Strona główna > Świat > Judeo-masoneria i rujnowanie Europy. Nathanael Kapner

Judeo-masoneria i rujnowanie Europy. Nathanael Kapner

Źródła: Historia Judenloge we Frankfurcie [History of the Judenloge in Frankfurt], Jacob Katz; Historia wojny między masonerią angielską i francuską [A History of the War Between English and French Freemasonry], John Daniel; W kierunku światowego rządu [Towards World Government], Deirdre Manifold; Niemieckie judaiki w XIX i XX wieku [German Judaica in the 19th & 20th Centuries], Dan Wyman; Dworski żyd [The Court Jew], Selma Stern; Świat i Europa [The World And Europe], Alexander Niles; Gojowskie szaleństwo: Rotszyldowie [Gentile Folly: The Rothschilds], Arnold Leese Here.

a

Judeo-masoneria rozpoczęła się w Europie od dojścia do władzy Domu Rotszyldów:

1776: Żyd Adam Weishaupt, który „nawrócił się” na rzymski katolicyzm ale szybko się go wyrzekł, tworzy Iluminatów w Loży Teodora w Monachium, Niemcy.

~ Dzięki licznym kontaktom Weishaupta w całej Europie z wysokiego szczebla funkcjonariuszom, Meyer Amschel Rothschild (1744-1812), zaprzyjaźnia się i finansuje żyda Adama Weishaupta.

1796: Meyer Amschel Rothschild zatrudnia Sigmunda Geisenheimera jako urzędnika w biurze we Frankfurcie. Geisenheimer, który miał szerokie kontakty masońskie w całej Europie, był członkiem francuskiej Wielkiej Loży Masonów zwanej L’Aurore Naissante Lodge.

1800: Przy pomocy Daniela Itziga, nadworny żyd Fredericka Williama II, i bogatego żydowskiego kupca Isaaca Hildesheima, który zmienił nazwisko na Justus Hiller, Sigmund Geisenheimer zakłada we Frankfurcie Judenloge [loża żydowska].

1802: Salomon Rothschild (1774-1855), syn Mayera Amschela Rothschilda, zostaje stałym członkiem Judenloge. Stare ustanowione żydowskie rodziny frankfurckie stają się członkami Judenloge: rodziny Adler, Speyer, Reisse, Sichel, Ellison, Hanau i Goldsmid.

~ Wkrótce do Judenloge dołączają wpływowi żydzi: Michael Hess, późniejszy dyrektor Żydowskiej Szkoły Reformowanej znanej jako Philanthropin, i Dr Karl Ludwig Baruch, a historyk literatury, który zmienił nazwisko na Borne.

1803: Solomon Rothschild postanawia poszerzyć kontakty dołączając do francuskiej L’Aurore Lodge, która przyjęła ideologię Iluminatów Weishaupta.

1803: Nathan Rothschild (1777-1836), syn Mayera Amschela Rothschilda, dołącza do Lodge Of Emulation w Anglii. Jego brat James Rothschild, (1792-1868), w 1815 zostaje masonem 33o we Francji.

1816: Johann Christian Ehrmann, były frankfurcki mason, ostrzega naród niemiecki w broszurze Żydzi w masonerii [Das Judenthum in der Maurerey], że frankfurccy masoni żydowscy chcieli światowej republiki opartej na humanizmie.

a
Krew króla Ludwika XVI na żydowskich lichwiarzach

JUDEO-MASONERIA NAWOŁUJE DO FRANCUSKIEJ REWOLUCJI

Rewolucja francuska w 1789 miała miejsce dzięki wpływom judeo-masonerii i stojącego za nią wywrotowego stowarzyszenia znanego jako Iluminaci. Teraz jest to ustalony fakt.

Widząc iż żydzi zdobyli emancypację we Francji już po 2 latach po rewolucji, i że nowy porządek społeczny narzucony przez rewolucję podsumowany w sloganie „Wolność, Równość, Braterstwo”, (ideologia niemożliwa i sprzeczna), opierał się na zasadach antychrześcijańskich nieznanych w chrześcijańskiej Europie, należy przyjrzeć się relacjom bogatych ówczesnych żydów w odniesieniu do tego wybuchu.

Lista żydowskich finansistów rewolucji francuskiej w 1789:

Chaim Veitel Ephraim (1703-1775): Berlin, nadworny żyd Fryderyka Wielkiego.

Daniel Itzig (1722-1799): Berlin, nadworny żyd Fryderyka Williama II.

Hertzel Cerfbeer (1730-1793): Francja, żydowski finansista francuskiej armii.

Mayer Amschel Rothshchild (1744-1812): Frankfurt, żydowski lichwiarz.

Benjamin Goldsmid (1755-1808): Londyn, finansista Williama Pitta.

Abraham Goldsmid (1756-1810): Londyn, brat Benjamina Goldsmida.

Moses Mocatta (1768-1857): Londyn, partner Goldsmidów i stryj Sir Mosesa Montefiore.

Ci żydzi jak i wszyscy ich żydowscy ziomkowie są winni krwi sprawiedliwych Świętych Monarchów Francji, króla Ludwika XVI i królowej Marii Antoniny!

Europa znowu może być chrześcijańska
Europa znowu może być chrześcijańska

UPADEK CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY DZIĘKI JUDEO-MASONERII

Dzięki judeo-masonerii i jej szerzeniu antychrześcijańskiego humanizmu, upadek chrześcijańskiej Europy jest niemal zakończony.

W swojej Immortale Dei o Chrześcijańskiej Konstytucji z 1885, papież Leon XIII wydał następujące ostrzeżenie:

„Chrześcijaństwo zawładnęło barbarzyńskimi narodami Europy: Angles, Sasami, Jutami, Celtami, Frankami i Germanami, zmieniając je ze stanu dzikiego do cywilizowanego.

Chrześcijańska Europa zwycięsko cofnęła falę muzułmańskiego podboju, stojąc dalej jako nauczyciel wszystkich i każdej gałęzi kultury narodowej i dała świata dar prawdziwej wolności.

Był kiedyś czas, kiedy państwami rządziła Ewangelia Jezusa Chrystusa. Potem było tak, że moc chrześcijańskiej mądrości był rozpraszana we wszystkich instytucjach, prawach i moralności narodu.

Ale władza Boga teraz przeminęła w milczeniu, jakby On nie dbał o społeczeństwo ludzkie; lub jakby ludzie, czy to w ich kompetencjach lub powiązani ze sobą w stosunkach społecznych, nic nie zawdzięczali Bogu; albo jakby mógł być rząd, którego całe pochodzenie i moc i władza nie znajdowały się w samym Bogu”.

Jeszcze raz możemy stać się społeczeństwem chrześcijańskim w Europie i Ameryce

jeśli nawrócimy się i powstrzymamy żydów TERAZ!

Nathanael Kapner

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=179

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.