Strona główna > NWO > Apokalipsa > Jeżeli to prawda to mamy KATASTROFĘ !!!

Jeżeli to prawda to mamy KATASTROFĘ !!!

W USA jest już gotowy do testów klinicznych pierwszy w świecie mikrochip genowy !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Jeżeli ta informacja o tego rodzaju wynalazku i pracach nad nim potwierdzi się to okaże się to prawdziwą katastrofą i zagrożeniem dla całej ludzkości. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to pachołki Antychrysta, które opanowały cały świat, wykorzystują tę technologię przeciwko ludziom ażeby zmienić ich kod DNA i przekształcić ich w pokornych i apatycznych rabów diabła.

———————————————————————————————————————-

Innowacyjna informacja z programem naprawczym umieszczona w mikrochipie o rozmiarze maleńkiej monety może bardzo szybko wyleczyć ranę, przywrócić funkcję uszkodzonego narządu i nawet spowodować jego regenerację, wprowadzając do uszkodzonego miejsca odpowiedni kod genetyczny. Proces regeneracji zajmuje zaledwie kilka dni.

a55

Nowa technologia opracowana została na State University of Ohio i nazwana jako TNT (skrót od jej pełnej nazwy -Tissue Nanotransfection). Na uszkodzony fragment tkanki albo po prostu na skórę nakłada się mikrochip TNT, załadowany określonym kodem genetycznym albo odpowiednimi jednostkami białkowymi. Następnie mikrochip generuje prąd elektryczny, który poszerza specyficzne kanały w błonach komórkowych i poprzez nie mikrochip załadowuje do wnętrza komórek fragmenty DNA i RNA, hormony, neuro-przekaźniki i bloki budulcowe dla komórek, wywołując ich przeprogramowanie i transformację.

Autor tego nowatorskiego wynalazku, pracownik State University of Ohio, Daniel Gallego-Perez, opublikował raport na temat eksperymentów w artykule napisanym dla „The Nature Nanotechnology”. Zgodnie z wynikami doświadczeń na zwierzętach nowa technologia jest skuteczna w 98 %. Efekt jej zastosowania widoczny jest w ciągu kilku dni.

Naukowcy z Centrum Medycznego przy State University of Ohio za pomocą takich mikrochipów regenerowali funkcje mózgu myszy po sztucznych laboratoryjnych udarach mózgu, które powodowały całkowity paraliż kończyn. Jednorazowe zastosowanie mikrochipa całkowicie leczyło zwierzę w ciągu trzech tygodni.

Dyrektor Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Terapii Komórkowej, doktor Chandan Sen, wyjaśnił dziennikarzom istotę nowej technologii: „Sam proces stosowania nowej technologii zajmuje zaledwie ułamek sekundy. Wystarczy jedynie dotknąć otwartej rany mikrochipem i natychmiast go zabrać. Następnie rozpoczyna się działanie programu transformacji komórek.

W doświadczeniach na myszach przeprogramowaliśmy komórki mysiej skóry transformując je w komórki nabłonkowe naczyń krwionośnych. Histologicznie stało się to zauważalne już w przeciągu pierwszego tygodnia. Po upływie trzech tygodni mysz już powtórnie biegała, jej uszkodzone nogi odzyskały pełną sprawność”.

„W rzeczywistości” – jak dalej wyjaśniał doktor Chandan Sen” – „naukowcy zdołali wyhodować wewnątrz mysiej skóry ich komórki nerwowe ponieważ komórki mózgu i komórki skóry embriologicznie są identyczne. Następnie nowe komórki wchodziły do mózgu doświadczalnej myszy”.

Inny pracownik Centrum Medycznego, doktor James Lee, profesor chemicznej i biomolekularnej inżynierii stanu Ohio, wyjaśnia nam wszystko szerzej: „Nowa technologia wydatnie rozszerza koncepcję, która jest dzisiaj znana jako „terapia genowa”. Terapia genowa, jako taka, istnieje już od dość dawna ale istota naszej nowej technologii polega na tym, że my nauczyliśmy się umieszczać DNA bezpośrednio w komórkach.

Ponieważ nowa metoda leczenia wykorzystuje wyłącznie własne komórki pacjenta i nie wymaga wykorzystania komórek innych ludzi albo leków to badacze oczekują, że metoda ta będzie bez prawnych ceregieli zatwierdzona do wypróbowania na ludziach w ciągu roku.

UWAGA! W celu przetłumaczenia video zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/68428-esli-eto-pravda-to-eto-katastrofa-v-ssha-gotov-k-klinicheskim-ispytaniyam-pervyy-v-mire-gennyy-chip.html

Publikacja 8.08.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.