Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Jezuici – to Jezuici. Najstarszy uniwersytet katolicki w USA pochwalił studentki, zarabiające na życie prostytucją

Jezuici – to Jezuici. Najstarszy uniwersytet katolicki w USA pochwalił studentki, zarabiające na życie prostytucją

W artykule, opublikowanym w gazecie Jezuitów Georgetown University, wyraża się poparcie dla studentek tej uczelni, które zajmują się prostytucją, aby zapewnić sobie pieniądze lub otrzymać prezenty. Informuje o tym strona gloria.tv z powołaniem się na The Cardinal Newman Society.

a

Autorzy artykułu piszą, że mają nadzieję na zalegalizowanie prostytucji, aby wspierać studentki, „które znalazły się w trudnej sytuacji”.

Publicysta Darrel Herb tak skomentował przeczytany artykuł: „Zwracam się do przedstawicieli najstarszego uniwersytetu katolickiego w Ameryce: zacznijmy wspierać jeszcze prostytutki transpłciowe”.

To pytanie zostało zadane z żartobliwym sarkazmem, ale jest bardziej niż prawdopodobne, że do tego też dojdzie. Ten uniwersytet jezuicki jest powszechnie znany z ultra-liberalnej polityki swojej administracji, zachwalającej deprawację studentów.

Na przykład, w 2014 roku grupa studentów na Uniwersytecie Georgetown przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu (GUSA) zorganizowała imprezę pod nazwą „sex-pozytywny tydzień”, która obejmowała tańce i film dokumentalny o feministkach, zarabiających na filmach pornograficznych.

A w dniu 5 marca 2014 roku odbyła się tam impreza pod nazwą „otwarty nocny mikrofon” G-spotlight, która była poświęcona „dialogowi seksualności i samorealizacji”.

W 2012 roku poinformowano o pożegnalnym wystąpieniu byłego profesora Georgetown University Patricka Denina, który napisał list otwarty po jego dymisji. Skrytykował w nim Georgetown University, „coraz bardziej i coraz nieuchronniej przedstawiający siebie jako obraz świeckich wyższych uczelni, którzy nie mają standardu wewnętrznego i dążą do prestiżu w imię prestiżu, do rankingu, a nie do prawdy.”

W październiku tego samego roku w tym Katolickim Uniwersytecie odbywał się „miesiąc historii ruchów LGBT”*, nazwany „OUTBUR”, podczaas którego propagowano perwersje.

*/

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijekgejówosób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości. Do grupy osób transgenderycznych wlicza się również osoby transseksualne. W ogólnej definicji terminem tym określa się ogół osób, które tworzą mniejszości o odmiennej od heteroseksualnej orientacji seksualnej oraz osób o tożsamości płciowej, niezgodnej z płcią biologiczną (osoby transgenderyczne i transseksualne).

W 2013 roku do Watykanu wpłynął list od byłych absolwentów Uniwersytetu Georgetown o wieloletnim niszczeniu tam „tożsamości katolickiej”. W odpowiedzi sekretarz Kongregacji Wychowania Katolickiego Watykanu obiecał podjąć działania i scharakteryzował skargę na katolicką tożsamość Georgetown za „uzasadnioną” i zasługującą na uwagę Watykanu.

Jak widzimy, Watykan nie podjął żadnych środków w celu przerwania deprawacyjnych działań Jezuitów z Georgetown, co nie jest zaskakujące.Większość uniwersytetów katolickich na całym świecie od dawna zatraciła nie tylko swoją starą tożsamość, choćby i heretycką, ale stała się prawdziwym motorem napędzającym deprawaację studentów i społeczeństwa.

Całkiem niedawno dwa jezuickie college Australii wezwały mieszkańców do głosowania za wprowadzeniem pederastycznych „małżeństw” w referendum, zorganizowanym z tej okazji.

Znany ze skandali Ukraiński Uniwersytet Katolicki, w którym pracuje wielu nauczycieli, otwarcie propagujących nierząd i sodomię, przygotowuje wyższe kadry kierownicze do wprowadzenia takich rzeczy do ukraińskiego ustawodawstwa.

Również sam papież Franciszek apeluje o jeszcze bardziej tolerancyjne traktowanie tych zjawisk, wzywając, aby nie potępiać nawet „kapłanów” – homoseksualistów.

Przypomnijmy, apostata łżepatriarcha Cyryl stale nazywa „Kościół” Katolicki, „strażnikiem tradycyjnych wartości” i wzywa prawosławnych, aby wspólnie z nim „walczyli o moralność.”

Źródło:

ТО ЛИ ЕЩЕ БУДЕТ… иезуиты есть иезуиты. Старейший католический вуз США похвалил студенток, зарабатывающих на жизнь проституцией

http://3rm.info/main/69525-to-li-esche-budet-iezuity-est-iezuity-stareyshiy-katolicheskiy-vuz-ssha-pohvalil-studentok-zarabatyvayuschih-na-zhizn-prostituciey.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

16.11.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.