Strona główna > Świat > Jerozolima ma być stolicą świata. Alica Frischmann

Jerozolima ma być stolicą świata. Alica Frischmann

Jerozolima ma być stolicą świata, nie tylko Izraela. Taki jest długoterminowy plan Żydów, i powinien się zrealizować jednocześnie kiedy zostanie zgładzona biała rasa (Europejczycy), wymazana z powierzchni ziemi, a inne rasy zostaną na zawsze zniewolone. Ten światowy rząd będzie „teokratyczny”, a świątynia jerozolimska którą Żydzi teraz budują będzie siedzibą króla Żydów, żydowskiego „Mesjasza” (antychrysta), który będzie rządził światem ze swoim „wybranym ludem”. ->

<- Jaki jest ostateczny cel narodu żydowskiego?

Niewielu rozumie to, że ostatecznym celem Żydów jest zniesienie wszystkich krajów świata i utworzenie jednego globalnego kraju ze stolicą w „Jerozolimie”, w tym globalnym kraju wszyscy nie-żydzi będą uznani za równych w prawdziwym sensie – wymieszana rasowo brązowa rasa, będzie jedna religia – satanizm, jedna kultura – materializm, a Żydzi dalej będą jedynym „wyróżniającym się narodem”. Żydów będzie uważać się za „rasę panów”, która zasługuje by rządzić innymi rasami, bo oni nie wymieszają się rasowo i zachowają swoją biologiczną rasową inteligencję IQ… Gdzie będzie się stosować żydowskie prawa takie jak „Prawa Noego”, które już zalegalizowano w Ameryce za rządów prezydenta George’a H W Busha…

Zwykłym ludziom szalone może wydawać się zrozumieć obłęd tej żydowskiej mesjańskiej ideologii, ale judaizm jest naprawdę szalony. Naszym światem rządzą psychopaci Żydzi, którzy, jak ich przodkowie w dawnych wiekach w Europie, zawsze byli rasistami naprawdę uważającymi, że mają boskie prawo rządzenia nie-Żydami. Ich opowieści w Starym Testamencie, skoro Bóg ich wybrał, ich Bóg zawsze w ich tekstach zabija i dokonuje rzezi na ich wrogach, faktycznie wszystkie ich świeta jakie dziś celebrują są w większości „upamiętnieniem” i „świętowaniem” boskiej klęski albo rzezi ich starożytnych wrogów”.

Poniżej zestaw cytatów pochodzących z wypowiedzi prominentnych Żydów żeby spróbować pokazać dlaczego Żydzi są za „globalnym rządem”, „projektem ludobójstwa białych”, znaczenie „Jerozolimy” i odbudowy tam trzeciej świątyni. Czytaj uważnie, i będziesz mógł zmierzyć obłęd tych psychopatów.

Żydzi chcą utworzyć jeden kraj świata z Jerozolimą jako stolicą, i Żydami traktowanymi jako „rasa panów”.

W „Life Magazine” i „Look Magazine” z 16.01.1962, David Ben Gurion, pierwszy premier Izraela powiedział będąc na urzędzie:

„Wszystkie inne kontynenty zjednoczą się w sojusz światowy, który będzie miał do dyspozycji międzynarodowe siły policyjne. Zniesie się wszystkie armie, i nie będzie więcej wojen… W Jerozolimie Narody Zjednoczone (prawdziwie zjednoczone) wybudują Świątynię Proroków by służyła sfederalizowanej unii wszystkich kontynentów; to będzie siedzibą Sądu Najwyższego Ludzkości, do rozstrzygania wszystkich sporów między sfederalizowanymi kontynentami, jak przepowiedział Izajasz”. ->

Żydzi przyznają, że ich celem jest zniewolenie i rządzenie całą planetą:

James Paul Warburg, żydowski bankier powiedział w 1950:

„Będziemy mieć rząd światowy czy wam się to podoba czy nie. Jedyną kwestią jest czy ten rząd osiągnie się podbojem czy zgodą”.

„Nasza rasa (mówiąc o Żydach) jest rasą panów. Jesteśmy bogami na tej planecie… Naszym przeznaczeniem jest rządzenie gorszymi rasami. Naszym ziemskim królestwem będzie żelaznym prętem rządził nasz lider. Masy będą lizac nasze stopy i służyć jako niewolnicy”. – Menahem Begin, premier Izraela, 1952

Israel Shamir, prominentny żydowski pisarz, napisał w książce „Kabała władzy” / Cabbala of Power (2008):

„To nie Palestyna jest ostatecznym celem Żydów – a świat. Palestyna to tylko miejsce dla siedziby światowego państwa. Żydzi zamierzają z Jerozolimy zrobić stolicę świata, i z odbudowanej świątyni ośrodek Sucha na Ziemi. Chrześcijaństwo umrze, duch odejdzie z narodów w naszej części świata, i naszą obecną wątpliwą demokrację zastąpi ogromne państwo teokratyczne. Odduchowieni i wykorzenieni, bezdomni i samotni, wczorajsi panowie świata staną się niewolnikami”.

„Naród żydowski jako całość będzie własnym Mesjaszem. Osiągnie dominację świata poprzez rozkład innych ras, zniesienie granic, zgładzenie monarchii, i ustanowienie republiki świata, w której wszędzie Żydzi będą mieć przywilej obywatelstwa. W tym NWO dzieci Izraela… zagwarantują wszystkich liderów bez żadnego sprzeciwu. Rządy różnych narodów tworzące republikę światową wpadną bez problemów w ręce Żydów. Wtedy będzie możliwe dla żydowskich władców unieważnić własność ” prywatną, i wszędzie wykorzystywać zasoby państwa. W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, w którym jest powiedziane, że kiedy nastanie czas mesjański, Żydzi będą mieć w swoich rękach wszelką własność całego świata”. – Baruch Levy, list do Karola Marksa, cyt. w Review de Paris, 1.06.1928, s. 574

<- Rabin Emmanuel Rabinovich potwierdził żydowski plan rządzenia światem i wymazania białej rasy… w 1952!

„Cel do którego dążymy tak zgodnie przez 3.000 lat jest wreszcie w zasięgu ręki, i skoro jego spełnienie jest tak widoczny, wypada nam 10-krotnie zwiększyć wysiłki i ostrożność. Mogę wam spokojnie obiecać, ża zanim upłynie 10 lat, nasz naród zajmie swoje słuszne miejsce na świecie, każdy Żyd będzie królem i każdy Goj niewolnikiem… Trzecia wojna światowa przekroczy destrukcję wszystkich wcześniejszych. Izrael, oczywiście, będzie dalej neutralny, a kiedy obie strony się wyniszczą i wyczerpią, my będziemy rozstrzygać, wysyłając naszą Komisję Kontroli do wszystkich zniszczonych krajów. Ta wojna na zawsze poloży kres naszej walce z Gojami.

Otwarcie ujawnimy naszą tożsamość narodom Azji i Afryki. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że teraz rodzi się ostatnie pokolenie białych dzieci. Nasza Komisja Kontroli, oczywiście, będzie działać w interesie pokoju i i wymazania wszelkich napięć międzyrasowych. Zakażemy łączyć się białym mężczyznom z białymi kobietami. Białe kobiety będą musiały kohabitować z członkami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami.

W ten sposób zniknie biała rasa, bo mieszanie ciemnych z białymi oznacza koniec białego człowieka, i naszego najbardziej niebezpieczny wróg stanie się tylko wspomnieniem. Wejdziemy w erę 10.000 lat pokoju i obfitości, Pax Judaica, i nasza rasa będzie niekwestionowanie rządzić światem. Nasza wyższa inteligencja umożliwi nam utrzymać w władzę nad światem ciemnych narodów.

Israel Eldad, izraelski rewizjonista i filozof w „O duchu który ujawnił się w narodzie” / On the Spirit That Was Revealed in the People, De’ot, zima 1968, cyt. w Davis i Mezvinsky (red.) Dokumenty z Izraela / Documents from Israel (1967-1973, s. l86-7), powiedział:

„Zawsze mówiłem, że jeśli najgłębszą nadzieją symbolizującą zbawienie jest odbudowa Żydowskiej Świątyni [trzecia świątynia w Jerozolimie buduje się w tej chwili]… to jest oczywiste, że te meczety [al-Haram al-Sharif i al-Aqsa] będą musiały, tak czy inaczej, pewne-go dnia – zniknąć … Gdyby nie Deir Yasin – pół miliona Arabów mieszkałoby dziś w państwie Izrael [w 1948]. Państwo Izrael by nie istniało. Nie wolno nam tego lekceważyć, z pełną świadomością odpowiedzialności. Wszystkie wojny są okrutne. Nie ma żadnego na to sposobu. Ten kraj albo będzie Eretz Israel [globalny Izrael] z absolutną żydowską większością i małą arabską mniejszością, albo Eretz Ishmael, i żydowska emigracja rozpocznie się od nowa jeśli nie wypędzimy Arabów tak czy inaczej”.

W lutym 1920 Winston Churchill napisał artykuł dla brytyjskiego Illustrated Daily Herald „Syjonizm vs. bolszewizm” / Zionism versus Bolshevism, w którym powiedział:

Winston Churchill potwierdził, że Żydzi angażują się w spisek unicestwienia zachodniej cywilizacji.

„Ten ruch żydowski nie jest nowy. Od czasów Spartakusa-Weishaupta do tych Karola Marksa, i później do Trockiego (Rosja), Bela Kun (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy), i Emmy Goldman (USA), ten światowy spisek obalenia cywilizacji i przebudowy społeczeństwa na bazie hamowanego rozwoju, zazdrosnej wrogości i niemożliwej równości, ciągle się szerzył. Odegrał, jak współczesna pisarka, Mrs Webster, tak umiejętnie pokazała, zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii francuskiej rewo-lucji. To było główną sprężyną każdego ruchu wywrotowego w XIX wieku, i teraz w końcu ta banda niezwykłych osobowości z podziemia wielkich miast Europy i Ameryki złapała za włosy naród rosyjski i stała się praktycznie niekwestionowanymi władcami tego olbrzymiego imperium”.

Józef Stalin, żydowski marionetka-dyktator Związku Sowieckiego, w książce „Marksizm i kwestia narodowa” / Marxism and the National Question, wydanej w marcu-kwietniu 1913, Prosveshcheniye, No. 3-5:

„Podziel świat na grupy regionalne jako etap przejściowy w kierunku rządu światowego. Społeczeństwa chętniej porzucą swoje lojalności narodowe na rzecz niejasnej lojalności niż na rzecz władzy światowej. Później regiony można będzie wszystkie sprowadzić do jednej dyktatury światowej”.

Szef ADL Abraham Foxman wygłosił przemówienie 25.08.1998 w Nowym Jorku i powiedział:

„My kontrolujemy rządy. Stworzyliśmy niezgodę między naszymi wrogami i sprawiliśmy, że zabijają się nawzajem. Skutecznie uciszyliśmy krytykę naszych spraw i jesteśmy najbogatszą rasą ludzi na tej ziemi … Mówię o śmierci Białej rasy. Całkowite usunięcie wszystkich środków reprodukcji tzw. rasy aryjskiej. Ludzie, teraz kontrolujemy przeznaczenie tej rasy. Nadszedł czas, aby upewnić się, że Biała rasa wyginie na skutek krzyżowania i praktycznie zerowego wskaźnika urodzeń. Wszyscy cieszyliśmy się wizją powtarzaną na całym świecie każdego dnia o OSTATNICH BIAŁYCH DZIECIACH bawiących się z małymi ciemnymi dziećmi i wiedząc, że są przygotowywane na ich ostateczne zniszczenie.

