Strona główna > NWO > Apokalipsa > Jesteśmy w przededniu nowego ludobójstwa chrześcijan! [VIDEO]

Jesteśmy w przededniu nowego ludobójstwa chrześcijan! [VIDEO]

Inwazja Turcji na Syrię, odradzające się Państwo Islamskie w Afryce, brutalne gwałty i bestialskie morderstwa na chrześcijanach w Nigerii. Czy początek XXI wieku rozpoczął nową erę męczenników za wiarę w Chrystusa Króla? Czy uda się zatrzymać ten antychrześcijański obłęd?

Z ks. Rafałem Cyfką z Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie rozmawia Tomasz D. Kolanek.

Za: https://www.pch24.pl/jestesmy-w-przededniu-nowego-ludobojstwa-chrzescijan—video-,71621,tv.html

17.11.2019

2 thoughts on “Jesteśmy w przededniu nowego ludobójstwa chrześcijan! [VIDEO]

  1. „Ksiundz” Cyfka martwi się o wszystkich, o to, że „za chwilę” spotka to (przesiedlenie Ukraińców), a udaje hipokryta, że ich nie trzeba przesiedlać,  oni lezą do Polski sami nielegalnie, jakby granice nie istniały. Wszystkim zarzuca hipokryzję tylko nie sobie. A o Israelu cichosza! martwi się o Afrykę, że ulega islamizacji, a o Polskę i judaizację Kościoła w niej – nie!

  2. „Ksiundz” Cyfka martwi się o wszystkich, o to, że „za chwilę” spotka to (przesiedlenie) Ukraińców, a udaje hipokryta, że ich nie trzeba przesiedlać,  oni lezą do Polski sami nielegalnie, jakby granice nie istniały. Wszystkim zarzuca hipokryzję tylko nie sobie. A o Israelu cichosza! martwi się o Afrykę, że ulega islamizacji, a o Polskę i judaizację Kościoła w niej – nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.