Strona główna > Zdrowie > JESZCZE RAZ… SPECJALISTA WOJSKOWY O SZKODLIWOŚCI 5G. Pełny dobór ekspertów (wideo)

JESZCZE RAZ… SPECJALISTA WOJSKOWY O SZKODLIWOŚCI 5G. Pełny dobór ekspertów (wideo)

Film video: “Wojskowy specjalista o szkodliwości 5G”. Niszczenie ludzi, zwierząt i przyrody promieniowaniem 5G. Część 1. 26:17

https://youtu.be/VyP7Yf8R_V4

 

Film video: “Wojskowy specjalista o szkodliwości 5G”. Mikrofalowe promieniowanie może sterowac pogodą I ludźmi. Część 2. 33:12 min.

https://youtu.be/H3TgaU7QCa0

 

Wojskowy lącznościowiec o sieci 5g: ludzie milczą, a więc można

Film video: Wojskowy łącznościowiec: 5G będą pracować wraz ze szczepionkami od koronawirusa; 1:05:26

https://youtu.be/ptGA1eMcsm4

 Kto i w jakim celu promuje na terytorium Rosji projekt instalacji wież 5G? Na czym konkretnie polega szkodliwość milimetrowego promieniowania elektromagnetycznego? Czy może istnieć powiązanie między wieżami mobilnymi a koronawirusem?

Na te i inne pytania odpowiedział szczegółowo wojskowy łącznościowiec Władimir Charsiejew, mieszkaniec Rostowa nad Donem. Do 1991 r. Władimir Charsiejew pracował w specjalnych jednostkach łączności KGB ZSRR, do 2009 roku był szefem działu łączności Głównego Zarządu Spraw Wewnętrznych w obwodzie rostowskim, jest pułkownikiem służby wewnętrznej, prawnikiem.

„Problem promieniowania elektromagnetycznego jest bardzo poważny i zawsze był obecny. W naszym kraju ten temat zawsze miał duże znaczenie, te kwestie zawsze były rozpatrywane na najwyższym poziomie, ponieważ było jasne zrozumienie, że jest to związane z higieną pracy i z oddziaływaniem na organizm człowieka.

Niestety, teraz sytuacja się zmieniła i to nie tylko jest moja osobista opinia, ale także opinia poważnych specjalistów od promieniowania elektromagnetycznego, na przykład Olega Grigorjewa, który bada to niebezpieczeństwo bardzo poważnie, naukowo.

Dziś wszyscy widzimy, że obiekty komunikacji komórkowej, wieże, rosną jak grzyby po deszczu. Większość myślących ludzi jest naturalnie bardzo zaniepokojona tym zagadnieniem.

Ludzie zadają pytania, dlaczego potrzebna taka ich ilość.

Kiedy na początku XXI wieku komunikacja komórkowa zaczęła się szeroko rozpowszechniać w naszym kraju i dotarła do naszego milionowego miasta Rostów nad Donem, wszystko to odbywało się tutaj na moich oczach. Widziałem, jak wszystko było wtedy robione tak, jak to powinno być i widzę, jak to się dzieje teraz.

Przede wszystkim należy zrozumieć, że wszystkie rodzaje promieniowania elektromagnetycznego, jeśli ich poziom przekracza maksymalne dopuszczalne normy, ma negatywny wpływ na organizm ludzki.

Środowisko, w którym ludzie przebywają na naszej planecie, determinowane jest przez bardzo konkretne warunki: temperaturę, ciśnienie, wilgotność, a jednym z parametrów jest również poziom tła promieniowania elektromagnetycznego.

Pod wpływem tych wszystkich czynników na naszej pięknej Ziemi narodziło się życie. Jeśli którykolwiek z tych parametrów zacznie się zmieniać, ludzie odczuwają wyraźny dyskomfort.

Jeśli jest zimno – ubieramy się. Jeśli jest gorąco – możemy włączyć klimatyzator. Robimy to, aby wrócić do normalnego stanu i przywrócić organizmowi zdolność do normalnego funkcjonowania. Gdy tylko tło zacznie przekraczać określone normy, w organizmie zaczynają występować zakłócenia; i to, powtarzam, odnosi się do wszystkich zakresów.

5G – nazywana jest siecią piątej generacji, w języku angielskim – fifth generation. Sieci te mają wykorzystywać częstotliwości tzw. zakresu milimetrowego.

Niebezpieczeństwo związane z tymi częstotliwościami, które mieszczą się w zakresie 30 – 120 gigaherców, polega na tym, że to właśnie te zakresy fal radiowych mają wyjątkowo negatywny wpływ na organizm człowieka.

Człowiek – to wielka maszyna elektryczna. Wszystkie funkcje są kontrolowane przez mózg. Mózg generuje impulsy elektromagnetyczne, które są dostarczane przez centralny i obwodowy układ nerwowy do każdego organu, do każdej komórki; w ten sposób odbywa się sterowanie wszystkimi systemami i funkcjami organizmu.

Jeśli wpływ zewnętrzny na organizm ludzki przekroczy określone granice, to spowoduje to zakłócenie w tym sterowaniu, i oczywiście organizm zacznie działać nieprawidłowo.

To jest prosta rzecz i każdy powinien to sobie wyobrazić i zrozumieć.

Kiedy oglądamy telewizję i obraz się załamuje, oznacza to, że były zakłócenia zewnętrzne.

Dokładnie w ten sam sposób promieniowania elektromagnetyczne o ekstremalnych poziomach mogą wpływać i na nasz organizm.

Oprócz tego, że fale milimetrowe zakłócają normalne sterowanie wewnątrz ludzkiego ciała, to te promieniowania oddziałują również bezpośrednio na metabolizm samych żywych komórek, z których się składamy.

Jak wiadomo, wszystkie substancje we Wszechświecie, na planecie Ziemia, składają się z atomów i cząsteczek. Najpopularniejszą substancją jest wodór. Kiedy atomy wodoru otrzymają tę zewnętrzną energię elektromagnetyczną, to pod jej wpływem wychodzą ze swego stabilnego stanu i zaczynają oscylować.

Zasada działania kuchenki mikrofalowej opiera się na zasadzie pochłaniania zewnętrznej energii elektromagnetycznej o wysokiej częstotliwości przez atomy wodoru. Kiedy włożymy do niej kawałek mięsa, który chcemy podgrzać, jego atomy wodoru zaczynają wchłaniać energię elektromagnetyczną, wychodzą ze swego stabilnego stanu i zaczynają oscylować z dużą prędkością.

W wyniku tego tarcia i wibracji następuje wewnętrzne rozgrzewanie substancji. Oczywiście, następuje przy tym zrywanie wiązań międzyatomowych i międzycząsteczkowych, struktura samej substancji jest zakłócona. Proszę wyobrazić sobie, co dzieje się wtedy z żywą tkanką: nie bez powodu widzimy pojawienie się różnych chorób i zaburzeń w pracy organizmu ludzkiego.

Liczne badania naszych i zagranicznych naukowców na temat szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego wskazują na to, że mogą one prowadzić do zawału serca, udaru, powodować zakrzepy krwi, zlepianie się komórek, może dochodzić do zakrzepicy. Ponadto promieniowanie elektromagnetyczne ma duży wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego, a także na funkcje rozrodcze, powodując różne formy niepłodności.

Oddziaływanie na płód prowadzi oczywiście także do bardzo specyficznych zaburzeń w jego rozwoju. I wzrost licznych chorób u niemowląt, który obserwujemy dzisiaj, jest niewątpliwie związany między innymi ze zwiększonym tłem promieniowania elektromagnetycznego.

Chciałbym zauważyć, że wszystkie już istniejące sieci – zarówno 3G, jak i 4G, a także sieci wszystkich poprzednich generacji, zarówno stacje radiowe i telewizyjne, jak i silniki elektryczne – to wszystko już od dawna ma negatywne oddziaływanie na środowisko. I na człowieka, i na zwierzęta i na świat roślin. To już się dzieje.

Ale najbardziej szkodliwy wpływ na organizm ludzki, powtarzam, maja zakresy milimetrowych fal radiowych.

Prosty dzień współczesnego człowieka wygląda następująco: jedzie do pracy, a dookoła wieże komórkowe, a w kieszeni telefon komórkowy. I całe to promieniowanie otrzymuje organizm.

Następnie – biuro lub jakaś instytucja. Ramka wykrywacza metalu przy wejściu również ma swój udział w oddziaływaniu na organizm. A w biurze znów widzimy routery i inne urządzenia.

Po przybyciu do domu człowiek znów pogrąża się w sieć domową. W każdym domu jest Wi-Fi – a to jest od 2,4 do 5 gigaherców, routerów nie wyłącza się nawet w nocy. Ludzie po prostu nawet nie myślą o wyłączeniu tego urządzenia, bo przecież w nocy go nie używają.

Ponadto, aby być w stałym kontakcie, osoba kładzie telefon komórkowy na nocnym stoliku. Jednak telefon, nawet w stanie neutralnym, wysyła sygnały po pewnym czasie do komórkowej stacji bazowej, w której jest zarejestrowany. W rezultacie człowiek jest przez całą dobę pod takim sumarycznym oddziaływaniem promieniowania elektromagnetycznego.

W moim domu od dawna nie mam żadnych routerów. Internet jest podłączony do wszystkich urządzeń za pomocą kabla. Jest to najpewniejszy i najbezpieczniejszy sposób przesyłania danych w Internecie (ruchu internetowym; ros. – интернет-трафик).

Ideą wdrażających 5G jest wdrożenie tzw. „Internetu rzeczy”. Chcą oni zrobić tak, aby każde urządzenie, które jest w naszym domu – czajniki, telewizory, lodówki itd. nieustannie przesyłali takie czy inne informacje o swoim stanie, o wzajemnych relacjach.

Pasmo fal milimetrowych zostało wybrane po to, aby zwiększyć zdolność przepustową tych kanałów komunikacyjnych. Aby w jednostce czasu można było przesyłać jeszcze większe ilości informacji. Te pasma pozwalają zwiększyć prędkość przesyłania informacji. Ale jednocześnie my trafiamy pod ich negatywne oddziaływanie.

Dlaczego te wieże stawia się co 100 – 150 metrów? Ponieważ charakter wysyłania fal radiowych (propagacji) o zakresie milimetrowym wymaga, aby obiekty stały dokładnie właśnie w takiej odległości, aby zapewnić dokładnie taką siłę pola elektromagnetycznego, która pozwoli całemu systemowi normalnie funkcjonować.

Co więcej, te systemy 5G mają wykorzystywać aktywne fazowane układy antenowe, które zawierają tysiące, a nawet miliony pojedynczych mikroantenek, które skupiają ukierunkowane wiązki emiterów elektromagnetycznych fal milimetrowych.

Wiązka laserowa – jest to skupiona wiązka światła, spolaryzowana w określony sposób.

Koncentruje energię i kieruje nią.

I oto te sieci, które przyszły z branży wojskowej, będą też koncentrować energię i kierować ją do każdego urządzenia mobilnego w systemie 5G.

Promienie te będą bardzo energochłonne i bardzo niebezpieczne dla wszystkich żywych istot.

I właśnie dlatego ludzie na całym świecie, którzy już o tym wiedzą, rozpoczęli walkę z bezmyślnym wdrożeniem 5G.

O ile wiem, w Kongresie USA trwają przesłuchania w tej sprawie. Z kolei w Holandii Minister Zasobów Naturalnych jasno stwierdziła, że populacja tego kraju to nie świnki morskie i dlatego rozwój systemu 5G nie otrzyma żadnego pozwolenia. Zabroniła, aby to robić.

Wieloletnie badania 5G nie zostały przeprowadzone, a głos ekspertów, posiadających informacje, do tej pory nie został usłyszany.

Niesprzedajni naukowcy z tzw. Wezwania Freiburgskiego – jest ich około 3000, nadal walczą.

Przedstawiają konkretne badania i zbiory informacji w tej dziedzinie.

Ale niestety władze i korporacje ponadnarodowe, które wprowadzają ten sprzęt we własnym interesie – a wiemy w jakim – po prostu ich ignorują i nie słuchają.

Dlatego ludzie są zmuszeni do podejmowania ekstremalnych środków i niszczenia obiektów. Nigdy nie byłem zwolennikiem takich środków, jestem przeciwny, aby cokolwiek palić itd. Dlatego wraz z podobnie myślącymi ludźmi szliśmy i podążamy ścieżką ku temu, aby dotrzeć do tych liderów, od których zależy wdrożenie lub nie wdrożenie 5G na naszym terytorium.

Dokładnie rok temu napisałem wniosek do 16 organów ścigania, organów administracyjnych i kontrolnych obwodu rostowskiego, w którym przekazałem maksimum informacji, dotyczących spraw technicznych i medycznych, a także z zakresu bezpieczeństwa państwa. Wysłałem te dokumenty podpisane przez 367 obywateli obwodu rostowskiego.

Niestety nie chciano nas słuchać. Ci ludzie nie są właścicielami sytuacji – to po pierwsze, a po drugie – kierują się zobowiązaniami pieniężnymi.

Nawiasem mówiąc, jako przykład wpływu psychotronicznego można przypomnieć sobie Gruzję, gdzie do rozpędzenia demonstrantów użyto urządzenia „Meduza”. Na mikrobusie znajdowała się antena romboidalna i kiedy została włączona – tłum po prostu się rozproszył. Takiego progu bólu i psychotronicznego wpływu nikt nie mógł znieść .

Te same systemy są od dawna używane w Stanach Zjednoczonych do ochrony szczególnie ważnych obiektów, takich jak bazy wojskowe i tak dalej. Człowiek nie może przekroczyć granicy tej elektromagnetycznej bariery. Następuje oddziaływanie psychologiczne i bólowe. Powstaje strach, człowieka ogarnia przerażenie … Wszystko to istnieje i działa od dawna. Możesz wyszukać informacje w otwartych źródłach.

Za pomocą promieniowania elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości możliwe jest przesyłanie nie tylko dźwięku, obrazu, informacji telemetrycznej, ale także okazywać w pełni konkretne oddziaływanie energetyczno-informacyjne, które zdolne jest powodować określone zakłócenia w funkcjonowaniu organizmu człowieka.

I można pójść jeszcze głębiej i przypomnieć o falach skrętnych (торсионных волнах), badaniem których w szczególności zajmowali się nasi słynni akademicy Akimow i Szipow i okaże się, że oprócz oddziaływania samych fal elektromagnetycznych jako efekt uboczny powstają fale skrętne, które tworzą się wokół wszystkich obracających się obiektów.

Pola skrętne mogą przenosić informacje wszelkiego rodzaju.

I przypuśćmy, jeśli mówimy o wirusie – co to jest? Wirus – jest to kolejność poleceń, wpisana w określonym łańcuszku DNA.

W zasadzie za pomocą fal elektromagnetycznych i pola skrętnego (torsyjnego) można przenosić oto takie łańcuszki kolejności – instrukcje. Trafiając na żywą komórkę i substancję, są one w stanie zmienić właściwości obu.

To, co widzimy teraz, w sytuacji epidemii koronawirusa – to spadek odporności człowieka i aktywacja wcześniejszych, umownie faktycznie nieszkodliwych chorób. To, że odporność spada, jest również konsekwencją promieniowania elektromagnetycznego.

Moje badania mówią o tym, że już teraz poziomy promieniowania elektromagnetycznego w Rostowie nad Donem są w dziesiątki i setki razy wyższe niż maksymalne dopuszczalne granice, wskazane w SanPiN.

Według stanu na czerwiec 2019 roku w mieście naliczyliśmy około 392 obiektów łączności komórkowej i internetu mobilnego. A potem przestudiowałem otwarte dane Rospotrebnadzoru i policzyłem te obiekty, które otrzymały pozytywny wniosek, a więc: do końca 2019 roku było ich już około 900.

Oto taki ostrożny szacunek tylko w naszym mieście. Mogę stanowczo powiedzieć, że do zapewnienia łączności komórkowej i Internetu liczba takich obiektów jest po prostu nie

potrzebna.

Minister rządu Federacji Rosyjskiej Weronika Skworcowa niedawno zupełnie wyraźnie stwierdziła, że ​​istnieją już szczepionki, które zostały opracowane i które zawierają w sobie mikroczipy, które są w stanie kontrolować stan chorego. A jeżeli są w stanie kontrolować, to oznacza, że są w stanie też sterować.

 

Wszystko to zostało powiedziane otwartym tekstem, nic nie zostało ukryte. Po prostu większość ludzi nie zwraca na to uwagi, nie słucha. Nic nigdy nie jest robione w tajemnicy, wszystkie informacje są dostępne. Wszystkie plany są ogłaszane z wyprzedzeniem.

Ale ludzie nie rozumieją, o co chodzi. A skoro informacja została udzielona, ​​skoro ją usłyszeli i milczeli – oznacza to, że plany te można zrealizować. Milczenie – oznacza zgodę”.

 

Komentarz czytelnika (post factum):

Szanowny redaktorze, jeśli nie ma Pan zadania, aby nad waszą gazetą śmiali się i wskazywali palcem, jako na obłąkanych, niech Pan ​​nie drukuje artykułów typu „Wojskowy łącznościowiec o sieciach 5G …” lub przynajmniej ma na etacie eksperta, który sprawdzi takie artykuły .. Krótko mówiąc, napisano tu kompletną głupotę, zaczynając od tego, że 5G działa w zakresie fal milimetrowych, i dalej … Na świecie 5G jest uruchamiane w pasmach 3,4 – 3,8 GHz. Moc każdej stacji bazowej jest ograniczona, zgodnie z normami sanitarnymi i za jej naruszenie operator pozbawiany jest licencji, więc nikt tego nie robi. Na świecie przeprowadzono ogromną liczbę badań nad wpływem fal elektromagnetycznych zarówno ze stacji bazowych, jak i telefonów, a wniosek jest taki, że nie ma jednoznacznych dowodów na ich znaczący wpływ na organizm człowieka. W „trybie uśpienia” jeśli transmisja danych jest wyłączona, telefon nic nie emituje. Pozdrawiam Leonid …

 

Opinia redakcji:

Protesty przeciwko sieciom 5G odbywają się w wielu krajach, w których firmy i władze zamierzają  wprowadzić lub już wdrażają nowy system komunikacji. Naszym zdaniem, przed uruchomieniem włączników

 należałoby szczegółowo i przekonująco wyjaśnić ludności i użytkownikom bezpieczeństwo tego systemu. Co nie zostało zrobione. A szkoda… 

 

Źródło:

ЕЩЕ РАЗ… Военный специалист о вреде 5G. Полная подборка экспертов. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/82566-esche-raz-voennyj-specialist-o-vrede-5g-polnaja-podborka-jekspertov-video.html

10.11.2020 r.

 

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

10.11.2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *