Jesteś potrzebny!

Elita żydowska napada nas 24/7, na okrągło. To wielowymiarowy atak na wszystkich poziomach, z każdego kąta. Wszelkie posiadane środki kierują przeciw nam.

a

Więc co mamy robić? …….. Walimy w nich w zamian wszystkim, co mamy we własnych zasobach. Nawiasem mówiąc, jest na to nazwa, to się nazywa samoobrona. [Zobacz esej „Samoobrona” poniżej]

 Musimy wykorzystać wszystkie swoje talenty, umiejętności, doświadczenia, wiedzę, środki i wpływy w obronie przed tymi atakami.

Jeśli spędziłeś wiele lat w branży reklamy/PR, to z pewnością można wykorzystać te umiejętności, aby pomóc propagować prawdę.

Jeżeli umiesz robić filmy, to ruch cię potrzebuje.

Jeśli masz zdolności artystyczne i możesz tworzyć plakaty, ulotki i ogólne grafiki w celu dzielenia się tymi wiadomościami, to jesteś wielkim atutem dla sprawy.

Jeżeli masz w środku wiedzy na temat mechaniki i brudnych praktyk, jakie dzieją się w naszych szpitalach, systemie edukacji, administracji lokalnej, itp. – potrzebujemy udostępnienia tych informacji, bo będzie to korzystne dla nas wszystkich.

Jeśli pracujesz z drukarką lub punkcie ksero, to możesz pomagać innym uzyskać ulotki, naklejki i plakaty produkowane po cenie wytworzenia.

Jeśli jesteś muzykiem czy poetą, zatem rozpowszechniaj słowo poprzez użycie swego talentu.

Cokolwiek tylko potrafisz, każdą umiejętność, jaką masz, powinieneś użyć. Jesteś potrzebny!

Dla tych z Was, którzy mogą się czuć nieswojo, bo nie są artystami, nie są twórczy, nie mają wiedzy z zakresu IT/ czy znajomości obsługi komputera. Może umiecie złamać ponurą atmosferę żartem, jeśli tak, to jesteście potrzebni! Wszystko, co trzeba zrobić, to rozgrzać kilka chłopaków w knajpie kilkoma dowcipami, a potem przekazać im kilka ulotek z adresem stron internetowych i filmów – ot i cała robota! To takie proste!

Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć rozmawiać z ludźmi, wieloma osobami w regularny sposób. [rzuć okiem na esej „Watering seeds”, jest tam kilka pomysłów dotyczących przekazywania tej prawdy]

Jeśli część z was może zdobyć kopiarkę z wyprzedaży, to następnie można jej używać do dostarczania innym informacji w sposób regularny. Zbierz mały zespół propagatorów prawdy do kupy do wspólnej motywacji, wsparcia, koleżeństwa. Wystarczy spojrzeć na to, jak żydzi współdziałają i ciągną jeden drugiego.

Pomyśl o wszystkich talentach, wolnym czasie, umiejętnościach, zasobach, energii i wiedzy, jakie masz w swojej dyspozycji. Użyj ich, aby pomóc sobie i nam wszystkim, którzy cierpią i będą cierpieć pod tą tyranią szaleństwa i okrucieństwa.

Zawsze mówię, że nasze doświadczenia biorą się z określonych powodów. To jest walka duchowa. Twoje życie do tej pory miało cel, wszystkie te pozornie nieistotne i prawdopodobnie przyziemne prace/kariery były potrzebne, aby wykorzystać te doświadczenia teraz.

Nie miej poczucia żalu i odrzuć poczucie winy z dręczących myśli, jak np. “mogłem zrobić więcej, dużo więcej“. Lub “dlaczego odpuściłem i pozwoliłem, aby moje dzieci miały teraz to niewolnictwo i cierpienie?” Lub “dlaczego byłem takim tchórzem?” “Dlaczego byłem tak apatyczny?” Nie pozwól, aby te myśli, te żale cię prześladowały.

Zamiast tego bądź dumny z siebie za to, że przynajmniej próbujesz. Zrobiłeś wysiłek. Zmusiłeś się do działania. Stanąłeś twarzą w twarz ze swoim lękami i pokonałeś chorobę apatii. Możesz i będziesz w stanie trzymać głowę do góry, bez względu na to, co będzie dziać się wokoło.

Ale trzeba działać teraz. Oczekiwanie na to, aby zobaczyć jak to wszystko będzie układać się w przyszłości, to jak oczekiwanie na to, aby zobaczyć, jak każda inna choroba się ułoży. Będzie jeszcze gorzej, bardzo szybko będziemy spadać w dół, o ile nie będziemy mieli dostępu i zasobów większych, niż mamy teraz. Tak więc nie ma czasu na ociąganie się i marudzenie. Czekanie, aż ktoś inny zrobi pierwszy krok. To zależy od Ciebie. Tylko ty będziesz w stanie zrobić różnicę.

Zrób coś teraz, zaangażuj się w tę walkę, bądź aktywny. Dosyć kunktatorstwa. Zacznij szerzyć prawdę, stań w szeregu oporu. Zrób swój mały wkład.

Jesteś potrzebny!

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/03/24/you-are-needed/

przygotował: Pluszowy Miś

Watering Seeds

Self Defense

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *