Strona główna > Polska > Józef Białek: Bankierzy centralni przejęli świat, wprowadzają nas do cywilizacji cyfrowej

Józef Białek: Bankierzy centralni przejęli świat, wprowadzają nas do cywilizacji cyfrowej

Właściciel wydawnictwa Wektory ujawnia w swoich książkach w jaki sposób w 1985 roku bankierzy centralni przejęli władzę nad światem po spotkaniu Gorbaczowa z Reganem i Jaruzelskiego z Rockefellerem.

Banki Centralne oraz powiązane korporacje przejęły kontrolę nad światową gospodarką, kredytem rządowym i państwami narodowymi. Kontrola polityki państwowej oraz mediów odbywa się także przez szereg organizacji pozarządowych finansowanych przeze banki i korporacje.

Pan Józef Białek wymienia długą listę organizacji działających w Polsce, które zaangażowane są w destabilizację naszego kraju poprzez oddziaływanie na media, polityków oraz obywateli czego przykładem było ostatnio udzielenia wsparcia finansowego organizatorom Strajku Kobiet.

Ostatecznym celem bankierów jest zniszczenie cywilizacji analogowej i przejście do cywilizacji cyfrowej, w której każda jednostka społeczna przestanie być indywidualna ale stanie się częścią systemu, kontrolowana i podporządkowana nowym wartością materialnym i duchowym.

Wywiad z Józefem Białkiem przeprowadził dr.Jan Przybył

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.