Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żyd Nathanael Kapner ujawnia: Judaizm i religia Antychrysta

Żyd Nathanael Kapner ujawnia: Judaizm i religia Antychrysta

Judaizm i religia Antychrysta – wyjaśnia żyd Nathanael Kapner, obecnie prawosławny, po nawróceniu, mnich, tak zwany przez żydów, „antysemita”.

UWAGA! Transkrypt tłumaczenia treści wypowiedzi brata Natanaela poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=gn3wsiBYObw

„Prawosławie i religia przyszłości” to bardzo ważna książka napisana w 1970 roku przez ojca Serafina Rose, ale duchowość nowego wieku, która, jak on to podkreślał, przekształci się w religię przyszłości i w religię Antychrysta. Nad horyzontem zawisła nowa religia a jej nadejście już widać obecnie. Widzicie, ja wychowałem się w żydowskiej rodzinie i nas uczyli, że wszystkie religie gojów, w tej liczbie i święta Wiara Cerkwi Prawosławnej, to bałwochwalstwo. A stary bóg talmudycznego judaizmu, jak to mówi się w narodowych księgach narodu żydowskiego, traktujących o objawionym losie, narzuci gojom żydowskie panowanie w niedalekiej przyszłości. Ja mówię „stary bóg Talmudu” dlatego, że jest to inny bóg, różny od prawdziwego Boga Biblii. Wynika to z przyjętej przez żydów modlitwy „kol nidre”, wprowadzonej przez rabinów w wiekach średnich, którą odmawia się w synagogach w święto „yom kippur”, święto, które będą obchodzić w najbliższy wtorek. Modlitwa „kol nidre” zawczasu, już na nadchodzący rok, znosi wszystkie przysięgi, śluby, przyrzeczenia, które zostaną złożone przez żydów. Innymi słowy zezwala żydom łgać.

Video- rabin śpiewa: „Wszystkie przyrzeczenia, wszystkie przysięgi, już nie są przyrzeczeniami, już nie są przysięgami”. 

Zaprzecza to Bogu Biblii, który mówi, że uczynione przysięgi i przyrzeczenia powinny być wypełnione. Dlatego nic dziwnego, że Pan Jezus Chrystus powiedział żydom, którzy Go odrzucili: „Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy”.

Kiedy zrodziło się nowe odgałęzienie judaizmu to wtedy w synagodze pojawiła się nadzieja panowania nad gojami. Jednocześnie zachowując mur oddzielający żyda od goja i masy ludzi urodzonych w latach 60-tych przesiąknięte są tym do dzisiaj. Holocaustiaństwo, tak jak to się nazywa, to jest religia dla nie żydów, gojów, religia która ustanawia żydowskie cierpienia podczas II Wojny Światowej poza kontekstem historycznym, jako centralne wydarzenie historii. Holocaustiaństwo przedstawia żydów jako jedyne ofiary wojny, obdarowuje trupy żydowskich ofiar szczególną świętością. Muzea holocaustu utrzymywane są za pieniądze gojów i są nowymi świątyniami świata zachodniego pod zwierzchnictwem swojego najwyższego kapłana Elie Wiesela.

Video-Elie Wiesel: „Zapomnieć martwych oznaczałoby nie tylko ich zdradzenie ale skazanie ich na powtórną śmierć”.

Znaki nadejścia Antychrysta, który według nauki Cerkwi Prawosławnej, będzie żydem, przejawiają się teraz w tym, że zaczarowane holocaustiaństwem masy wypełniają żydowskie żądania oddawania czci i ubóstwiania żydowskich trupów negując jednocześnie Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Czy goje przyjmują masowo judaizm? Nie, o tym ja wcale nie mówię. Wszechogarniająca siła przygotowująca Apokalipsę to judaizm i jego konsekwencje, które kształtują świadomość mas za pośrednictwem żydowskiego monopolu w mediach, w sprawach państwowych i w dziedzinie oświaty, co zapewnia zażydzenie zachodniego świata. Tą siłą, kiedy wszystko żydowskie hipnotyzuje masy, będzie sam Antychryst, czego pierwszym rytuałem składania ofiary będzie naniesienie znamienia na ręce i czoła gotowych i nieprzygotowanych.

Zadaniem Cerkwi Prawosławnej jest przygotowanie swoich wiernych na pojawienie się tej nieuniknionej religii przyszłości ponieważ judaizm, i jego konsekwencje, już dokonał swojego śmiertelnego dzieła kiedy nawet wybrani, ze strachu przed żydami, pozwalają się prowadzić na manowce.

Za: https://www.youtube.com/watch?v=gn3wsiBYObw

 

UWAGA! Informacje dotyczące brata Natanaela poniżej.

Cudownie nawrócony – Brat Nathanael

a000

Jest jedną z najbardziej dziwacznych i charakterystycznych postaci w Internecie. Wygłasza kazania na ulicach amerykańskich miast wzywając do nawrócenia i porzucenia dotychczasowej drogi życia. Równocześnie jednak posiada własną stronę internetową, vbloga, na którym publikuje swoje oświadczenia a także fundację, której zadaniem jest wspieranie jego działalności misyjnej.

Brat Nathanael (Milton Kapner) – ur. 5 września 1950 w Pittsburgu, USA – duchowny prawosławny żydowskiego pochodzenia, uliczny kaznodzieja, który ubrany w mnisi habit z prawosławnym krzyżem w jednej ręce i amerykańską flagą w drugiej nawołuje do Amerykanów do nawrócenia i pozbawienia władzy rządzącej nimi elity.

Milton Kapner urodził się w żydowskiej rodzinie i uczęszczał do szkoły talmudycznej, jednak jak sam twierdzi już jako dziecko interesował się chrześcijaństwem, skrycie podglądając kolegów obchodzących święta Bożego Narodzenia. Ostatecznie, w 1988 roku przyjął chrzest w kościele prawosławnym i przyjął imię Nathanael. Według informacji znajdujących się na jego oficjalnej stronie, w latach 1996-2005 przebywał w prawosławnym zgromadzeniu monastycznym gdzie został uznany za mnicha (lub nowicjusza). Po opuszczeniu klasztoru zamieszkał na terenie Gór Skalistych w stanie Colorado, gdzie nagrywa większość swoich filmów, pisze artykuły a także zajmuje się ewangelizacją.

Poglądy

Pomimo, a może ze względu na swoje żydowskie pochodzenie Nathanael jest zażartym przeciwnikiem swoich byłych współwyznawców. Twierdzi on między innymi, że Żydzi sprawują faktyczną władzę na Wall Street, a pod ich kontrolą w dużej mierze znajdują się również całe finanse USA. Uważa on również, że wiele najważniejszych wydarzeń w historii Stanów Zjednoczonych ma również związek z Żydami. Przykładowo w wywiadzie udzielonym dla Rense.com wskazuje on na niemożność przeprowadzenie zamachu na WTC przez Osamę Bin Ladena, twierdzi również, że za zamachem na prezydenta Kennedy’ego stali ludzi związani z systemem Rezerwy Federalnej, którą John Fitzgerald Kennedy chciał podporządkować rządowi federalnemu.

Według Nathanaela rządzący Ameryką Żydzi to tak naprawdę członkowie satanistycznego kultu, którego celem jest zawładnięcie światem i powstanie Nowego Światowego Porządku (New World Order), na którego czele będą mogli stanąć. Jednym z głównych zadań stojących przed ludźmi dążącymi do zawładnięcia nad światem jest zniszczenie chrześcijaństwa jako jedynej siły, która nie tylko jest w stanie stawić opór, ale też uniemożliwić Żydom sprawowania władzy.

(…)

W ramach swojej działalności Nathanael prowadzi uliczne akcje, między innymi w okolicy Wall Street, zaś w radzie fundacji wspierającej jego działania zasiada między innymi znany prezenter radiowy Jeff Rense. Fundacja została powołana między innymi po to by pozyskiwać środki na rzecz wspierania działalności Nathanaela.

(…)

Za: http://prawoslawnikatolicy.pl/nathanael-channel-orthodox-monk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *