Strona główna > Polska > Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona

Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona

Nie trzeba wielkiej inteligencji, ani specjalnej przenikliwości, żeby rozszyfrować wyborczą grę żydo-reżimu i jego mocodawców z Waszyngtonu. Już dzisiaj można z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć wynik jesiennej hucpy wyborczej.

a

Wybory wygra PiS, co nie musi być równoznaczne z samodzielnym utworzeniem żydo-rządu, w czym szczególnie zainteresowana jest opcja żydostwa europejskiego (PO).

Miejsce II i III zajmą PO i Kukiz (ten ciągle bez partii – ?) – kolejność obojętna jako, że Kukiz, a raczej ci, co nim bezpośrednio sterują, to także PO tyle, że bardziej radykalne w gospodarczym liberalizmie.

IV miejsce (może będzie jeszcze punktowane miejsce V) zajmie PSL lub liberalna żydo-partia R.Petru albo obie razem. Dla pozostałych partii, które ewentualnie wezmą udział w wyborach i ewentualnie wejdą do kne-sejmu zawiadowcy żydo-reżimu nie przewidują w swoim scenopisie żadnej kwestii.

Prolog do wyborczej hucpy

Prologiem była tzw. afera podsłuchowa, której zadaniem było skierowanie społecznej uwagi na tematy nagranych rozmów oraz uwolnienie społecznej niechęci do establishmentu (czytaj raczej: do politycznych mętów) III Żydo-RP – czyli rozładowanie społecznego napięcia.

W ten sposób żydo-system postanowił sponiewierać „polityków” rządzącej partii, która przecież, w słusznym odczuciu społeczeństwa, winna jest pogłębiającej się degeneracji państwa.

Tu jednak koniecznie trzeba zwrócić uwagę na istotny fakt: żydo-system wziął pod ochronę nagranych polityków wydając szybko ustawę, że nielegalne nagranie nie może być dowodem w sprawie.

Mam nadzieję, że nikt nie dał się nabrać tej agenturalnej zabawie żydo-reżimu w podsłuchową aferę. Bo czy można dać wiarę, że wszyscy ci nagrani „politycy” biegali do przypadkowych, ale ciągle tych samych dwóch restauracji na kolejne nagraniowe sesje realizowane przez kelnerów? I skąd kelnerzy wiedzieli, że „politycy” upatrzyli sobie właśnie ich restaurację – studio nagrań?

Zmienić wszystko tak, żeby się nic nie zmieniło

Zawiadowcy żydo-reżimu zdają sobie sprawę z pogłębiającej się gospodarczej ruiny IIIRP. Wiedzą także, że nastroje społeczne są coraz gorsze, że ludzie mają dosyć syjonistycznego szamba udającego polską politykę. Ale wiedzą również, że w III Żydo-RP wyrosło nowe pokolenie, które nie ma przed sobą żadnych perspektyw. I właśnie głównie temu pokoleniu podrzucają muzykanta Kukiza, którego cały program sprowadza się do JOW i zawołania do obalenia „porządku” pookrągłostołowego. Nie wiem tylko, czy brak programu usilnie lansowanego kukizowego cyrku przypisywać temu, że żydo-reżim działa w wielkim popłochu (jego lata są już raczej policzone), czy jest to celowe zaniechanie. Celowe, ponieważ zawiadowcy żydo-reżimu wiedzą, że jedynym rozsądnym programem byłaby likwidacja żydowskiego kapitalizmu i wejście na drogę rozwoju gospodarczego. Nie mogą jednak podsunąć Kukizowi programu, którego nie chcą, nie mogą i nie będą realizować. A chodzi o to, żeby Kukiz i ci, co z nim przyjdą, mogli przynajmniej przez jakiś czas lawirować w glorii odnawiaczy III Żydo-RP, bez programowej wizji i żeby główny wysiłek skupili na betonowaniu sceny politycznej przy pomocy JOW dla utrwalenia żydo-systemowej władzy.

a

Kukizowi i jego ludziom (także liberalnej żydo-partii R.Petru, jeśli ta trafi do kne-sejmu) powierzone będzie zadanie propagowania likwidacji ZUS, prywatyzacji ochrony zdrowia, zmniejszenia podatków (biedna większość więcej straci niż zyska, bogata mniejszość niczego nie straci, lecz zyska), propagowania wprowadzenia podatku katastralnego (niezbędne ustawy są już dawno przygotowane) – bo dla gmin nie będzie już pieniędzy w kurczącym się budżecie państwa, czyli propagowania tego wszystkiego, co będzie lepiej służyło żydowskiemu kapitalizmowi oraz miejscowej i zagranicznej złodziejskiej mafii.

Słabiej wykształcone, za to solidniej zmanipulowane i zindoktrynowane liberalną ideologią nowe pokolenie winno udzielić wparcia takim szczytnym, nowoczesnym, żydo-liberalnym postulatom.

Dla Waszyngtonu najlepszym rozwiązaniem byłaby koalicja PiS-Kukiz-PO, przy czym drugi człon koalicji Kukiz-PO dopuszczalny jest w dowolnym wariancie.

a

PiS, który ma już swojego prezydenta z poruczenia Waszyngtonu, zająłby się polityką zagraniczną, czyli radykalnym wspieraniem żydo-reżimu Ukrainy w wojnie z Rosją oraz tworzeniem – oczywiście z błogosławieństwem Kościoła – antyrosyjskiego przedmurza w Europie, a człon Kukiz-PO realizowałby liberalne postulaty żydowskiego kapitalizmu. Wątpliwe jest jednak, żeby nowy kne-sejm III Żydo-RP przetrwał czteroletnią kadencję – proces rozkładu syjonistycznego Zachodu będzie przyśpieszał.

W każdym razie, po jesiennej hucpie wyborczej należy spodziewać się polityki dalszego dynamicznego rozwoju zadłużania państwa i obywateli. Bankierska mafia Międzynarodowego Żyda będzie dążyła do wystawienia potem rachunku i przejęcia tego wszystkiego, co jeszcze nam zostało – nie wyłączając ziemi.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.