„Możemy zrujnować pradawną czystą krew aryjskiego dziecka, przekonując go /ją do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci. Musimy wprowadzić mieszanie ras w ośrodkach miejskich na przedmieścia i obszary wiejskie tego kraju. Bardziej agresywne programy do integracji tych obszarów są obecnie realizowanego poprzez HUD [Housing Urban Development / rozwój budownictwa miejskiego]. Warto za wszelką cenę unicestwić następne pokolenie białych dzieci. Chcemy by każdy biały ojciec poczuł żądło, by jego dzieci poślubiały kolorowych partnerów i produkowały dwurasowe dzieci.

„Musimy uzyć naszej siły by zniechęcać białych mężczyzn i kobiety którzy nalegają by się łączyć od produkowania większej liczby białych dzieci. Będą wykluczani za nie stawanie się częścią nowego społeczeństwa wszystkich ras. To zniechęci większość z nich. Zajmiemy się mniej współpracującymi Gojami przez mord i więzienie. W końcu zobaczymy koniec białej rasy. Wrażliwe białe dzieci będą miały swoje umysły ukształtowane w agentów samozniszczenia. Już teraz naszym staraniom udało się doprowadzić do tego, że „ludzie” tej rasy leżą u naszych stóp. Ludzie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowali, aby mieć pewność, że będziemy w stanie trzymać los tej rasy w naszych rękach. Teraz to mamy. Koniec aryjskich Gojów!”

<- Muzułmanów w Europie wykorzystują Żydzi do rasowego ludobójstwa tubylczych białych.

Rabin Abarron Haviv powiedział na światowym kongresie Żydów latem 2011:

„Homogeniczność narodów europejskich jest zasadniczo sprzeczna z interesami narodu żydowskiego. Znajdujemy się w krytycznym punkcie zwrotnym w historii. Zachód staje się coraz bardziej zróżnicowany rasowo i wkrótce biała rasa zostanie zmuszona do poddania się.

Przyszłością Zachodu będzie etnicznie zróżnicowany tygiel, w którym nie panują już złe podziały rasowe i biała supremacja. To wszystko dzięki ogromnej sile naszych ruchów społecznych i instytucji. Ta wielka zmiana będzie katalizowana przez osiedlanie się muzułmanów. Z ziemi Izraela Żydzi zawsze będą światłem dla nowego jednorasowego świata jak obiecał Bóg”.

Jeśli uważasz, że Żydzi negują istnienie rasy, albo myślą jak ty, że „wszystkie rasy są równe i wymienne”, i że „rasa to kolor skóry”, to naprawdę nie rozumiesz ich planów. Kiedy upierają się by naród żydowski nigdy się nie mieszał, to chcą by biali mieszali się rasowo tak, żeby powstała rasa miała niższy IQ, i wtedy Żydom łatwiej będzie panować. Poniżej inny prominentny żydowski psychopata-kryminalista.

Thomas P M Barnett, żydowski dyrektor izraelskiej wojskowej firmy doradczej Wikistrar w książce „Nowa mapa Pentagonu” / The Pentagon’s New Map, 2004, napisał:

„Ostatecznym celem jest przymusowa koordynacja wszystkich krajów świata: to osiągnie się poprzez mieszanie ras, aby w Europie stworzyć jasnobrązową rasę. Dlatego co roku będzie migrować do Europy 1.5 mln imigrantów z krajów trzeciego świata. Rezultatem będzie społeczeństwo ze ŚREDNIM IQ 90 tak głupia żeby pojmować wszystko, ale wystarczająco inteligentna do pracy. Kraje europejskie NIGDY NIE BĘDĄ konkurentami w walce o globalną dominację, a wielowiekowa kultura zostanie zniszczona. Irracjonalnych ludzi, którzy będą walczyć przeciwko temu „mieszaniu się ras” i stawiać opór globalnemu porządkowi światowemu, powinno się zabić”.

Poniżej rabin tłumaczy dlaczego oni islamizują Europę:

Inny psychopata-rabin z Francji, David Touitou, słynny z wykładów na YouTube, powiedział na konferencji w 2013:

„Europejczycy, zapłacicie bardzo wysoką cenę, ale w momencie kiedy nie będziecie wiedzieć o czym mówimy! Nie będzie dla was ‚holokaustu’ z pociągami zabierającymi was do pieców krematoryjnych, to będzie w punkcie F, rzeź jest też wspomniana w książkach, i nie będziecie mieć dokąd uciekać, za wszelkie zło jakie uczyniliście Izraelowi, zapłacicie 100 x więcej. Mesjasz przyjdzie kiedy ‚Edom’, Europa, chrześcijaństwo, zupełnie upadną. Dlatego pytam was: czy to dobrą wiadomością jest ta, że islam atakuje Europę? To jest wspaniała wiadomość! To ogłasza przyjście Mesjasza. Wspaniała wiadomość! Kiedy znikną Włochy, kiedy ‚Edom’, którym jest siedziba chrześcijaństwa które pochodzi z ‚Esab’, kiedy to miejsce zniknie, i to ma zrobić islam, islam jest miotłą Izraela, wiedzcie to, wtedy zamiast wykony-wania całej tej pracy, on (Bóg) ześle Ishmael (muzułmanów) żeby rozwiązali ten problem. Kiedy on pozbędzie się tego wszystkiego, i wino wróci do nas, to nadejście Mesjasza będzie bliskie”.

Yigal Ben-Nun, żydowski autor, napisał w izraelskim dzienniku Haaretz, 15.11.2013:

„Arabska migracja jest najlepszą rzeczą jaka przydarzyła się Europie w ostatnich 50 latach… Wcześniej czy później ich dzieci i wnuki będą mieszać się w europejskie rodziny weteranów i zmieniać demografię ich krajów”.

Barbara Lerner Spectre, szefowa żydowskiej grupy badawczej w Szwecji, organizacji chroniącej mniejszości i promującej różnorodność, powiedziała w słynnym video na Youtube:

„Uważam, że my (Żydzi) będziemy częścią ferworu tej transformacji, która MUSI się wydarzyć. Europa nie będzie monolitycznym społeczeństwem jakim była w ubiegłym stuleciu. Żydzi będą w CENTRUM tego. Jest to ogromna TRANSFORMACJA dla Europy. Oni teraz wchodzą w model multikulti, i do ŻYDÓW będzie się mieć pretensje za NASZĄ WIODĄCĄ ROLĘ. Ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa”.

Cytaty Żydów są wszędzie, ale dlaczego zawsze realizują swoje plany bez sprzeciwu? Na pewno głównie dlatego, że oni kierują machiną propagandową która pierze nam mózgi, ale i dlatego, że jesteśmy tchórzami, poprawnymi politycznie i egoistycznymi nienawistnikami. Znam kilka osób w Internecie które naprawdę znają te plany, niektórzy są „działaczami”, ale oni nie mogą w pełni zdemaskować wszystkich żydowskich działań, bo niektóre z nich dotyczą nie-białych ras albo są przychylne wobec innych religii niż chrześcijaństwo, i wielu z ich internetowych zwolenników należą do tych grup. Jest tak oczywiste jak Słońce: nie-biali, których przekupili Żydzi, są wykorzystywani do realizacji żydowskich planów przeciwko białym.

John de Nugent jest działaczem praw człowieka specjalizującym się w opresji białych ludzi, poniżej jego opinie:

Nikt nie mówi, że w 100% czarny obszar wymaga większej różnorodności
Nikt nie mówi, że w 100% azjatycki obszar wymaga większej różnorodności
Nikt nie mówi, że w 100% muzułmański obszar wymaga większej różnorodności
Nikt nie mówi, że w 100% indiański obszar wymaga większej różnorodności

„Różnorodny” oznacza miejsce gdzie znikają biali ludzie.

Wielu z tych nie-białych czy muzułmańskich „działaczy” nie ma interesu w demaskowaniu ludobójstwa kulturowego i etnicznego białych (europejskich) narodów. Jest tak z wielu powodów, np. oni naprawdę wierzą z przyczyn religijnych i kulturowych, że „rasa to tylko kolor skóry”, więc rasy są „zmienne”, uważają, że jeśli zastąpimy Japończyków Sudańczykami i je „zintegrujemy”, to Japonia będzie mieć taką samą produktywność i taką samą kulturę.

Co najważniejsze, w Żydach sprowadzających grupy nie-białe czy nie-chrześcijańskie żeby zastąpić tubylcze narody, oni widzą „okazję” dla ich grupy (etnicznej / religijnej) żeby „przejąć”, „podbić” i „szerzyć się” na nowych terenach. Czego naprawdę nie wiedzą jest to, że Żydzi nie poprzestaną na białych krajach, a przejdą do przekształcenia całej planety w multikulturowe demokratyczne strefy, nawet gdyby to wymagało kilkaset lat, co doprowadzi do zniesienia wszystkich narodów, wszystkich innych kultur, wszystkich ras, wszystkich krajów, i utworzenia kraju jednego świata jak Związek Sowiecki.

Prawdą jest, że nie będziemy mogli pokonać Żydów jeśli się „nie zjednoczymy”, ale czy naprawdę narody chcą „się jednoczyć”? Nie uważam byśmy byli na to gotowi!

Więcej od Alicji:

„Pierwszy raz w historii cywilizacji populacja większościowa zrzekła się swojej większości, prawa i władzy bez rozlewu krwi. Zastanawiam się jak jesteśmy „mądrzy”, to był nasz kraj i oddaliśmy go bez walki, a teraz mówimy „przenieśmy się w inne miejsce”. Nadszedł czas by białe narody powstały i zażądały takich samych praw jak wszystkie inne rasy, by mieć ojczyznę, tożsamość, bezpieczną przyszłość dla naszych potomków, i zapewnić wieczne istnienie naszej cywilizacji. To jest najważniejsza moralna rzecz na świecie którą możemy zrobić; to w ogóle nie jest moralne by pozwolić Żydom zastąpić nas innymi rasami czy innymi religiami na naszej ziemi odziedziczonej po naszych przodkach”.

W przypadku gdybyś nie wiedział, jeśli obecny trend będzie kontynuowany, niski wskaźnik urodzeń tubylczych białych (Etno-Europejczyków), polityka otwartych granic dla wszelkiego rodzaju imigrantów z kultur o wysokiej rozrodczości, ogromna żydowska promocja mieszania ras, i ogromny żydowski lobbing żeby finansować hojne systemy socjalne dla nie-białych… Wtedy Etno-Europejczycy staną się mniejszością narodową począwszy od 2042 w Ameryce, i 2045-2060 w Niemczech, Francji, Brytanii, Szwecji, Norwegii, Irlandii, Kanadzie, Australii… Wtedy oni będą szybko się zmniejszać dotąd aż ich kultura i cywilizacja zniknie bezpowrotnie. Już oni są mniejszością teraz w wielu miastach.

Czy jesteśmy tak głupi by oddać naszą cywilizację tym sprowadzanym przez ŻYDÓW, którzy wkrótce zastąpią nas i zrobią z nas mniejszość w NASZYCH ojczyznach przodków, które NASI przodkowie dla nas utworzyli?

Czy to jest ludobójstwo? „białe ludobójstwo”? Czy to prawdziwy „rasizm” wobec Europejczyków? Odpowiedzieć mogą tylko posiadający zdrowy rozsądek.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://smoloko.com/?p=18492

P.S. Na deser:

P.S. II. I na drugi deser:

P.S. III. I na trzeci deser, o ile ktoś jeszcze zmieści:

Prawa Noego:

Chabad (współcześni duchowi potomkowie Faryzeuszy)

Sanhedryn:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *