Strona główna > Rosja > Jest już później niż myślimy…technologie dehumanizacji czyli sterowanie ludźmi-cyborgami

Jest już później niż myślimy…technologie dehumanizacji czyli sterowanie ludźmi-cyborgami

Osiągnięcie pełnej kontroli nad masami zaplanowane jest jako stopniowy, etapowy proces:

1 etap – utajnione wprowadzenie mikrochipów. Przygotowanie społecznej opinii do przekonania o użyteczności implantowania mikrochipów. Budowa centrów dla dzieci – program Pentagonu DARP (w Rosji „Кибердетство” – Cyber-dzieciństwo) jest już w trakcie realizacji. Dla Kazachstanu przeznaczono na realizację tego programu 3 miliardy dolarów.

2 etap – zalegalizowanie wprowadzenia mikrochipów. W 2017 roku w USA i trzech krajach Europy. W Rosji biometryczne paszporty i dowody tożsamości. Osoby, które odmówią przyjęcia rzeczonych dokumentów poniosą konsekwencje prawne (patrz video). Także pokazano na video sprawę neuro-elektronicznych systemów sieciowych i bio-elektronicznych interfejsów „człowiek – komputer”.

Elektroniczny system epidermalny. Dokladniej i szczegółowiej problem ten przedstawiono w filmie Galiny Cariowej „Технология расчеловечивания” (Technologie dehumanizacji) (nano-roboty, zniszczenie bezpieczeństwa kraju poprzez implantację mikrochipów pracownikom służb specjalnych i żołnierzom sił zbrojnych, wszyte mikrochipy odnajdowane są w odzieży, znajdowane są w czajnikach i innych urządzeniach AGD produkcji chińskiej)

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/publications/62918-uzhe-pozzhe-chem-my-dumaem-tehnologii-raschelovechivaniya-upravlyaemye-lyudi-kiborgi-video.html

Data publikacji: 6.05.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.