Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Judeochrześcijański „kardynał” Dolan razem z sodomitami

Judeochrześcijański „kardynał” Dolan razem z sodomitami


„Kardynał” judeochrześcijańskiej sekty soborowej Timothy Dolan oświadczył, że będzie maszerował wspólnie z sodomitami w Dniu Św. Patryka. 

aaxx1

Jaki "kościół" taka i mitra "arcybiskupia". Dolan jest jednym z wybitniejszych komediantów judeochrześcijańskiej sekty soborowej.
Jaki „kościół” taka i mitra „arcybiskupia”. Dolan jest jednym z wybitniejszych komediantów judeochrześcijańskiej sekty soborowej.
Kabaretowy "kardynał" Dolan
Kabaretowy „kardynał” Dolan

Pseudo-„kardynał” będzie maszerował razem z sodomitami podczas następnego Dnia Św. Patryka. Parada irlandzkich potomków odbywa się w Nowym Jorku od 253 lat, ku czci Św. Patryka, w dzień jego święta, 17 marca. Na początku tego miesiąca, września 2014 roku, organizatorzy parady podjęli decyzję, że, poczynając od 2015 roku, sodomici będą mogli maszerować pod sztandarami ich organizacji. Czując, że stąpają po grząskim gruncie w kwestii takiego posunięcia, organizatorzy zwrócili się do Timothy Dolana z prośbą o wydanie opinii. Timothy Dolan pełni funkcję, tak zwanego, judeochrześcijańskiego „arcybiskupa” Nowego Jork, którego zwykle zaprasza się do uczestnictwa w paradzie w roli Wielkiego Marszałka. Sam Dolan oświadczył, że zgadza się z tą „mądrą decyzją” i stwierdził, że osobiście nie widzi żadnego problemu co do swego uczestnictwa w paradzie w roli gościa honorowego w 2015 roku i maszerowania razem z sodomitami. Poniżej linki do tej wiadomości.

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/Internet%20Sources/A_591_Dolan_NYT.png

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/Internet%20Sources/A_591_America1.png

http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/Internet%20Sources/A_591_Dolan_NCR.png

Powyżej na fotografii, trzeciej od góry, Timothy Dolan na jednej z ostatnich parad Św. Patryka. Poniżej na fotografiach charakterystyczne sceny z tradycyjnego marszu w Dniu Św. Patryka. Siódmy rząd poniżej: ostatnimi laty sodomici stali się bardziej agresywni protestując przeciwko niedopuszczaniu ich do marszu w paradzie.

an1

an2

Na poniższych fotografiach widać ekstrawaganckiego i dekadenckiego Dolana i zastanawia każdego jaki on ma ukryty motyw w popieraniu sodomitów.

ay2

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A591-Dolan.htm

Data publikacji: 14.09.2014

Opracowanie: GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *