Strona główna > NWO > Jose Morcillo: modlitwy za Świętą Ruś

Jose Morcillo: modlitwy za Świętą Ruś

List do redakcji katolickiego portalu internetowego www.radiocristiandad.wordpress.com-Jose Morcillo: modlitwy za Świętą Ruś. 

ab1

Drodzy bracia w Świętej Tradycji!

To już dwa miesiące minęły kiedy ostatnio pisałem na temat sytuacji na Ukrainie, która jest wynikiem realizacji planu dawno już opracowanego przez Synagogę Szatana. Żydomasońska bestia we współpracy z islamistami (terroryści atakujący Rosję biorą udział w zamieszkach w Kijowie) zacisnęła swoje szpony na tonącej Świętej Rusi z przyświecającym jej ostatecznym celem pożarcia przez Eurosodomę Trzeciego Rzymu. Dzisiaj Ukraina jest podbijana przez najemników (psy wojny-tłum.) siejących terror, najemników wyposażonych, uzbrojonych i opłacanych przez żydostwo. Strategia bałkanizacji świata słowiańskiego, ostatniego bastionu resztek hierarchicznego i antyliberalnego społeczeństwa, użyta z sukcesem przez syjonizm w latach 90-tych (XX wieku-tłum.), jest obecnie powtórnie wprowadzana w życie jako trockistowsko-rewolucyjna praktyka (rewolucja permanentna to tu, to tam, wczoraj Miloszewicz, dzisiaj Assad i Janukowycz, itd.), i oszukuje świat za pomocą synarchicznego systemu medialnego, kontrolującego wszystkie media, przedstawiając te wydarzenia jako zwycięstwo uciskanego ludu. Uciskanego, w rzeczywistości, przez tych, którzy sami organizują rewolucje.

ab2

Wściekłość i furia bestii jest szczególnie bezlitosna w ostatnich dziesięcioleciach wobec Ukrainy (katastrofa w Czarnobylu, rozprzestrzenianie sekt, narko-biznes i narkomania, drapieżny kapitalizm, bezczelne próby zarażania ludzi przez „organizacje filantropijne” propagujące modę na wyuzdany, liberalny styl życia, FEMEN, sprowadzenie Ukrainy do roli burdelu Europy, itp., itd.). Rola apostackiego, zaprzańskiego, anty-Chrystusowego pseudo-„kościoła” II Soboru Watykańskiego, była i jest obrzydliwa i nikczemna, i jest nieodzowna dla realizacji strategii ZŁA przeciwko Słowianom. W latach 90-tych (XX wieku-tłum.) „wybrany” Jan Paweł II oddał Wschodnią Europę pod kapitalistyczną grabież i plądrowanie, popchnął braterskie narody Jugosławii do wojny domowej w interesie „braci w wierze abrahamowej”. Zbigniew Brzeziński, ideolog Komisji Trójstronnej (Trilateral Commission) wybrał gorliwego żydomasona z polskim paszportem ażeby wykonał misję osłabienia Cerkwi Prawosławnej proponując „jedność w chrześcijańskiej wierze” (Chiesa Viva nr 430). Będąc częścią świata żydomasońskiej bestii Nierządnica (watykańska-tłum.) zainicjowała integrację Ukrainy za pomocą eurosodomickich macek i w tej chwili już leje się chrześcijańska krew na PURIM.

Jedynie Nasza Pani, Matka Boga Wszechmogącego, Pogromicielka zepsucia tego świata, Wspomożycielka chrześcijan i potężna Dziewica może tej goryczy zapobiec i przyjść z pomocą w czasie kiedy Imperium ZŁA rozkoszuje się niszczeniem chrześcijańskiego miasta o tysiącletniej Tradycji. Dlatego proszę o modlitwę i odmawianie różańców w intencji uwolnienia od tej straszliwej plagi i mordu, kiedy Szatan dokonuje ludobójstwa Ukraińców i narodów słowiańskich i żeby nie podążyły te narody taką drogą jak nasz hiszpański kraj katolicki, który został złożony w ofierze na ołtarzu Molocha.

„Na koniec zatriumfuje Moje Niepokalane Serce”

„Viva Cristo Rey y la Virgen de Guadalupe” (Niech żyje Chrystus Król i Najświętsza Dziewica z Gwadelupy”

Jose Morcillo

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://radiocristiandad.wordpress.com/2014/02/20/carta-de-lectores-jose-ma-morcillo-oraciones-por-la-sagrada-rus/

Data publikacji: 20.02.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.