Strona główna > Świat > Judeo-chrześcijaństwo zatraciło magię Miłości

Judeo-chrześcijaństwo zatraciło magię Miłości

Pracowałem kiedyś z wieloma żydowskimi studentami medycyny na prestiżowej uczelni. Będąc ludźmi wykształconymi nie wierzyli w holobrednie.

a

Wciąż byli obrońcami II wojny światowej jako Dobrej Wojny z jednym wyjątkiem. Jedna żydowska studentka medycyny mówiła, iż nie było nawet powodu do wojny, bo nawet Churchill przyznawał w swoich pismach, że niemiecka armia gotowa była się poddać w marcu 1939 r., oferując nawet aresztowanie Hitlera. Któregoś razu nawet powiedziała, że gdyby ona była prezydentem Johnsonem, to by nie zawróciła tych amerykańskich samolotów, jakie posłała marynarka wojenna do obrony USS Liberty przed izraelskim atakiem, który zabił 34 amerykańskich marynarzy. Dopiero później dowiedziałem się, że Johnson i jego żona byli oboje pochodzenia żydowskiego.

Ale ta sama kobieta również powiedziała, że żydzi uważają, iż Chrześcijanie mają jakąś Magię. Powiedziałem jej, że to, co ona uważa się za Magię, to Miłość. Ona nie miała żadnej zdolności, aby zrozumieć naturę Miłości, jakiej naucza się w Chrześcijaństwie i w innych religiach. Jej koncepcja miłości wciąż pozostawała czymś plemiennym. Jeden żyd mógłby pokochać innego żyda pochodzącego z rodziny żydowskiej. Ona mogłaby posłać żydowskich przestępców bankowych do więzienia. Umiała dostosować się do życia w kraju, gdzie jako żydówka, znalazła się w wyraźnej mniejszości. Ale w tym samym czasie, wokół niej, Chrześcijanie stopniowo przystosowali się do życia w kraju, który został zawłaszczony przez żydów i poddany ich okupacji. Wraz z zamachem na prezydenta Kennedy’ego, żydzi ogłosili swą amerykańską okupację. Amerykańscy żydzi potwierdzili ten fakt, kiedy pomogli izraelowi dokonać detonacji w World Trade Center w dniu 9/11, i gdy potem uczestniczyli w tuszowaniu tego zamachu.

Chrześcijanie Ameryki zostali zapędzeni w stado przez żydów kontrolujących ich przy pomocy przepisów 501 (c) (3) poprzez Internal Revenue Service, agencję prowadzoną przez żydów przeznaczoną do gnębienia „pogan”. Chrześcijaństwo jest zastępowane przez judeo-chrześcijaństwo, czymkolwiek ta religia jest. Chrześcijaństwo postanowiło jeszcze raz stanąć w szranki, gdy  niektóre kościoły przystąpiły do kampanii bojkotu izraela. Kiedy 15 przywódców kościelnych wysłało list do Kongresu, domagając się, aby Kongres USA wykorzystując swoje uprawnienia nadzorcze zajął się zbadaniem, czy pieniądze podatników są wykorzystane legalnie do celów obronnych, a nie do nadużyć wobec Palestyńczyków, jeden z amerykańskich rabinów powiedział, że poszli za daleko. Najwyraźniej to żydzi ustanawiają limity tego, co Chrześcijanie mogą powiedzieć, a czego im nie wolno. Żydzi kontrolują media, Kongres i IRS, a więc mają władzę, jaka dalece wykracza poza ich ilość. Czego reszta Chrześcijaństwa musi się nauczyć, to fakt, że są w niebezpieczeństwie utraty duszy, co wiąże się z przynależnością do religii judeo-chrześcijańskiej, nawet jeśli wskutek tego tracą swój status zwolnienia podatkowego.

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w zeszłym tygodniu powiedział, że jest w jak najlepszym porządku posłać pięciu muzułmanów do więzienia na resztę życia jako terrorystów, ponieważ wysyłali oni darowizny i pomoc charytatywną dla mieszkańców Palestyny i Gazy. To, czego nie potrafi pojąć większość amerykańskich Chrześcijan to fakt, że oni sami są przyszłymi Palestyńczykami.

Znalazłem taki cytat we współczesnej angielszczyźnie Robbie’go Burnsa:

„Bóg ten daje nam zdolność

widzieć siebie takimi, jakimi widzą nas inni

wybawi nas od wielu błędów

i myśli głupich

o tym, jak mamy patrzeć na to wszystko, i co robić

i na co czas swój poświęcać mamy”.

Żydzi i judeo-chrześcijanie powinni zrozumieć, że dawno już przekroczyli granicę  dopuszczalnego zachowania ludzkiego, że to, co robią wykracza daleko poza bariery tego, co uważa się za akceptowalne dla większości ludzi jakiejkolwiek religii lub nawet nie wyznających żadnej religii.

Zastanów się nad tym, co izrael zrobił niedawno bez prowokacji, a co muszą wspierać judeo-chrześcijanie. Czy oni zdają sobie sprawę, że bez istnienia Miłości zostaną wyrzuceni w królestwo ciemności?

Bandyci z izraela napadli, pobili i aresztowali członków załogi statku płynącego z pomocą na wodach międzynarodowych. Dlaczego? Ponieważ państwo Izrael i amerykańscy żydzi nie chcą, aby dzieci z Gazy miały instrumenty muzyczne. Państwo Izrael i amerykańscy żydzi nie chcą, aby dzieci z Gazy miały kredki i książeczki do kolorowania. A judeo-chrześcijanin na podstawie 501 (C) (3) musi pomyśleć zawczasu, czy jest to akceptowalne zachowanie, gdyż go o to zapytają podczas przyjmowania w Niebiosa.

Rachel Correy miała kilka ciekawych zajęć zanim izrael i amerykańscy żydzi pomyśleli, że to dobry pomysł, aby ją zabić. Po tym, jak izraelska armia wejdzie do  Palestyńskiego miasta, zostają tylko ruiny. Jest to zgodne z żydowskim powiedzeniem „nie może mu nic zostać”. To powiedzenie oznacza, że jeśli żydom nie podoba się twój opór wobec ich szalonych żądań, to wtedy będą oni razem spiskować, jak zetrzeć ciebie i twoją rodzinę w pył.

a

Ś.p. Rachel Correy
Ś.p. Rachel Correy

Gdy żydowscy żołnierze opuszczają Palestyńską wioskę, jedną z rzeczy jaką robią najczęściej, jest zniszczenie zaopatrzenia tego miejsca w wodę. Zadaniem Rachel było stać pośrodku, między żydowskimi snajperami a Palestyńską ekipą naprawczą pracującą nad przywróceniem dostaw wody. Rachel znowu miała ciekawe zajęcie. Miała chodzić z Palestyńskimi 5 i 6-latkami do i ze szkoły. Jej zadaniem było zagwarantować, że żydowscy dorośli uzbrojeni w karabiny nie będą bić tych dzieci. Czarnoskóry chrześcijanin, który praktykował to coś, co nazywa się Miłość, miał to samo zajęcie, ochronę dzieci. Został pobity tak dotkliwie przez żydów, że musiał wrócić do Ameryki.

Państwo Izrael i amerykańscy żydzi pomyśleli, że to całkowicie dopuszczalne połamać mu żebra i przebić płuca czarnego człowieka, który bronił 5-letnie dzieci przed gwałtownym atakiem. Jest to rodzaj zachowania, jakie istniejące na podstawie 501 (C) (3) judeo-chrześcijańskie kościoły i Kongres USA naprawdę aprobują.

Nora Barrows-Friedman to żydowska dziennikarka, która jest istotą ludzką pierwszej klasy. Uczy dziennikarstwa i spraw mediów studentów w Stanach Zjednoczonych i w Palestynie. Jeden z jej programów dobrze zapamiętałem, dotyczył  relacji z Zachodniego Brzegu. Donosiła o szkole, gdzie żydowscy snajperzy robili sobie ćwiczenia przy użyciu specjalnej broni otrzymanej z dostaw od judeo-chrześcijan z Ameryki, z której udało im się zastrzelić  dwie dziewczynki. Raport dotyczył trzeciej ofiary strzelaniny, 12-letniej dziewczyny. Nora była w okupowanej Palestynie, gdy zdjęto jej bandaże. Dziewczynka miała nadzieję odzyskać wzrok, ale jej się nie udało. Marzyła, że zostanie nauczycielką. To marzenie zostało zakończone przez amerykańskich podatników i polityków. Był to kolejny triumf judeo-chrześcijaństwa nad ludzkością.

Używam słowa żydowski nie zaś izraelski w całym tym eseju świadomie, i nadal będę tak robić dopóki żydzi z Ameryki nie będą tak wstrząśnięci kryminalnym zachowaniem żydowskich rządów izraela i USA, że w końcu powiedzą Nie temu zupełnemu braku człowieczeństwa. Oto kilka innych przykładów judaizmu w akcji, co powinno wystarczyć do wyrobienia sobie własnej opinii:

Dwaj żydowscy osadnicy pochwycili Palestynkę i zaczęli zdzierać z niej ubranie. Wtedy przyszli jej na pomoc jej mąż i syn. Policja izraelska aresztowała Palestyńczyków, a żydowscy zboczeńcy poszli wolno.

Osadnicy żydowscy rutynowo rozpylają na Palestyńskie domy i ogrody zawartość zbiorników na szambo.

Gdy żydowscy żołnierze zostali oskarżeni o zabójstwo 84-letniego niewidomego Palestyńczyka, dostali wyrok, na podstawie którego musieli zapłacić za kule wystrzelone do bezbronnego ślepca. Jest to zgodne z prawem żydowskim. Talmud naucza, że nawet najlepszy poganin zasługuje na śmierć. Grupa the Spire Law złożyła pozew o zapłatę 43 bilionów dolarów przeciwko ponad 1400 bankierom i urzędnikom państwowym. Jak już mówiłem wiele razy wcześniej, Talmud naucza żyda, że ​​jest całkowicie zgodne z prawem okradać pogan, i będzie to tak długo trwać, dopóki żydzi będą mieć w rękach nasz rząd.

Źródło: http://vidrebel.wordpress.com/2012/11/05/501-c-3-judeo-christianity-has-lost-the-magic-of-love/

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.