Strona główna > NWO > Joe Biden ogłasza New World Order

Joe Biden ogłasza New World Order

Za: http://nathanel.nowyekran.pl/post/90578,joe-biden-oglasza-new-world-order

Data publikacji: 10.04.2013

bi1

 

Barack Hussein Obama wysłał swego „konia trojańskiego” by ogłosił światu NWO. W razie czego gdyby się zrobił szumek można by było powiedzieć że była to standardowa gafa Joe. Jak na razie to co powiedział było jakby za żelazną kurtyną, ale słyszalne.

Dla zwolenników teorii spiskowych i wszystkich przeciwników nadmiernych uprawnień władzy, takie określenie jak “New World Order” w ustach oficjalnego przedstawiciela rządu USA brzmi jak Wawelski  Dzwon Zygmunta.

Kiedy więc wypowiedział je Joe Biden Wiceprezydent USA , nawet na spotkaniu o mniejszym znaczeniu nie mogło to ujść uwadze opinii publicznej, choć mediamainstreamowe usiłują to przemilczeć.

Joe Biden jednak faktycznie wzywa ( może nawet już potwierdza) do wprowadzenia lub usankcjonowania NWO.

Po użyciu frazy  “New World Order” charakteryzuje instytucje  globalistyczne działające w praktyce wzywając do ich umocnienia, językiem brzmiącym tak jakby globalizm był juz nieodwołalny. Posłuchajcie sami:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n8YUctJTA9Y]

Jak to działa w praktyce ?Oto opowieść prawdziwa :

” Od pięciu lat i siedmiu miesięcy żyję w Auckland, New Zealand – pisze internauta. Obecnie kraj jest już członkiem NATO i jest rządzony przez Premiera Johna Key , który jeszcze niedawno był jednym z głównych managerów w  Merrill Lynch w Londynie oraz  New Yorku. Gdy zabiegał o urząd obiecał utrzymać Nowa Zelandię niepodległą i niezależną. Obecnie wyprzedaje prawie 50% przedsiębiorstwużyteczności publicznej. Rząd Johna Key pożycza prawie 400 mln. dolarów tygodniowo na swoje potrzeby i zachcianki. Sprawa śmierdzi.”

To akurat znamy z polskiego podwórka i jak widać NWO działa identycznie na każdej szerokości geo.

Ale Biden nie tylko mówi o globalistycznym koszmarze. Wzywa do utworzenia RZĄDU  ŚWIATOWEGO lub co wychodzi na to samo , sekretnego towarzystwa złożonego z elit, które rządziłoby światem. Tu można sobie poznać  Biden’s entire speech , by nie mieć wątpliwości co zostało powiedziane

.Biden nawiązując do II Wojny Światowej  wypowiada frazę :” Wiedzieliśmy że instytucje i rządzący były potrzebne aby poruszać się w (NWO) Nowym Porządku Światowym”. W tym kontekście mówi o „spontanicznie” tworzonym globalnym państwie i takimiż instytucjami a głownie: World Trade Organization (WTO), International Monetary Fund (IMF) oraz General Agreement on Tariffs and Trade (GATT), tworzącymi kręgosłup dla instytucji zwanej  “New World Order”

bi2

bi3

Dalej Biden opowiada jak to NWO będzie uszczęśliwiać świat : Od Chin do Mongolii, kraje male i duże , kraje  na wschodzie i zachodzie, w Ameryce Łacińskiej i Afryce.

Ciekawy jest przykład jaki przytacza : ” zapytano Willie Suttona dlaczego rabuje banki na co on odpowiedział : dlatego że tam są pieniądze” . ” Chcemy , mówił dalej, aby wszyscy mieli trochę pieniędzy i mogli kupować amerykańskie produkty”.  Paradoksem całej sytuacji , nowego światowego porządku jest iż potrzeba aby wszyscy odnosili swoje małe sukcesy bo od tego zależy powodzenie wielkich właścicieli i zarządców świata. Muszą mieć co i gdzie rabować.

W trakcie swej wypowiedzi Biden wspomina ( w 22 minucie wystąpienia) o roli szkolnictwa w przygotowaniu  „New World Order” . Dzieci muszą się nauczyć już w szkole że nie należy poddawać w wątpliwość , nie należy kwestionować mistrzów globalistyki . Wiara w nich musi być ortodoksyjna. Biden przewrotnie oznajmia że amerykańskie szkoły uczą odwrotnie : “No matter what the school, children learn to challenge orthodoxy,”.

Niektórzy usiłują teraz wmówić że Biden nie pochwalał NWO a tylko użył niewłaściwych słów .Ale czy to pierwszy raz słyszymy że to myśmy  sie przesłyszeli bo autor zupelnie co innego miał na myśli. Że jest właśnie ZA a nawet PRZECIW  i sam stanie stanie na czele rewolucji która go obali.

Dlatego wezwanie Bidena do  “New World Order” nie jest samo w sobie ponoć niebezpieczne  i oczywiście nie oznacza że jest jakakolwiek konspiracja aby to wszystko zrealizować. Myśmy , teoretycy teorii spiskowej, sami wszystko sobie wymyślili. Nawet tyradę Bidena.  Kiedykolwiek on mówi  “New World Order,”  oznacza to taką pewność tego co jest, jak to że Ziemia jest okrągła a bramki są dwie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.