Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Judeochrześcijańska Nowa Ewangelizacja – duszący odór siarki !

Judeochrześcijańska Nowa Ewangelizacja – duszący odór siarki !

Haniebna promocja zachowania się judeochrześcijańskich duchowniaków „kościoła” Novus Ordo Seclorum w rozprzestrzeniającym się gwałtownie internetowym video „Karaoke w samochodzie”.

a009

To jest naprawdę demaskatorskie i odkrywcze video. Przedstawia ono dwóch „księży” z amerykańskiej diecezji Rockford (Illinois), którzy zachowują się w absolutnie niedopuszczalny, haniebny sposób. Video mówi samo za siebie ale kilka rzeczy jest warte przyjrzeniu się:

1- Proszę zwrócić uwagę na promocję obżarstwa w pierwszej minucie video.

2- Proszę zwrócić uwagę na promocję pogańskiej „muzyki” o „czymś magicznym w powietrzu” i „w mojej krwi” oraz o tym, że ludzie mogą się zachowywać bezrozumnie i bez samokontroli.

3- Proszę zwrócić uwagę, że kierowca („kapłan” judeochrześcijańskiej sekty watykańskiej) wydaje się szydzić ze znaku krzyża w momencie od 2 min 55 s do 3 min 00 s.

4- No i jeszcze proszę zwrócić uwagę, że jeden z judeochrześcijańskich „duchowniaków” demonstruje gest „rogi diabła” (el diablo, mano cortuto lub horned hand) w momencie od 3 min 09 s do 3 min 12 s.

a7

Siedzący po lewej stronie, z telefonem, judeochrześcijański „demonek” prezentuje popularne pozdrowienie „światowców”, w tym soborowiaków, „rogi diabła”.

—————————————————————————————————————————–

Proszę wziąć pod uwagę, że to video jest oficjalnie promowane i zatwierdzone przez „diecezję” Rockfort (Illinois) będącą częścią judeochrześcijańskiej sekty soborowej. Oto co oni pokazują światu bo czyż mają jeszcze cokolwiek do ukrycia? Jest to kolejny przykład na to jak bestia końca czasów przechwyciła kontrolę (która obejmuje także anty-kościół) nad fizycznymi strukturami widzialnego Kościoła Katolickiego poprzez, które promuje i rozpowszechnia w świecie swój poganizm, religię szatańską i bezbożność.

I to jest ciekawe, że video także uzyskało totalnie pozytywne recenzje, nawet od tych, którzy twierdzą, że są katolikami! Jest to jeszcze jeden przykład na apostazję naszych czasów i na to jak ogromna większość ludzi trafia do piekła!

NOWA EWANGELIZACJA SZATANA!
NOWA EWANGELIZACJA SZATANA!

a09

UWAGA! Zainteresowani problematyką przyczyn dewastacji i niszczenia Kościoła Katolickiego powinni zapoznać się z zawartością poniższego portalu katolickiego.

http://chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

O satanosynach więcej pod linkami poniżej

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/27/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-heavy-metalowy-mnich-odchodzi/

https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/12/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-heavy-metalowy-ksiadz-z-tarragony/

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/carpool-karaoke-malloy/#.WDTLGtThBkg

Data publikacji: 21.11.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *