Strona główna > Wyróżnione > Dr Jerzy Milewski: To nie jest szczepionka, wytworzone przeciwciała będą mogły zwalczać własne komórki

Dr Jerzy Milewski: To nie jest szczepionka, wytworzone przeciwciała będą mogły zwalczać własne komórki

Ekspert rynku farmaceutycznego oraz członek Rady Rozwoju Narodowego wskazuje, że w Polsce nie mamy wystarczającej wiedzy na temat stanu epidemii, a jednocześnie „szaleńczo” chcemy wprowadzać szczepionkę.

Największy zarzut wobec procesu badań nad tą szczepionką, która zresztą […] nie powinna być nazywana szczepionką,  jest taki, że proces badań i dopuszczania do rynku odbywał się w sposób zasadniczo zbliżony do tradycyjnych szczepionek.

Tymczasem jak mówi Jerzy Milewski, należy w tym przypadku mówić raczej o „nowej technologii medycznej” niż o szczepionce. Wyjaśnia, że mimo podobnego działania do szczepionki jest to lek biologiczny złożony z kwasu RNA:

Przy tej technologii powstaje białko, które wywołuje reakcję układu odpornościowego.

Wskazuje, że nauce jeszcze daleko by wiedzieć o wszystkich detalach działania tego leku. Wyjaśnia na czym w teorii polega jego działanie:

Ten lek biologiczny składa się z kwasu rybonukleinowego, który koduje w tym interesującym nas wirusie białko S i to jedno białko jest potem produkowane w cytoplazmie przez rybosomy wydzielane do cytoplazmy. Założenie jest takie że również wydzielane na zewnątrz komórki.

W ten sposób organizm zostanie pobudzony do walki z białkiem występującym w wirusie. Ekspert rynku farmaceutycznego wskazuje, że wobec niepewności związanej z działanie tego, jak mówi, leku, musimy zachować ostrożność. Jak wskazuje, nie ma dowodów na to, że koronawirus SARS-Cov-2 jest bardziej śmiertelny niż wirusy z którymi stykami się na co dzień:

Czołowi polscy specjaliści chorób zakaźnych, epidemiologii, immunologii przyciskani do ściany potwierdzają, że ich zdaniem nie ma dowodów na to, że ten wirus jest bardziej patogenny, bardziej śmiertelny niż przeciętne wirusy co roku występujące w tym okresie.

Najbardziej niepokojąca informacja to ingerencja nowego leku biologicznego w organizm człowieka

To będzie pierwszy taki lek biologiczny zastosowany na masową skalę, takiego leku nie ma nigdzie na rynku i nie stosowano takiego leku w tej technologii w związku z tym nie mamy doświadczeń praktycznych… Nie wiemy do końca co się stanie, czy kwas rybonukleinowy dostanie się do jądra komórki… biolodzy molekularni mówią że wykluczyć tego nie można… eksperci tłumaczą że wytworzone przeciwciała mogłyby atakować nie tylko wirusa ale także własne komórki…

cały wywiad z dr. Jerzy Milewski na antenie Radia Wnet:

źródło:Radio Wnet

2 thoughts on “Dr Jerzy Milewski: To nie jest szczepionka, wytworzone przeciwciała będą mogły zwalczać własne komórki

 1. W tym miejscu należy wyraźnie zareagować na bezprzykładne – oburzające zachowanie państwowych funkcjonariuszy (profesorów) we wczorajszym programie Warto Rozmawiać J. Pospieszalskiego. Próba analizy wątpliwości o których mówił dr. Milewski sprowadziła się do przejawu arogancji i obrażania utytułowanych urzędników. Ciekawe jak Premier zareaguje na zachowanie min. Niedzielskiego, który na posiedzeniu komisji zdrowia wyzwał nas od kołtunów i zababoniarzy, tylko dlatego że mamy wątpliwości co do skuteczności tego medykamentu. Przykład rodem z głębokiego PRLu.

 2. Na naszych oczach w biały dzień, w skali globalnej dokonywane są ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI

  powszechnie i w skali globalnej wprowadzany jest TOTALITARYZM i łamane są wszystkie prawa, prawa Boże, prawa obywatelskie, prawa Norymberskie – kartele farmaceutyczne działają otwarcie jak „anioł śmierci” z Auschwitz – Josef Mengele

  Ogromna większość „ekspertów” od straszenia „covidem” siedzi w kieszeniach karteli farmaceutycznych, biorąc regularnie srebrniki, a wszystkie rządy są skorumpowane i przepłacane przez „Bank Światowy” i kartele farmaceutyczne

  We wszystkich kartelach farmaceutycznych, w głównym zarządzie, są chińscy szpiedzy i agenci chińskiej partii komunistycznej

  Kartel farmaceutyczny Pfizer od ponad 10 lat ma swoją kwaterę w Chinach, w Wuhan

  Prezes Pfizera A. Bourla nie zaszczepi się szczepionką Pfizera. Ale my WSZYSCY, w skali globalnej mamy zostać zaszczepieni, i to kilka razy.

  D E P O P U L A C J A – celem ZBRODNIARZY LUDOBÓJCÓW jest by pozostało przy życiu tylko 500 milionów ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.