Strona główna > NWO > Apokalipsa > Jezuita Bergoglio chełpi się swoim sukcesem: „Chrześcijański świat już nie istnieje…” Ostatnie Święta Bożego Narodzenia Europy !

Jezuita Bergoglio chełpi się swoim sukcesem: „Chrześcijański świat już nie istnieje…” Ostatnie Święta Bożego Narodzenia Europy !

Tak więc spełniło się długo oczekiwane marzenie wszystkich ateistów – papież oficjalnie ogłosił koniec świata chrześcijańskiego na Zachodzie. To prawda, że ​​zamiast chrześcijaństwa do władzy doszli nie „wysoce moralni filozofowie i twórcy”, ale feministki, zboczeńcy i inne mniejszości, które stały się nową inkwizycją, terroryzując każdego, kto wątpi w ich wyższość, i  żąda już ona „usunięcia starych ludzi, którzy jej przeszkadzają”. I to już nie jest walka z konserwatystami, ale ich eksterminacja. A pole bitwy przesuwa się teraz  w kierunku Rosji.

„Świat chrześcijański już nie istnieje”  – cytuje słowa papieża Franciszka francuski „Le Monde”, słowa wypowiedziane podczas tradycyjnego Bożonarodzeniowego spotkania z Kurii Rzymską w dniu 21 grudnia. Ogólnie rzecz biorąc, do tego właśnie i wszystko zmierzało, ale jakoś już całkiem niezauważona przeszła u nas wiadomość o oficjalnym uznaniu śmierci chrześcijaństwa przez papieża rzymskiego. Stało się to szczególnie symboliczne na tle faktu, że po raz pierwszy od ponad 200 lat wierzący nie będą mogli uczestniczyć w pasterce  w katedrze Notre Dame, gdzie prace konserwatorskie trwają po kwietniowym pożarze. O tym pisze gazeta „El Pais”.

„Nie odprawimy mszy o północy w katedrze Notre Dame. Ostatni raz coś takiego miało miejsce podczas rewolucji francuskiej. Msze święte od roku 1803 zawsze były odprawiane  w Boże Narodzenie” oświadczył rzecznik diecezjalny. Pożar, który wybuchł 15 kwietnia, doprowadził do zawalenia się dachu i iglicy ale główne kolumny i mury zewnętrzne, wraz z chrześcijańskimi relikwiami i dziełami sztuki, ocalały.
I tutaj ateiści już się uradowali ponieważ oczekiwali, że w zamian przyjdą wielcy filozofowie, wielcy twórcy, aby zastąpić „kapłanów”, ale dopiero, tak naprawdę, wraz z upadkiem chrześcijaństwa na Zachodzie już wszędzie zapanowała nowa inkwizycja mniejszości, zresztą nie mniej aktywna niż jej katoliccy poprzednicy.
Niemal równocześnie z przyznaniem przez papieża Franciszka, że katolicyzm się skończył, 23 grudnia wydział ruchu Grety Tunberg „Piątki dla przyszłości” w Niemczech zainteresował się na Twitter dlaczego to ich staruszkowie nadal ciągle psują powietrze wokół.  „Dlaczego babcie i dziadkowie nadal co roku wtrącają się w nasze sprawy ?” Niedługo ich nie będzie ! ” – opublikowali tam oświadczenie komentując wezwanie osób starszych do świętowania Bożego Narodzenia. Autorzy dołączyli do publikacji hashtag  „Boże Narodzenie i kryzys klimatyczny”. 

Oświadczenie młodych ekologów (którzy są również zwolennikami LGBT, przeciwnikami rodziny, bojownikami z rodziną itd.), których jedynym osiągnięciem były szkolne wagary w piątki, wywołało reakcję, podobną do tej historii z naszą Wodonajewą, ale z uwzględnieniem obowiązkowej poprawności politycznej. „Najgorszy bilans CO2 dotyczy tych, którzy mają jeszcze dużo życia przed sobą. Jakie wyciągniesz z tego wnioski ? ”- zapytał polityk z „ Alternatywy dla Niemiec ” Harald Laach. A najlepiej ze wszystkich wyciągnął wniosek były turecki muzułmanin, a teraz niemiecki działacz LGBT, Ali Utlu, który powiedział: „ Wkrótce nadejdą piątki eutanazyjne … Popracujcie nad klimatem . Wy ******* , teraz prawdziwi ! ”,  napisał Utlu, który umie szybko zmieniać pozycje.

Przypomnijmy, że międzynarodowy ruch „ Piątki dla przyszłości ” (Fridays for future)  pojawił się w 2018 roku. W każdy piątek w ciągu roku szkolnego europejscy uczniowie w różnym wieku chodzą po szkole z błogosławieństwem Grety Tunberg, aby wziąć udział w strajkach przeciwko emisji dwutlenku węgla, dysząc wesoło i przytulając się na centralnych placach swoich miast. Rządy krajowe wspierają i szeroko rozpowszechniają te działania. Zwłaszcza, jeśli zajęcia z biologii w szkołach wypadają w piątki. Tymczasem coraz więcej partii opowiada się za obniżeniem wieku wyborczego do 16 lat, powołując się na przykład „odpowiedzialnych działaczy na rzecz klimatu”.

A dodatkowo „postępowa społeczność” jednym rzutem rzuciła się piętnować autorkę ” Harry’ego Pottera „, brytyjską pisarkę Joan Rowling. Teraz te same organizacje obrony praw człowieka i działacze, którzy szukają u nas „czeczeńskich gejów” i lobbują za ustawą o przemocy domowej, już i ją o oskarżają o nienawiść i rasizm. Według doniesień medialnych, Rowling zwróciła uwagę na wiadomość o kobiecie-naukowcu, która została zwolniona z organizacji charytatywnej za serię tweetów. W tweetach badaczka stwierdziła, że  „ osoby transpłciowe nie mogą zmienić swojej płci biologicznej ”. 

Ogólnie rzecz biorąc, stwierdzenie to jest zaskakująco naukowe, z kategorii – Słońce jest gwiazdą, Ziemia to planeta, która krąży wokół Słońca. Dobrze byłoby przyznać Nagrodę Nobla za to, ale wiedza, że ​​chłopiec nie zmienia się w dziewczynkę z biegiem lat i odwrotnie, stała się znana od momentu stworzenia świata. To tylko zachodnim pederastom zapomniano o tym powiedzieć. Rowling postanowiła to naprawić i skomentowała te wiadomości na swoim Twitterze:

„ Ubierajcie się, jak chcecie, proszę bardzo. Nazywajcie siebie, jak chcecie. Śpijcie z każdym dorosłym, który się na to zgodzi. Żyj pełnią życia w pokoju i bezpieczeństwie. Ale wyrzucać kobiety z pracy za to, że one mówią, że płeć jest rzeczywistością ?” 

I w tym momencie ona, jak to mówią, znalazła się pod zmasowanym ostrzałem. Pierwsza zareagowała operacyjnie największa w USA sorosowska organizacja obrony praw mniejszości seksualnych ” Human Rights Campaign”, oświadczając, że „Trans-kobiety to kobiety, trans-mężczyźni to mężczyźni. Kopia jest wysyłana do Rowling”.

Prezydent HRC Alfonso David był bardziej kategoryczny: „Rowling promuje szkodliwy fundamentalizm, który zagraża całej społeczności LGBTQ, zwłaszcza młodzieży transpłciowej. Musi przeprosić”. I tak teraz żyjemy, grupa granto-żerców, zboczeńców, na podstawie swoich oświadczeń anuluje biologię i zobowiązuje matkę naturę do pilnego przyznania się do błędu. Dlaczego matkę naturę ? A kogo innego, jeśli nie wyznają oni chrześcijaństwa, a „demony zacofania” zostały pokonane przez „postępowych współczesnych ludzi”. Co więcej, w przeciwieństwie do zakazu wyklinania mniejszości, sami sodomici nie byli nieśmiali w wyrażeniach.
„Wielu było znacznie mniej poprawnych i obrzucało Rowling bluzgami. Ponieważ odmowa uznania transseksualnych kobiet za prawdziwe kobiety jest ciosem w plecy, nie tylko dla potężnych sportowców o szerokich ramionach, którzy identyfikowali się jako kobiety ale i dla prawdziwych kobiet na wyścigowych torach rowerowych i na ringach. Jest to na ogół pogwałcenie nowego dogmatu, że „płeć jest konstrukcją społeczną” i można być pełnowartościową kobietą posiadając nawet cały zestaw męskich atrybutów (nie pytaj, jak to jest. Uważa się, że tak jest i już). Nawiasem mówiąc, dodatkowo do tysięcy przekleństw i oskarżeń pod adresem matki Harry Potter’a doszły także i oskarżenia o rasizm i antysemityzm. Rasizm to domowy elf Dobbi, „wdzięczny niewolnik”, a antysemityzm to brzydkie, haczykonose gobliny-strażnicy, które pilnują złota w banku Gringott  – powiedział publicysta Viktor Marakhovsky.

Dodał on jednocześnie, że w świecie zachodnim Joan uważana jest za radykalną feministkę i bojowniczkę o prawa mniejszości. Ona zrobiła dla legitymizacji pederastii i mniejszości seksualnych, być może więcej niż ktokolwiek inny. To przecież ona w swoim czasie wsteczną mocą (antydatowaniem) uczyniła dobrego profesora Dumbledora błękitnym, a dziewczynkę o imieniu Hermiona, także metodą antydatowania, przemalowała na czarno. To ona od dawna uważana jest za wierną „towarzyszkę broni postępu”. No ale teraz babcia zestarzała się i nie dotrzymuje kroku „młodym” i najprawdopodobniej nawet nie zrozumiała, jakiego dżina wypuściła na wolność.

Zresztą życzenia babciom aby szybciej umarły i opluta bluzgami Rowling są tylko drobiazgami, w porównaniu z już prawdziwą Inkwizycją, która pokazała swoją siłę na mieszkańcu amerykańskiego stanu Iowa, który dostał 16 lat więzienia za kradzież flagi społeczności LGBT sprzed „kościoła” i spalenie jej . Wyrok ogłoszono 18 grudnia; „The Washington Examiner” poinformował o tym następnego dnia. Incydent miał miejsce w mieście Ames. Mówi się, że 30-letni Adolfo Martinez został uznany za winnego przestępstwa nienawiści bo zerwał tęczową flagę wiszącą nad wejściem do kościoła protestanckiego, poszedł z nią ulicą do klubu ze striptizem i tam spalił ją. Według oskarżających go lesbijek groził także podpaleniem klubu.

„Przestępca” w pełni przyznał się do winy i stwierdził, że jego celem było upokorzenie ludzi o orientacji homoseksualnej, których symbolizuje ta flaga. „Spalenie tej flagi było zaszczytem. To było błogosławieństwo od Pana. Dokonałem sądu tak jak to jest zalecane – zemstę i karę dla pogan ”-  cytuje go gazeta. Gazeta cytuje także słowa „kapłanki” tego „kościoła” – lesbijki Eileen Goebby: „To, co się stało, jest bardzo złe. Ale to nas nie powstrzyma. Nie zmienimy się . ” 

I to są wiadomości tylko z ostatnich dni, które nie dotyczą już czegoś wyjątkowego, ale po prostu codziennego życia „nowej cywilizowanej inkwizycji”. Tej samej, która uważnie rejestruje co kto powiedział, pomyślał i precyzyjnie wie kogo można zachęcać do wysyłania babć na drugi świat, a komu nie wolno nie tylko palić flagi, ale także uważać się przed sobą, że są osobami urodzonymi jako dziewczynki i umrą jako kobiety, bez względu na to, ile by nie wykonano na nich operacji.

To „postępowe zło” w Europie nie ma nikogo, kto by stanął mu na drodze – jednostki zostają szybko pożarte w sieci albo zostają wysłane do więzienia, a zorganizowanych grup oporu nie ma kto tworzyć. A najgorsze jest to, że wraz ze zwycięstwem tam oni się przenieśli i tutaj do nas, zdając sobie sprawę, że nawet niewielka szansa na uzyskanie alternatywnego punktu widzenia, który mówi, że płci nie można zmieniać, pederastia jest perwersją, a rodzina składa się tylko z ojca, matki i kochanych dzieci, dla nich może to być mordercze. Tak więc tam oni przeprowadzają już czystki a Rosja staje się polem bitwy.

Za: https://3rm.info/main/78420-iezuit-francisk-pohvastalsja-svoimi-uspehami-hristianskij-mir-bolshe-ne-suschestvuet-poslednee-rozhdestvo-evropy.html

Publikacja: 1.01.2020

Tłumaczenie Tamara

7 thoughts on “Jezuita Bergoglio chełpi się swoim sukcesem: „Chrześcijański świat już nie istnieje…” Ostatnie Święta Bożego Narodzenia Europy !

 1. Myśli, cytaty, wiersze…

  John Lennon:

  „Naszym społeczeństwem kierują chorzy umysłowo ludzie dla chorych celów. Myślę, że rządzą nami obłąkańcy dla obłąkanych celów i myślę, że za powiedzenie tego mogą mnie zamknąć w szpitalu dla wariatów. Na tym właśnie polega obłęd tego wszystkiego.”

  1. To nie ludzie ale sam diabel, waz starodawny, ktory zwodzi ludzi od pokolen; niszczy, morduje i klamie, bo tylko tyle potrafi robic..

 2. Tak więc spełniło się długo oczekiwane marzenie wszystkich ateistów.
  Do autora kiedy Kościół Katolicki PRZEPROSI za swoje zbrodnie.
  Wymyśloną religię tylko po to żeby trzymać ciemny lud za mordę.

  1. Ciemny lud trzymany za mordę przez wymyśloną religię to pan jeszcze zobaczy, jak taka Francja, Belgia czy inna Szwecja stanie się islamskim kalifatem z prawem szariatu. Demografia panie, demografia. Bomba tyka. W „nowym wspaniałym świecie” to pan za tą chrześcijańską ciemnotą jeszcze zatęskni. Pzdr

 3. ROK 2026? do 2028?
  Opanowanie przez Półksiężyc Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji, Grecji, Bułgarii, Macedonii,
  Bośni z Hercegowiną, Chorwacji i Czarnogóry. Akces muzułmańskiej Albanii do Talibanu.
  Rumunia przyjmuje Islam i wspomaga zbrojnie Taliban.
  Rzym zostaje przemianowany na ISLAMADABAD – ostatni papież Piotr Rzymianin ucieka z
  miasta, ale na górze niedaleko rzeki Rubikon pod Wielkim Krzyżem zostaje zamordowany.
  Bazylika Świętego Piotra zostaje przemianowana na WIELKI MECZET PROROKA MAHOMETA
  i staje się siedzibą imama, to jest WIELKIEGO MUFTIEGO Islamadabadu i Świata. W ciągu 10
  miesięcy do Bazyliki dobudowane zostaną cztery 250 metrowe oświetlone słupy – minarety. O
  godz. 6-ej rano każdego dnia rozlega się z olbrzymich megafonów głos muezzina na cześć i chwałę
  Mahdiego i muzułmanów, wzywający wszystkich mieszkańców do modlitwy. Wszędzie wiszą
  muzułmańskie zielone sztandary ze słowami, cyt.: „ALLAH AL AKBAR” – Allah jest Wielki.
  Stolica Wielkiego Talibanu zostaje przeniesiona z Kairu do Rzymu. Mahdi, dowództwo Armii, jego
  rząd i wielki pałacowy harem zostają przeniesione do Rzymu – Islamadabadu.
  Rok 2029?
  Mahdi wydaje słynnych 21 dekretów, tzw. praw koranicznych, m innymi:
  – Rzym-Islamadabad zostaje zamknięty dla chrześcijan.
  – Na terenach zdobytych trwa przymusowa islamizacja.
  – Wszędzie jako prawo zostaje ogłoszony szariat i wielożeństwo.
  – Każdy muzułmanin może mieć do 4 żon, a zasłużeni jeszcze więcej.
  – Księża, biskupi, kardynałowie i zakonnicy chrześcijańscy mają być obowiązkowo krzyżowani.
  – Wszędzie zostaje wprowadzony przymus nauki języka arabskiego – tylko w nim można pisać,
  oficjalnie mówić itd.
  – Zostaje przywrócone niewolnictwo – uniknięciem lub wyzwoleniem z niego jest przejście na
  Islam.
  – Mahdi „pieczętuje” wszystkich ludzi, i wolnych muzułmanów i niewolników – do nadgarstka
  każdemu (noworodkom po urodzeniu) wszczepiany jest „czip”, który umożliwia odnalezienie
  każdej osoby. „Czip” służy do wszystkiego, również do płacenia w sklepach, operacji bankowych,
  służy jako dowód osobisty itd. Ludzie nie „oczipowani” są natychmiast uśmiercani.
  W w/w roku armia muzułmańska toczy krwawe działania zbrojne na Węgrzech, zdobywa Budę, w
  rękach Węgrów i sojuszników pozostaje Peszt. Po zdobyciu Bratysławy i Słowacji oraz całkowitym
  zniszczeniu Pragi i zajęciu Czech, Niemcy i Polska podpisują traktat z Talibanem: wprowadzają
  islam i udzielają mu pomocy wojskowej.
  Rok 2030?
  Wielki Taliban zdobywa neutralną Szwajcarię i Austrię oraz z trzech stron uderza na Francję (od
  Hiszpanii, od Morza Śródziemnego i Włoch oraz Szwajcarii).
  W Niemczech wybuchają krwawe bratobójcze walki.

  1. To wszystko może tak wyglądać,z jednym się nie do końca zgadzam że zostanie przywrócone niewolnictwo..wg mnie niewolnictwo trwa cały czas, zmieniło tylko nazwę na PODATNIK.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.