Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > JOHN KAMINSKI: CAŁY ŚWIAT ZAMKNIĘTY PRZEZ OKŁAMUJĄCYCH ZA PIENIĄDZE LEKARZY OD BIG FARMY

JOHN KAMINSKI: CAŁY ŚWIAT ZAMKNIĘTY PRZEZ OKŁAMUJĄCYCH ZA PIENIĄDZE LEKARZY OD BIG FARMY

Teraz wszyscy jesteśmy uchodźcami od terroru rządu który rządzi w Waszyngtonie i wszystkich banków świata.

Kto dał Donaldowi Trumpowi prawo do zawieszenia naszej konstytucji? Odpowiedź? My.

 

To się stało dlatego, że nie kwestionowaliśmy oficjalnej historii. Jakiej oficjalnej historii? Były ich dziesiątki, każda fikcyjną bajką rządową ukrywaną samolubnym kłamstwem, które oszukało ludzi by myśleli, że oni wiedzieli co się działo, a nie wiedzieli. Wszystko opierało się na błędnej percepcji, że rząd ma nam pomóc. Zła odpowiedź. Bardzo zła! Prawdopodobnie fatalna.

 

Teraz jesteśmy zamknięci w swoich domach, bojący się zbliżyć mniej niż 2 metry do tych których kochamy. Czy kiedykolwiek był bardziej skuteczny program kontroli umysłu?

 

Uwaga do amerykańskich naiwniaków: wirusy niczego nie wywołują. Wirusy są reakcją naszego organizmu na zatrucie komórek organizmu. Wirusy generalnie są dobrymi, odruchowymi substancjami biologicznymi, które wypędzają z organizmu trucizny.

 

Dlatego coronavirus to oksymoron, jak wywiad wojskowy czy moralność polityczna. Dwa opisy nigdy nie mogą działać razem, chyba że jesteś głupkiem zgadzającym się na to by cię ograbić.

 

A co z tą szczepionką o jakiej myślałeś?

Szczepienia to znęcanie się nad dziećmi / http://www.whale.to/c/vaccination_is_child_abuse.html

Może powinieneś ufać Billowi Gates. W końcu jest bardzo bogaty.

 

A co z tymi ludźmi w małych białych ciężarówkach?

 

Zatrzymajcie ich w sposób jaki tylko możecie, ale bądźcie ostrożni, bo przeważnie w pobliżu mają chroniącego ich glinę.

 

Oni instalują 5G, w większości w szkołach ale i w twojej okolicy. Oni robią dobre pieniądze, zwłaszcza na nadgodzinach. Źle, że nie będą mieli dużo czasu by je wydać.

 

Kiedy w końcu uruchomią ten nowy system Internet Rzeczy / Internet of Things = IoT, tak, będziecie mogli ściągać swoje video w sekundzie, ale tak samo możliwe jest, że padniesz na miejscu, tak jak ci nieszczęśni ludzie padali w Wuhan, Mediolanie, Seattle i Nowym Jorku.

 

Wysadzajcie wieże komórkowe, albo palcie je, zanim zaczną zabijać następne pokolenie dzieci szkolnych strasznymi chorobami jakie będą wywoływać by uczynić plantację świata bardziej komfortowym miejscem do życia dla miliarderów jak Bill Gates i jego pozbawieni sumienia sklonowani spiskowcy, którzy nie mają żadnego szacunku do świętości życia, ani dla religii koniecznych ludziom do szczęścia.

 

Przyczyną śmierci tych wszystkich ludzi, wielu z nich w idealnym stanie zdrowia, nie mógł być wirus. Poza tym, że wirusy nigdy nie wywołują takich reakcji, nie ma żadnego sposobu żeby jakaś choroba szerzyła się po całym świecie tak szybko i zaczynała zabijać wszystkich tych ludzi dokładnie w tym samym czasie. To niemożliwe jest matematycznie i logicznie.

 

Jak Arthur Firstenberg wykazał w swojej książce Niewidzialna tęcza / The Invisible Rainbow, zmiana właściwości elektrycznych atmosfery poprzez jakieś urządzenie elektroniczne czy praktykę, zawsze skutkuje masową śmiercią, za którą rządzący szybko obwiniają jakąś cienką przyczynę. [Czytaj: Wykład Arthura Firstenberga na moim chomiku]

 

Nie jestem ekspertem od biologii, ale narasta percepcja, że 5G zmienia charakter tlenu. To jest wielka tajemnica jaką przed nami ukrywają. Pod wpływem 5G tlen nie będzie się wiązał z hemoglobiną we krwi. Padniesz martwy na miejscu. To przydarzyło się wszystkim tym ludziom w Wuhan, Chiny, w dniu kiedy uruchomili 5G.

 

Witamy jeszcze raz w 11 IX, tylko tym razem jest to dużo gorsze. Cały świat wystawiony na ryzyko. To jest wielkie mordowanie ludzkości, o jakim od lat mówili teoretycy spiskowi.

 

Sale pogotowia są teraz puste. Szpitale zwalniają personel bo go nie potrzebują. Ale w TV plastikowe dupki dalej paplają, że zwiększa się liczba zgonów, i że długie szeregi ofiar stresują naszych oblężonych bohaterów zawodów medycznych. Pokazują gigantyczne ciężarówki z przyczepami podjeżdżające do oddziałów ratunkowych by wywozić zwłoki.

 

Z drugiej strony oglądamy liczne filmiki pokazujące puste parkingi szpitalne.

 

Dziś o północy klikałem na komputerze, oglądałem filmiki Dany Ashlie i innych bohaterów usiłujących rozbroić tę oszukańczą pandemię, kiedy nagle usłyszałem znajome pukanie do okna. Był to mój przyjaciel, inwalida na wózku – Greg, który na zewnątrz wychodził przeważnie w nocy, więc wybiegłem na pogawędkę.

 

Nie upłynęło więcej niż kilka minut kiedy pojawił się nad nami helikopter i zaczął krążyć nad nami. Na ok. 12-ym okrążeniu włączył potężne światła próbując oświetlić tych 2 niebezpiecznych facetów, którzy wyraźnie naruszyli niedawny dyktat gubernatora o godzinie policyjnej by przebywać w domu cały czas i stosować izolację społeczną.

 

Teraz świat zdaje sobie sprawę, że ten edykt jest dokładnie odległością między nami i naszą utraconą wolnością, gdy kulimy się w ciągłym strachu przed własnym rządem, który nieustannie nas okłamuje na temat natury świata, jednocześnie nalegając, że działa w naszym najlepszym interesie.

 

Albo załamie się kwarantanna, albo my się załamiemy, w którym to przypadku wszystko nad czym pracowaliśmy przez całe życie, stracimy przez kłamstwa oszukańczych polityków i podstępnych lekarzy, którym wyraźnie nie można powierzać zdrowia ludzi.

wykład Arthura Firstenberga:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/5g-wyklad-arthura-firstenberga-autora-niewidzialnej-teczy-2020-04

tłumaczenie: Ola Gordon

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *