Strona główna > Świat > Jezus Chrystus „nienawistny przestępca”

Jezus Chrystus „nienawistny przestępca”

Gdyby Jezus chodził dzisiaj po ziemi w Kanadzie i większości krajów europejskich, mógłby być często skazywany za „zbrodnię nienawiści”. W niektórych krajach stosujących prawo nienawiści jest ono ścigane z oskarżenia publicznego za publiczną krytykę głównego celu Jezusa: grzeszników potrzebujących Bożej miłości i zbawienia.

a

Pięć lat temu zadzwonił do mnie chrześcijanin z płn. Kanady i powiedział, że w swoim mieście rozdawał fragmenty Ewangelii, kiedy oficer policji poinformował go, że prawo prowincji zakazuje takiej „mowy nienawiści”. Jeśli będzie to robił dalej, zostanie aresztowany.

Nasi krewni w Holandii błagają nas byśmy nie pozwolili na wprowadzenie prawa nienawiści w Ameryce. Każdy kto publicznie krytykuje tam „grzeszników” (takich jak cudzołożników czy homoseksualistów) jest aresztowany.

a

W Islandii wirtualnie każda wypowiedź publiczna jest zbrodnią nienawiści.

W Anglii nawet noszenie krzyżyka jest zbrodnią nienawiści. Rząd postrzega to jako wyrok przeciwko nie-chrześcijanom.

a

Ponieważ Jezus wyraźnie i publicznie potępił wszystkich grzeszników bez względu na mogące Go spotkać konsekwencje, to gdyby teraz żył w większości krajów stosujących prawo nienawiści, byłby wielokrotnie aresztowany, więziony i płaciłby ogromne koszty procesowe.

Ale jest jedno prawo nienawiści, za które by cierpiał najbardziej: bycie „antysemitą”. Prawo nienawiści wykreowała żydowska ADL. Zdominowane przez Żydów anty-chrześcijańskie grupy takie jak ADL, Południowe Centrum Prawne Ubóstwa, Naród za Ameryką oraz Unia Amerykańskich Swobód Obywatelskich, to duchowi i fizyczni potomkowie tych, których Jezus nazwał faryzeuszami.  ADL upewniła się, że wszystkie jej biurokratyczne prawa nienawiści na świecie, każda krytyka spraw żydowskich, uważana będzie za antysemicką i ciężko ukarana.

a

Historia żydowskich „przestępców słowa”

W starożytnym Izraelu pod rządami fałszywych kapłanów, proroków i złych królów, taką zbrodnią słowa było krytykowanie Żydów, jak dzisiaj w Kanadzie. Jeden z pierwszych publicznych ‚antysemitycznych” aktów Jezusa miał miejsce w lokalnej synagodze w Nazarecie. Stojąc przed kongregacją, skrytykował większość Żydów jako niegodnych historii Izraela. Jego słuchacze byli tak rozwścieczeni, że próbowali zrzucić Go z urwiska! (Łk 6:16-30) Trzy lata później ich przywódcom w końcu udało się Go ukrzyżować. Gdyby ci Żydzi mieszkali dzisiaj w Kanadzie, na pewno założyliby sprawę z powodu przestępstwa nienawiści przeciwko Jezusowi za podtrzymywanie wobec Żydów „nienawiści i pogardy”.  Faryzeusze oskarżaliby Go za każde z dziesiątków oskarżeń przeciwko nim. Każde oskarżenie za żydowskie zranione uczucia kończyłoby się grzywną w wysokości 5.000 USD. Oczywiście Jezus powtarzałby to przestępstwo i skazywany byłby za obrazę sądu i odbywałby kary więzienia, jak również płaciłby setki tysięcy USD grzywien i kosztów sądowych.

a

Wszyscy najwspanialsi hebrajscy prorocy dołączyliby do Niego w więzieniu. Ahab oskarżył Eliasza o zbrodnię „antysemityzmu” za niepokojenie Izraela. Ahab uznał go za najbardziej poszukiwanego przestępcę nienawistnika w Izraelu za krytykę jego grzechu i spowodowanie 3-letniej suszy. Jeremiasza wielokrotnie oskarżali zarówno świeccy jak i przywódcy za wypowiedzi przeciwko narodowi żydowskiemu i jego świętemu miastu. Za to wrzucili go do studni by tam zmarł.  W prawie każdym okresie, cofając się do wyjścia Izraela z Egiptu, źli przywódcy żydowscy zabraniali krytyki wybranego przez Boga narodu. Podczas wyjścia z Egiptu buntownicy z Korach mówili: „cała ta kongregacja jest święta… i Pan jest z nimi.” (Ks. Pwt. Pr. 16:3) Mojżesza ogłosili wrogiem narodu za krytykę i osąd złych Hebrajczyków.

Od tamtej chwili historia notowała rozkwit faryzeizmu i czczenie Talmudu i Zoharu jako najwyższego przewodnika religijnego Żydów wszechczasów. Dzisiaj talmudyczni Żydzi za bardzo złe, a nawet bluźniercze, uważają każdą krytykę Wybranej Rasy ze strony Gojów. W rzeczywistości Biuro Globalnego Antysemityzmu ADL w departamencie stanu USA mówi, że każda „ostra” krytyka Izraela, w tym jego przywódców czy armii, jest antysemityczna.

Czy Ameryka mogłaby stać się tak wrogim miejscem jak starożytny Izrael, skazującym na więzienie, czy w końcu nawet na śmierć tych, którzy krytykują Żydów? Szybko idziemy w tym kierunku. Ustawa ADL o zbrodniach nienawiści poparta przez organa ustawodawcze, jest zaprojektowana po to, by przekształcić Amerykę w tyranię zbrodni wypowiedzi , tak jak miało to miejsce w starożytnym Izraelu pod najbardziej opresyjnym przywództwem.

a

Ale ponieważ zdominowane przez Żydów media nie zajmują się sprawą ustawy o nienawiści, a chcą by przeszła ona bez dyskusji, nawet większość konserwatystów uważa ją za drobne prawo. Rezultat: większość z dziesiątków tysięcy protestujących przeciwko podatkowi partii herbacianej i samorządom nie włączyła ustawy o nienawiści do krytyki demokratów na tę wiosnę i lato.

W rzeczywistości, ustawa o nienawiści jest najbardziej niebezpieczną ustawą jaką kiedykolwiek uchwaliły organa ustawodawcze. Zaprojektowana jest by doprowadzić bezpośrednio do końca wolności słowa i kolejną utratę wszystkich swobód w Ameryce. W nadchodzących tygodniach zanim dojdzie do prezydenta do podpisu, Amerykanie muszą wyrazić swoją opinię podczas demonstracji. Musimy bombardować Obamę żądaniami by jej nie podpisywał – pod karą ogromnej straty demokratów w wyborach w przyszłym roku. […]

JESUS CHRIST” „HATE CRIMINAL?”

Źródło: http://www.truthtellers.org/alerts/jesuschristhatecriminal.htm

  Pastor Ted Pike – 25.08.2009, tłumaczenie Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

55 − = 53