Strona główna > NWO > Jezuicka sodomia !!!

Jezuicka sodomia !!!

TYDZIEŃ SODOMICKI NA KATOLICKIM UNIWERSYTECIE JEZUICKIM W MEKSYKU !!!

Jutro rozpoczyna się the Fifth Human Diversity Week (Piąty Tydzień Różnorodności Ludzkiej) (od 23 kwietnia do 27 kwietnia b.r.) na Jezuickim Ibero-Amerykańskim Uniwersytecie w mieście Meksyk. To wydarzenie , które promuje program LGBT jest inicjatywą “Plural Ibero,”, uniwersyteckiej organizacji studenckiej. W drukowanych i cyfrowych reklamach i ogłoszeniach w sieci i w mediach społecznościowych widnieją nagie męskie i kobiece  torsy i pośladki. Promocyjne video także pokazuje lubieżne ruchy i obsceniczną wymianę pieszczot sodomickich. Towarzysząca muzyka w tle po hiszpańsku wzywa: „Nie określaj mnie, nie obejmuj mnie swoimi obawami.”

Pierwsze warsztaty tego tygodnia zwane są „The Start of the Gay Empire” (Początek sodomickiego imperium) i odbędą się tam dyskusje na temat jak studenci mogą skutecznie i wydajnie organizować się „przeciwko wyborczemu konserwatyzmowi politycznemu” w przygotowaniach do meksykańskich wyborów prezydenckich w lipcu 2018 roku.

Pośród innych dewiacji Tydzień będzie promował:

-„Warsztat twerkingowy”, czyli zmysłowy taniec, w którym osoba kołysze się i prowokuje ruchami bioder.

-Konkurs „drag queen”, w którym mężczyźni ubierają się jak kobiety z makijażem i przesadnym strojem.

-Wystawy nudystyczne takie jak „Uwolnij sutki” i „Rozebrani”, które prezentują fotografie mężczyzn przebranych za kobiety z nagimi torsami.

Wydział Komunikacji Społecznej jezuickiego uniwersytetu bronił tę imprezę w oświadczeniu z 13 kwietnia twierdząc, że jest ona częścią „wolności artystycznej i akademickiej wypowiedzi i ideą kierującą naszymi (męskimi i żeńskimi) studentami”.

Na najniżej zamieszczonej fotografii widzimy jezuitę „ojca” David’a Davalos, rektora Ibero-Amerykańskiego Uniwersytetu, który jest zagorzałym obrońcą „małżeństw” sodomickich i który jest zasadniczo odpowiedzialnym za ten „Tydzień Różnorodności Ludzkiej”.

Tak więc mamy Zakon Jezuitów, założony w celu formowania młodzieży zgodnie z doktryną katolicką, który dzisiaj jest czołową bojówką rewolucyjną w Kościele Katolickim, promującą grzechy przeciwko naturze wołające o pomstę do Nieba. A co na to nasz jezuicki papież? Odpowiedź pozostawiamy czytelnikowi…

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A778-Ibero.htm

Data publikacji: 22.03.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *