Strona główna > NWO > Żydowski druh Putina-Kantor

Żydowski druh Putina-Kantor

Putina - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Putina - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Miliarder, judeosatanista Mosze Kantor

Jeszcze jeden bliski przyjaciel Putin jest narodowości żydowskiej. Jest to prezes Europejskiego Kongresu Żydowskiego, Wiacziesław Kantor. Niedawno on, tak jak i Putin, obchodził swoje 60 urodziny, różnica zaledwie miesiąca.

Europejski Kongres Żydowski, któremu szefuje Kantor, to jedna z najbardziej wpływowych światowych organizacji żydowskich, reprezentująca interesy ponad 2,5 miliona żydów Europy. Kantor, który jest dolarowym miliarderem, posiada wielki biznes w Rosji. Jego firma „Akron” zajmuje się produkcją potasu i konkuruje z czołowym graczem na światowym rynku produkcji nawozów potasowych „Urałkalij” z Białorusi. Ten segment rynku przynosi wielomiliardowe zyski.

Kiedy dowiesz się o takim potasowym kolesiu Putina to inaczej spojrzysz na sprawę związaną z aresztowaniem Baumgertnera. Sądząc po wszystkim są oni znajomymi od bardzo dawna. W 2002 roku Putin podarował Kantorowi arabskiego ogiera.

Putina - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Kolesie od lat. Szełomow (Putin) i Kantor.

W latach 90-tych ubiegłego wieku Kantor był jednym z najbardziej znanych przeciwników, będącego w niełasce, oligarchy Michaiła Chodorkowskiego. Według oskarżeń zwolenników Chodorkowskiego, Kantor pomógł FSB zdobyć pośrednie dowody przeciwko Chodorkowskiemu.

Kantor Posiada obywatelstwo Izraela. Dzisiaj Kantor uważany jest za osobę bliską Putinowi i jednym z najbardziej wpływowych żydów świata. Na liście 50 najważniejszych żydów Kantor zajął 19 lokatę. Putina - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska

Putina - Polska Wiadomości Świat - Wolna Polska
Kolesie żydowie

Za: http://judastruth.livejournal.com/117756.html

Data publikacji: 26.10.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *