Strona główna > Świat > Judeochrześcijanie budują ekumeniczną Katedrę p.w. Świętej Natury

Judeochrześcijanie budują ekumeniczną Katedrę p.w. Świętej Natury


Dnia 20 stycznia 2016 roku  funkcjonarusz judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, tzw. „arcybiskup” Walencji (Hiszpania), neo-„kardynał” Antonio Canizares (patrz poniżej – fotografia nr 2), „pobłogosławił” 25 akrową działkę na obrzeżach miasta Vallada.

BERGOGLIO MASON

Judeochrześcijański obrzęd obejmował „błogosławienie” muru z ceramiczną płytą, umocowaną na nim, a oddającą cześć „encyklice” „Laudato Si”, sygnowanej przez Bergoglio, a dotyczącej ekologii, co można obejrzeć na fotografiach poniżej.

Neo-„kardynał Canizares odslonił także ceramiczną płytę na murze z wypisanymi słowami „Międzyreligijna Katedra w Naturze” (patrz fotografia nr 3 poniżej). Po lewej stronie możemy zauważyć okrąg utworzony z symboli głównych religii bez dawania pierwszeństwa żadnemu z nich.

Canizares przewodził ekumaniackiej modlitwie w intencji naszego wspólnego domu. Powiedział: „To wielka radość dla nas znaleźć się tutaj razem, wokół ojca (najwyższy budownik świata ?!), który obdarzył nas tym wspólnym domem, którym jest natura”.

Canizares poprosił „boga” o obdarowanie nas jednością płynącą z miłości, wyrozumiałości i miłosierdzia (standardowe bełkoty). Następnie wyraził swoje pragnienie ażeby razem z wybranym przez „boga” ludem, najbardziej potrzebującymi i różymi wyznaniami, „duch święty” mógł ożywić naszą „wiarę” abyśmy mogli pojednać się ze światem i naszym wspólnym domem, którym jest Natura. Projekt obejmuje budowę ekumaniackiej świątyni, synagogi, meczetu i agory na tym terenie.

Nieusatysfakcjonowany z popierania wszędzie komunizmu obecnie judeochrześcijański koncern soborowy prowadzi szlakiem ku Czwartej Rewolucji, która zakłada kult Natury, trybalizmu i nowego społeczeństwa złożonego z pentekostalnych, samorządnych, małych komórek kierowanych przez guru-kapłanów.

a1

a2

Popularność szefa judeochrześcijańskiego koncernu soborowego bije wszelkie rekordy! Jego wizerunki widnieją nawet na zadkach judeochrześcijańskich punków!
Popularność szefa judeochrześcijańskiego koncernu soborowego bije wszelkie rekordy! Jego wizerunki widnieją nawet na zadkach judeochrześcijańskich punków!

Za: Portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A668-Eco-Cath.htm

Data publikacji: 6.03.2016

Opracowanie: GREGORIUS


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *