Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Jerozolima – matecznik żydowskiego moshiacha (Antychrysta) i stolica New World Order !!!

Jerozolima – matecznik żydowskiego moshiacha (Antychrysta) i stolica New World Order !!!

Izraelski premier ogłasza, że więcej krajów przeniesie swoje ambasady do Jerozolimy.

Wszystko się toczy tak jak przepowiadali to Ojcowie wczesnego Kościoła Katolickiego !

Izraelski premier Benjamin Netanyahu powiedział, że więcej krajów przeniesie swoje ambasady do Jerozolimy jednocześnie zauważając, że ambasada USA będzie otwarta w ciągu kilku tygodni. „Stosunki z USA doprowadziły do bezprecedensowego osiągnięcia dyplomatycznego, które objawia się w postaci uznania Jerozolimy za stolicę Izraela”, stwierdził on we wtorek w przemówieniu wygłoszonym podczas uroczystości zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w celu uhonorowania dyplomatów.

„Spotkamy się w tym szczególnym miejscu po kilku tygodniach ażeby przyjąć gości z okazji otwarcia ambasady USA w Jerozolimie; nie wspominając już o ogłoszeniu przez inne kraje przeniesienia swoich ambasad do naszej stolicy” – dodał Netanyahu.

Netanyahu dalej kontynuował mówiąc: „Zdobyliśmy polityczną suwerenność z poparciem społeczności międzynarodowej; zostaliśmy uznani przez większą część świata i z powodzeniem stawiliśmy opór tym, którzy chcieli nas wyizolować. Dzisiaj budujemy Izrael jako powstające mocarstwo światowe”.

Uwagi premiera pojawiły się w czasie kiedy Izrael przygotowuje się do obchodów „dnia niepodległości”, który także jest palestyńskim dniem Nakba.

W czasie ostatniego tygodnia parlament Hondurasu podjął decyzję o przeniesieniu swojej ambasady z Tel Aviv’u do do okupowanej Jerozolimy i przekazał plan rządowi.

Decyzja parlamentu została podjęta w czasie kiedy Palestyńczycy wzywają USA do wycofania się z decyzji uznania Jerozolimy za stolicę Izraela.

Izrael gościł 40 państwowych ambasadorów przy Organizacji Narodów Zjednoczonych w przededniu uroczystości, które rozpoczynają się w czwartek. Palestyńskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych określiło przyjęcie ONZ-etowskich ambasadorów jako główną kampanię dezinformacyjną.

„Okupacyjne państwo kontynuuje prowadzenie kampanii dezinformacyjnych i fałszowania faktów wśród międzynarodowej społeczności i wśród przedstawicieli społeczności międzynarodowych w celu ukrycia swoich brudnych pogwałceń prawa międzynarodowego i swoich zbrodni przeciwko ludziom, krajowi, własności i świętościom” –  powiedział minister w swoim oświadczeniu.

Na podstawie: blog katolicki (nie mylić z judeochrrześcijańską sektą soborową) http://tradcatknight.blogspot.com/2018/04/jerusalem-antichrists-homebase-and.html

Data publikacji: 19.04.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *