Strona główna > Rosja > Jelcyno-putinowski reżim wykonał swoje zadanie w Rosji

Jelcyno-putinowski reżim wykonał swoje zadanie w Rosji

reżim - Wiadomości Świat Polska

Jelcyno-putinowski reżim wykonał swoje zadanie. Sztab Generalny Sił Zbrojnych USA: Rosja nie jest już mocarstwem. Przewodniczący Rady Szefów Połączonych Sztabów Sił Zbrojnych USA, Martin Dempsey, w trakcie omawiania operacji przeciwko Syrii, na posiedzeniu Senackiej Komisji ds. Zagranicznych, powiedział, że Rosja „nie jest już mocarstwem”, donosi „Washington Post”.

„Rosja wciąż zachowuje pewne elementy, które pozwalają zaliczać ją do klubu mocarstw”- powiedział Dempsey. Oświadczenie takie Dempsey wypowiedział w odpowiedzi na pytanie senatora George’a Holdinga, który zainteresował się kwestią czy Rosja może „zemścić” się jeżeli USA zaatakują Syrię.

Mówiąc o odwetowych możliwościach Assada Dempsey zauważył, że Siły Zbrojne Syrii mogą wymierzyć uderzenie rakietowe w sąsiednie kraje i w obiekty amerykańskie za granicą. Co się tyczy amerykańskich okrętów wojennych to, w opinii Dempsey’a, znajdują się one poza zasięgiem rakiet syryjskich. Dempsey powiedział, że wszystkie możliwe odpowiedzi Assada są uwzględnione.

Wcześniej informowano, że Rosja w 2011 roku dostarczyła Syrii nadbrzeżny kompleks rakietowy „Bastion-P” wyposażony w rakiety „Jachont”, których zasięg rażenia dochodzi do 300 kilometrów. W wyniku dyskusji Senacka Komisja poparła decyzję Baracka Obamy o uderzeniu w Syrię, 10 głosami przeciwko 7 przy 1 wstrzymującym się.

reżim - Wiadomości Świat Polska
„Wielcy reformatorzy”, w rzeczywistości zabójcy rosyjskich sił zbrojnych, Sierdiukow i Putin (Szełomow)
reżim - Wiadomości Świat Polska
Dęta potęga Rosji

 

reżim - Wiadomości Świat Polska
Dmuchane rakiety na dmuchane paliwo- wynalazek żydowskich strategów z Kremla

Za: http://3rm.info/38786-genshtab-ssha-rossiya-ne-yavlyaetsya-superderzhavoy.html

Data publikacji: 6.09.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.