jak odmówił okiełznania pedofili w środowisku jego własnych pseudo-kardynałów, pseudo-biskupów i pseudo-księży.

„Seminarzysta” ujawnił, że judeochrześcijańskie „seminaria” Irlandii, swego czasu katolickie, są dalekie od nauczania czegokolwiek katolickiego, uległy zwyrodnieniu w sodomickie burdele, służące hierarchii Ratzingera-Taubera.

Ten „seminarzysta” ujawnił, że kiedy był w soborowym „seminarium” Św. Patryka (miejscowość Maynooth) to był mentalnie i fizycznie torturowany przez sodomickich łajdaków, którzy kontrolowali tę instytucję. Opisał on „ból i przerażenie”, którego musiał doświadczyć. W jednym przypadku, który opisał, sodomiccy łajdacy, zamaskowani w kominiarkach, próbowali zastraszyć go rzucając na niego wiadro z nieczystościami. W innym przypadku, był on zmuszony do przebrania się za kobietę i zabawiania rektora „seminarium” i jego duchowniaków, w damskim przebraniu. Chociaż zaspokajał lubieżne pożądliwości judeochrześcijańskiego duchowniactwa to inni „seminarzyści” próbowali zerwać z niego ubranie i obnażyć go. Był także poddany lipnym „badaniom lekarskim”, kiedy zmuszony był, wbrew swej woli, „przestraszony i przerażony”, do obnażenia się ażeby perwersyjni duchowniacy mogli go penetrować.

Seminaryjna gay-liturgia ?
Seminaryjna gay-liturgia ?

Irlandczycy byli, w ciągu ostatniej dekady, tak wstrząśnięci rewelacjami o seksualnych zboczeniach wśród kleru judeochrześcijańskiej sekty soborowej, że irlandzki premier powiedział byłemu anty-papieżowi Ratzingerowi-Tauberowi, który wtenczas zajmował stanowisko szefa judeochrześcijan, że nie powinien on przyjeżdżać do Irlandii na planowany festyn religijny ponieważ Irlandia nie może zapewnić mu bezpieczeństwa z powodu nienawiści Irlandczyków do perwersyjnego nowego „kościoła”, judeochrześcijańskiej sekty soborowej.

Były szef judeochrześcijan Ratzinger-Tauber
Były szef judeochrześcijan Ratzinger-Tauber

Doniesienia były tak szokujące, te które przetaczały się przez irlandzką prasę, tak jak to ujawnione przez judeochrześcijańskiego „seminarzystę” i te ujawnione przez innych, o „agresywnej kulturze sodomickiej”, która opanowała „seminaria” nowego „kościoła”, że pseudo-prymas Irlandii Eamon Martin, był zmuszony, w dniu 8 sierpnia 2016 roku, do zwołania nadzwyczajnego i pilnego posiedzenia irlandzkich pseudo-biskupów judeochrześcijańskich, w celu podjęcia decyzji czy „seminarium” nie powinno być zamknięte. Pseudo-arcybiskup Dublina publicznie oświadczył, że irlandzkie „seminarium” jest „trujące” i usunął z niego „seminarzystów”.

Prawdziwi katoliccy rodzice, strzeżcie się. Nigdy nie zezwalajcie waszym synom na wstępowanie do „seminariów” nowego „kościoła” NWO bo będziecie winni ruiny ich życia. Powinniście być nadzwyczajnie podejrzliwi w stosunku do każdego „seminarium”, nawet luźno związanego z judeochrześcijańską sektą soborową, nie wyłączając „instytucji” nowego Bractwa Św. Piusa X Berniego Fellaya.

JESTEM SPEŁNIONY!
JESTEM SPEŁNIONY!

Na podstawie portalu katolickiego (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://www.traditio.com/comment/com1608.htm

Data publikacji: 9.08.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *