Strona główna > Bez kategorii > Jeszcze parę faktów z życia Alexa Jonesa

Jeszcze parę faktów z życia Alexa Jonesa

Na gruncie polskim działa nawet przeszczep tego źródła dezinformacji, znany jako prisonplanet. Do tej pory pojawiały się szczątkowe informacje o AJ, jakie wzbudzały tylko spory i podziały. Oto zestaw DANYCH FAKTYCZNYCH zaczerpnięty ze strony:  http://alexjonesexposed.wordpress.com/ która o dziwo została z wordpressa usunięta. Ciekawe dlaczego i przez kogo? Pewnie nastąpiło to w wyniku „samo-usunięcia się”, jak wszystko, co dzieje się tam, gdzie żydzi wsadzą swoje śmierdzące zbrodnią łapy.

Okazuje się jednak, że goje to zwierzęta myślące i potrafimy udostępnić materiały, jakie próbują przed nami ukryć różni obrońcy dewiantów i zboczeńców, albo oszustów, jak w przypadku Alexa Jonesa. 

przygotował: Pluszowy Miś

źródło: http://alexjonesexposed.info/

ALEX JONES EXPOSED  (Alex Jones przyłapany in flagranti)icsXCH2fPrcZJ

1. – Alex Jones ma żydowską żonę, Kelly Nichols, i ma z nią 3 dzieci.

2. – Alex Jones, jego żydowska żona i dzieci, kwalifikują się do otrzymania izrahellskiego obywatelstwa na mocy „Prawa Powrotu”.

3. – Alex Jones ma co najmniej dwudziestu czterech (24) żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy wspierają finansowo jego program radiowy i strony w internecie.

4. – flagowy okręt we flocie Alexa Jonesa  – stację radiowa KLBJ AM, Austin w Teksasie, jest własnością Emmis Communications, potentata medialnego z siedzibą w Indianapolis, Indiana. Założycielem, prezesem i dyrektorem generalnym Emmis jest syjonistyczny żyd o  podwójnym obywatelstwie amerykańsko-izrahellskim, Jeffrey H.Smulyan.

5. – show Alexa Jonesa w radio jest nadawany w Sirius XM Radio. Prezes Sirius XM Radio to nikt inny tylko żyd, Eddy W. Hartenstein. Dyrektorem zarządzającym Sirius XM Radio jest żyd Mel Karmazin. Prezesem Sirius XM Radio jest żyd Scott Greenstein. Z sześciu kierowników wyższego szczebla w Sirius XM Radio, pięciu to żydzi.

6. – Alex Jones ma żydowską prawnik, który nazywa się Elizabeth L. Morgan, która jest także adwokatem Holly Lev Bronfman, siostry Edgara Bronfmana, Jr. Tak więc są tylko dwa stopnie oddzielające Alexa Jonesa i rodzinę Bronfman, jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodzin żydowskich i syjonistycznych w Ameryce Północnej.

7. – pracownica Alexa Jonesa, Molly Maroney, redaktor naczelny Infowars Magazine jest byłą stażystką STRATFOR, prywatnej agencji wywiadowczej z siedzibą w Austin w Teksasie, jaka miała powiązania z CIA i Mossadem. Założycielem i dyrektorem generalnym Stratfor jest syjonistyczny żyd George Friedman. Tak więc istnieją tylko dwa stopnie oddzielające Alexa Jonesa i Stratfor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.