Żydzi zniszczyli znienawidzony przez nich krzyż

 Żydzi zniszczyli znienawidzony przez nich krzyż. 

adg

Publiczna plaża w prawosławnym monasterze? Pikniki i ogniska przy cerkwi? Miejska ścieżka rowerowa przez teren dziedzińca monasteru? To od podstępnego i chytrego, powiecie. Zgadzamy się. Oto to wszystko może stać się rzeczywistością w świętym miejscu, w Ziemi Świętej, w starożytnej Magdali, na brzegu Jeziora Galilejskiego.

Władze izraelskie zdecydowały dobrze i właściwie urządzić teren wypoczynkowy dla mieszkańców Tyberiady, odcinając część terenu Rosyjskiej Misji Prawosławnej. To miejsce jest zadziwiającą strefą leczniczą gdzie można nie tylko się pomodlić ale i poratować zdrowie.

I liczni żydzi, pomimo tablic informacyjnych o treści „Teren prywatny”, bez najmniejszych skrupułów, bezczelnie, przychodzą na monasterski dziedziniec, kąpią się w basenach i nawet odprawiają swoje żydowskie obrzędy religijne.

Nie tak dawno było rozebrane ogrodzenie, które odgradzało teren monasteru od Jeziora Kinneret. Teraz miejscowi mieszkańcy z łatwością przechodzą na teren dziedzińca monasteru. W wolne dni do brzegu rosyjskiej działki cumuje duża ilość łodzi, hałasuje głośna muzyka, ludzie zachowują się frywolnie, co absolutnie nie jest do zaakceptowania dla sposobu życia mniszek.

W lokalnych mediach pojawiło się nawet ogłoszenie o tym, że otwarta została bezpłatna plaża na rosyjskiej działce. Liczni żydzi przechodzą na teren dziedzińca ażeby nie tylko się wykąpać w basenie ale i odprawić swoje obrzędy religijne. Organizują oni pikniki na obszarze prawosławnego monasteru i pozostawiają po sobie góry śmieci, wywołują pożary.

Pracownicy Rosyjskiej Misji Prawosławnej wyłożyli krzyż na dnie radonowego basenu ażeby żydzi nie kąpali się i nie odprawiali swoich obrzędów na prawosławnej ziemi. Ale żydowscy wandale rozebrali krzyż i nawet ukradli jego części składowe.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/51590-iudei-vandaly-razobrali-krest-v-radonovom-basseyne-russkoy-duhovnoy-missii-v-magdale.html

Data publikacji: 9.10.2014

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *