Strona główna > NWO > Judeochrześcijańska sekta soborowa ułatwia inwazję islamu na Europę

Judeochrześcijańska sekta soborowa ułatwia inwazję islamu na Europę


Globalna kampania Caritasu: większa „interakcja” z imigrantami i uchodźcami. 

Tuż przed zbliżającą się sesją ONZ w Nowym Jorku – gdzie we wrześniu podjęte zostaną próby uchwalenia nowych, korzystniejszych dla imigrantów i uchodźców umów – wzmaga się liczba inicjatyw proimigranckich. Caritas, organizator międzynarodowej kampanii „Share the Journey” (Dziel się podróżą) wzywa katolików do zwiększenia interakcji z imigrantami i uchodźcami poprzez np. spożywanie z nimi wspólnych posiłków.

„Zachęcamy cię, abyś usiadł razem z migrantami i uchodźcami w swojej społeczności, aby spojrzeć im w oczy, wysłuchać ich historii i podzielić się swoją własną” – napisał w specjalnym komunikacie kardynał Luis Antonio Tagle.

Hierarcha, który jest arcybiskupem Manili, a także przewodniczącym papieskiej organizacji charytatywnej Caritas Internationalis stwierdził, że podróż każdej osoby rozpoczyna się od „chwili dzielenia się, która pomaga nam rozpoznać więzy łączące całą ludzkość”.

„Jesteśmy zaproszeni do współczucia i odwagi, aby otworzyć nasze serca i umysły na ludzi, których jeszcze nie znamy i towarzyszyć im w tej podróży” – apelował.

Od 17 do 24 czerwca w ramach Global Action Week katolicy zachęcani są do różnych działań na rzecz imigrantów i uchodźców. Akcja wpisana jest też w dwuletnią kampanię „Share the Journey”, która została uruchomiona przez Caritas Internationalis we wrześniu 2017 roku w celu zachęcenia do „kultury spotkań” i wzmocnienia wysiłków na rzecz serdecznego powitania imigrantów i uchodźców.

Projekt ma także rzucić światło na wyzwania i efekty migracji na każdym etapie podróży, aby promować „zmianę myślenia” w tej kwestii. Wspiera ją m.in. sieć ACT Alliance, skupiająca 145 chrześcijańskich agencji i innych kongregacji religijnych oraz tzw. grup społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie.

W ramach Global Week Action, oddziały Caritas we wszystkich regionach świata będą organizować wspólne posiłki z imigrantami i uchodźcami, a także inne wydarzenia mające na celu budowanie więzi lokalnych społeczności z migrantami.

 

W Rzymie Caritas zorganizuje 19 czerwca na głównym dworcu kolejowym (Termini) wspólny obiad z migrantami i uchodźcami.

Przewidziana jest także promocja „eksperymentu społecznego” – Moje lustro. To projekt Caritas Ambrosiana w Mediolanie, który zachęca nieznajomych do wzajemnego patrzenia w oczy jako sposobu na „przełamywanie barier”.

Caritas Cyprus próbuje zachęcić kobiety do interakcji z migrantami, oferując „imprezę torebkową dla kobiet”, dając każdej kobiecie, która zjawi się na spotkaniu, torbę pełną podstawowych kosmetyków.

W USA konferencja biskupów, jak również Caritas i inne organizacje takie jak Catholic Relief Services i Catholic Charities USA, promują kampanię modlitwy za migrantów i uchodźców, zachęcając jednocześnie do materialnych form pomocy.

Catholic Relief Services np. współpracuje z lokalnym sklepem odzieżowym, który zgodził się przekazać 20 proc. ze sprzedaży skarpet na rzecz pracy organizacji z migrantami i uchodźcami.

Akcja Caritasu – jak podkreśla Watykan – ma pomóc w negocjacji dwóch oenzetowskich porozumień w sprawie imigrantów i uchodźców oraz w wyasygnowaniu większych środków od państw na realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju Agendy 2030. Cele te – o czym należy pamiętać – zgodnie z zawartym porozumieniem muszą być realizowane niepodzielnie. Obejmują one m.in. powszechny dostęp do „praw seksualnych i reprodukcyjnych” (aborcja, sterylizacja, antykoncepcja, edukacja seksualna, edukacja gender itp.).

Nowy oenzetowski Globalny Pakt na rzecz Imigrantów i Uchodźców wzywa do ułatwienia imigrantom sposobu dotarcia do krajów docelowych, ściągania odległych członków rodziny do danego kraju, zapewnienia im pracy i mieszkania, wsparcia finansowego dla godnego życia itp. Caritas tłumaczy, ze chodzi o skoordynowanie działań globalnych dla zapewnienia legalnej i humanitarnej migracji. Dlatego współpracuje z UN Global Compact, agendą oenzetowską odpowiedzialną za wspieranie zaangażowania wszelkich organizacji w realizację Agendy 2030.

Źródło: cruxnow.com / CNA / caritas.org

AS

PATRZ TAKŻE : Jean Alcader: Islam nie jest nową religią

SUPLEMENT !

Come, my brethren! Take courage and stand beneath our banner! The darkness closes in, and we are the only true defenders of the Light! March to victory and arise triumphant!

Za: https://www.pch24.pl/globalna-kampania-caritasu–wieksza-interakcja-z-imigrantami-i-uchodzcami-,60840,i.html

Data publikacji: 8.06.2018


5 thoughts on “Judeochrześcijańska sekta soborowa ułatwia inwazję islamu na Europę

 1. Napisane jest:STRZEŻCIE SIĘ WILKÓW W OWCZYCH SKÓRACH.te caritasy itp to są wła$nie te wilki,żerują na ludzkiej dobroci wpychają świadomie w większą niewolę.

  1. Hodowca ,

   Watykan i KK zostaly opanowane przez zydostwo i masonerie podczas trwania SW2 w latach 1962-1965.
   Sobor otwieral ZYD i MASON Jan XXIII, a sobor zamykal ZYD, MASON i PEDAL Pawel VI.
   Glowne skrzypce na soborze grali rowniez:
   – sekretarz stanu Watykanu, ZYD i czlonek zydo-masonskiej lozy B’nai B’rith kard.A.Bea (marrano).
   – ksiadz prof. K.Rahner (niemiecki jezuita i modernista).
   – rabin A.Heschel z USA, ktory przewodzil grupie rabinow z USA, rowniez obecnych na soborze, ktorzy wywracali dogmaty KK do gory nogami.
   – zyd, prawnik i czlonek ADL B’nai B’rith z USA J.Lichten, ktory zostal odznaczony orderem Sw.Jerzego (najwyzsze odznaczenie watykanskie).
   – ponad 100 masonow KK (biskupi i kardynalowie KK).
   Na soborze byl obecny rowniez polski zyd i biskup Wojtyla-Katz i kardynal S.Wyszynski jako jedyni z obozu komunistycznego.
   Na soborze byl rowniez prof.prawa kanonicznego ksiadz J.Ratzinger jako doradca prymasa Austrii.

   Juz w czerwcu 1965r ukazaly sie katechizmy modernistyczne do nauki religii, zanim skonczyl sie sobor w grudniu 1965r, ktory wyraznie odchodzil od nauk KK opartych na dogmatach Sw.Tomasza z Akwinu, ktore obowiazywaly w KK przez kilkanascie wiekow.

   Propaganda koscielna nie informuje koscielne owieczki i barany o tym, ze Watykan zawarl tajny uklad z ZSRR – vide umowa Nikita (Chruszczow) – Roncalli (Jan XXIII) , w ktorym Watykan poparl komunizm – szczegoly sa w ksiazce prof.F.Bellegrandi, ktory w latach mlodosci sluzyl w Watykanie jako straznik gwardii szwajcarskiej i byl swiadkiem nocnych spotkan papieza Jana XXIII (zyda i masona) z wloska zydomasoneria w czasie przygotowan do soboru watykanskiego II w latach 1962-1965.

   To sa niezbite dowody, ze KK zostal rozbity od srodka poprzez zydostwo i masonerie zagniezdzona w KK oraz wizerunkowi KK zaszkodzily rowniez powiazania biskupow i kardynalow Watykanu z wloska mafia i zamordowanie papieza JPI w 1978r po 33 dniach pontyfikatu o czym pisal amerykanski dziennikarz akredytowany przy Watykanie D.Yallop oraz staly bywalec Watykanu i ksiadz irlandzki dr M.Martin.
   O soborze watykanskim drugim i przekretach soborowych pisal rowniez ksiadz prof.M.Poradowski (kapelan NSZ i wykladowca na katolickim uniwersytecie w Santiago, Chile) w ksiazce pt. „Trzydziestolecie Drugiego Soboru Watykanskiego” , jak rowniez o przekretach soborowych pisal ksiadz dr K.Stehlin z Bractwa Piusa X w Polsce i inni.

   Biorac pod uwage metody dzialania zydostwa, nie tylko Watykan i KK, ale rowniez Caritas sa zinfiltrowane przez zydostwo – vide siatka organizacji zydowskich w kazdym panstwie czlonkowskim Unii Jewro-pejskiej i w unijnych organach kierowniczych w Brukseli, poczawszy od sekty Chabad-Lubawicz, a skonczywszy na zydo-masonskiej B’nai B’rith, EKZ (europejski kongres zydow) i zydow z Izraela, panstwem lezacym poza Unia Europejska, podczas gdy Turcja lezaca w Europie nie zostala przyjeta w poczet czlonkow UE.

   Podawanie faktow i opor spoleczny coraz wiekszej liczby uswiadomionego spoleczenstwa moze zmienic sytuacje w Europie.

 2. Napisane jest też w drugim liście św. Jana Apostoła, umiłowanego ucznia Jezusa Chrystusa :
  „Kto trwa w nauce Chrystusa ten ma i Ojca, i Syna. Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów.” Jan rozumiał.
  Ludzie nie czytają, to wszystko dla nich jak jakieś mity i legendy; brak podstawowej wiedzy zawsze się zemści.
  Polska jest naszą macierzą, kolebką naszych przodków i naszych dzieci, dobrze o tym pamiętać, zanim będzie za późno. Z Bogiem.

 3. Pomodlić się mogę, ależ jak najbardziej i materialnie wesprę i to chętnie- kupię dziurawy ponton i nawet pokryję koszty dowozu do plaży w drodze powrotnej

 4. Pierwszy wpis określenia „imigrant” pojawił sie w internecie około 2004 roku. Określenie to jest nielogiczne- nie można „imigrować”, można migrować, emigrować. „Imigranci” zaś pojawili się dziesięc lat później, około roku 2014-tego. Najpierw było słowo „imigrant” potem pojawił się „imigrant”. Bóg mówi „niech się stanie” i to jest, człowiek powie „niech się stanie” i nic się nie stanie. Najpierw wypowiedziano słowo „imigrant” potem stworzono „imigrantów”- najpierw było słowo potem ciało. Za tymi „imigrantami” stoją więc ludzie, którzy uwarzają się za bogów. Ale „człowiek bóg” to degenerat (z samej def. tego pojęcia), więc ich panowanie nic dobrego światu nie przyniesie, tylko wojny, kryzysy i śmierć. Ich kościół to synagoga szatana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *