Strona główna > NWO > Jim Carrey ostrzega, że technologia rozpoznawania twarzy od Apple to element „totalitarnego nowego porządku świata”

Jim Carrey ostrzega, że technologia rozpoznawania twarzy od Apple to element „totalitarnego nowego porządku świata”


Jim Carrey ostrzega ludzi przed nową technologią „Apple Face ID” ( nowa technologia  rozpoznawania twarzy), gdyż zostanie ona wykorzystana przez globalną elitę do wprowadzenia totalitarnego Nowego Porządku Świata.

Podczas festiwalu filmowego w Toronto Jim Carrey powiedział, że owa nowa technologia zostanie użyta przez niewłaściwe ręce i doprowadzi do głęboko trudnych chwil w najbliższej przyszłości. ” Jestem pewny, że ta technologia będzie używana przez ręce ludzi bez serc, na przykład do identyfikowania protestujących, czy jesteś przygnębiony czy maniakalny. Ta sama rodzina technologii będzie wykorzystywana do klasyfikowania Ciebie jako dobrego obywatela (od red. posłusznego) lub jako przestępce lub terrorystę (od red. sprzeciwiającemu się „mackom” elity)”. Jim zaznaczył, że nie uważa aby to robiła firma Apple, stwierdził iż będą to ludzie, którzy prowadzą świat ku Nowem Porządkowi Świata.

Carrey zwrócił uwagę, że identyfikator Face ID jest zaledwie ostatnim krokiem w marszu w kierunku całkowitego nadzoru. Aktor skomentował to w słowach: „Inwazja nadzoru trwała od lat, poprzez monitorowanie wydajności pracowników do prowadzenia badań dotyczących zachowania konsumentów i innych form badań rynkowych. W ostatnich latach stało się to wszystko co raz bardziej przerażające, wszechobecne, niepokojące. Co się stało z hasłem, które mam tylko tutaj przechowywać?” -powiedział Carrey dotykając głowy – „Nie ma potrzeby wprowadzania takich innowacji. Globalna elita chce czytać twoje myśli, oni wiedzą, że Twoja głowa, myśli są dla nich zagrożeniem, gdyż najbardziej boją się świadomych ludzi i chcą wiedzieć kto im zagraża, a kto jest śpiącym ludzikiem poruszającym się jak oni sobie tego życzą. Budzę się rano, siadam z kawą i patrzę na piękny ogród i myślę sobie:  pamiętaj jak to jest dobre, prywatność, własność prywatna, osobista godność, a są na świecie potężne siły, które działają aby odebrać to wszystko Nam.”

Na koniec Carrey dodał: „Tylko wtedy, gdy będą czytać Nasze myśli, będą mieli całkowitą moc, a wtedy będzie za późno”!

_Sobrius_

Na podstawie: http://yournewswire.com/jim-carrey-face-id/

Za: https://www.nwo.report/nwo/jim-carrey-ostrzega-ze-technologia-rozpoznawania-twarzy-apple-element-totalitarnego-nowego-porzadku-swiata.html


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *