Strona główna > Bez kategorii > Judeo-satanistyczni piraci atakują demokrację na Morzu Śródziemnym!

Judeo-satanistyczni piraci atakują demokrację na Morzu Śródziemnym!

Za: http://poloniae.nowyekran.pl/

Statek Estelle z pomocą humanitarną dla getta -strefy Gazy zaatakowany został na wodach międzynarodowych, dzisiaj rano o godzinie 10 minut 15. Na zdjęciu statek „Estelle”

Judeo-satanistyczni piraci operują na Morzu Śródziemnym. Statek Estelle z pomocą humanitarną dla getta -strefy Gazy zaatakowany został na wodach międzynarodowych dzisiaj rano o godzinie 10 minut 15.

Byłem przekonany, iż Izrael będzie blokował dostęp do wód terytorialnych i nie wpuści statku z pomocą humanitarną do getta Strefy Gazy ale piractwa na Morzu Śródziemnym nie spodziewałem się !

Nie można tolerować piractwa w Europie i na świecie!

Mam nadzieje iż sojusz NATO zareaguje zdecydowanie w przedmiotowej sprawie zwłaszcza, że na pokładzie statku są przedstawiciele Parlamentów takich krajów i członków NATO jak Norwegi, Kanady, Grecji.

Niestety zabrakło przedstawicieli z Polski. Jak wiemy w Polsce w zdecydowanej większości parlamentarzyści to żydzi lub ich zausznicy na czele z rzekomym patriotą w stylu Jaruzelskiego jak Janusz Wojciechowski. Wczoraj prokurator i sędzia Stanu Wojennego dzisiaj popiera Izrael na forum Parlamentu Europejskiego gdy tymczasem został wybrany przez Polaków. Sprawy rolnictwa są li tylko przedmiotem zainteresowania przez pryzmat otrzymywanych diet. Rolnicy mogą tylko potwierdzić tę polityczną tezę w osiem lat po wejściu do Unii w myśl zasady „Po ich owocach ich poznacie”.

Trudno kończyć tylko na rzekomej opozycji gdy ludzie umierają w Palestynie z niedostatku i przemocy Izraela. Chrześcijanie wszystkich krajów łączcie się ponieważ judeo-satanizm atakuje nas !

Więcej tutaj: http://rafzen.wordpress.com/2012/10/20/pirates-attacked-democracy-in-the-mediterranean-sea/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.