Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Judasze wszystkich opcji łączcie się

Judasze wszystkich opcji łączcie się

Od prawa do lewa, czyli od koczowników zakonspirowanych po koczowników jawnych, od wszelkiego plugastwa z polskojęzycznego knesejmu po tzw. „niezależne media” w postaci TV Republika, czyli żydomasonów Wildsteinów i inne Staniszkisy. Wszystkie Judasze usiłują przekonać nas o słuszności poparcia banderowskiej hucpie na Ukrainie a tym samym ingerencji w jej wewnętrzne sprawy. Dlaczego żydo-rządy (i armia tutejszych Judaszy) nie ingerowały kiedy Ukraina brunatniała? Kiedy pupilek europejskich salonów Juszczenko uczynił z ludobójczego nazisty bohatera narodowego Ukrainy? Kiedy imieniem Bandery poczęto nazywać ulice i stawiać mu pomniki?

Żydowski okupant wspiera wszelkie szkodliwe żywioły mogące zaszkodzić Polsce i Polakom ponieważ interesy polskojęzycznych elit, to interesy niemiecko-żydowskiej UE i gangu Londyn-Nowy Jork-Tel Awiw, czyli ich mocodawców. Obecne wydarzenia na Ukrainie ukazują to aż nadto. Jedynym ich plusem jest to, że wielu Judaszy grających rolę opozycji wobec polskojęzycznego reżimu odsłania swe prawdziwe oblicze i kroczy ramię w ramię z naszymi najgorszymi wrogami. Nie można nazwać tego inaczej jak jawną zdradą (czytaj także: „Oburzeni”, ale na co?) .

Proszę zobaczyć jak jeden z Judaszy, Piotr Skwieciński, bredzi coś o mitycznej „polskiej polityce”, która musi ingerować na Ukrainie „wszelkimi środkami”. Jakiej polskiej polityce? Kto ją niby realizuje, Donald Tusk i Janusz Palikot? Kochani, te wijące się w konwulsjach wywody trzeba samemu usłyszeć aby dać im wiarę:

Piotr Skwieciński: „Lepsza Ukraina banderowska [i gejowska] od moskiewskiej”

Tak oto zbierają się „mądre głowy” z pseudo opozycji i ogłupiają ludzi z potencjałem do przeciwstawienia się żydowskiemu reżimowi w Polsce.

Kto to organizuje, Bosak? Karierowicz i Judasz wypromowany przez żydofila R. Giertycha i TVN? Michał Krupa, ze zdjęcia poniżej?

Michal Krupa

Ten sztuczny żydowski podział na „prawicę” i „lewicę” w III RP nie zasługuje na nic innego jak zduszenie go w zarodku a jego przedstawicieli potraktowanie niczym walkę z jednym chwastem. Bacznie obserwujmy kto i jak uzewnętrznia się w kwestii ukraińskiej i wyciągajmy wnioski. Nie dajmy się ogłupić.

a303

P.S. Ciekawostka. Tłumaczenie w/g Google na hebrajski:

Michal Krupa   —   מיכל קרופה
Krzysztof Bosak   —  קז’ישטוף בוסק

;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.