Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Judeo-papizm w walce z antysemityzmem

Judeo-papizm w walce z antysemityzmem

Judeo-papizm…Nauka holocaustu stała się obowiązkowa na Katolickim Uniwersytecie Węgierskim (Pázmány Péter Katolikus Egyetem).

a

Katolicki Uniwersytet na Węgrzech (Pázmány Péter Katolikus Egyetem) wprowadził do obowiązkowego programu nauczania kurs historii holocaustu. Od września wszyscy studenci głównej religijnej, wyższej instytucji oświatowej na Węgrzech, czyli Katolickiego Uniwersytetu im. Petera Pazmany, w Budapeszcie, muszą zaliczyć kurs pod nazwą „Holocaust i pamięć o nim”. Treść kursu została opracowana przez profesorów University of Tel-Aviv.

Antysemityzm, w każdej formie, jest nie do pogodzenia z katolicyzmem” – podkreślił rektor Katolickiego Uniwersytetu im. Petera Pazmany, Szabolcs Szur. Dodał on, że pomysł kursu zrodził się po niedawnym oświadczeniu ambasadora Izraela w Budapeszcie, Ilana Mora, o tym, że nauczanie historii holocaustu jest głównym orężem w walce z antysemityzmem.

Z kolei Mor podkreślił, że Węgry są pierwszym krajem w Europie w którym realizowana jest podobna inicjatywa. Węgry są teraz domem dla największej społeczności, która liczy sobie 100 tysięcy żydów. Najwidoczniej Węgry nauczone gorzkim doświadczeniem współistnienia z przedstawicielami judaizmu wykazują wzrastający poziom buntowniczych zamieszek, które gaszone są przez judeo-papistów.

———————————————————————————————————————————-

aa

Węgierska ultraprawica katolicka omawia decydującą ofensywę przeciwko lewicy, czy jak to się tam nazywa. A może to ultralewica katolicka omawia decydującą ofensywę przeciwko nazi-prawicy katolickiej? Sprawa jest nieco skomplikowana, dla gojów, ale świetnie rozgrywana, dla…, ach, niech będzie, dla Węgrów. Uprasza się o zachowanie powagi!

Za: http://3rm.info/main/65800-iudopapizm-izuchenie-holokosta-stalo-obyazatelnym-v-katolicheskom-universitete-vengrii.html

Data publikacji: 3.01.2017

Opracowanie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *