Strona główna > NWO > Jeff Rothschild pomaga amerykańskiemu wojsku w cenzurowaniu Facebooka

Jeff Rothschild pomaga amerykańskiemu wojsku w cenzurowaniu Facebooka

Jeff Rothschild został zarekomendowany przez CIA aby wspomóc Marka Zuckerberga w zwiększeniu „ wydajności na wielką skalę“, amerykańska agencja rządowa CIA i armia USA ściśle współpracuje z właścicielami Facebooka.

a

Jeff Rothschild – Facebook – CIA

Zdjęcie: Nagłówek magazynu biznesowego Forbes „Poznaj Jeff’a Rothschilda, który uratował Facebook przed upadkiem”. Link do artykułu:

Prawda jest taka, że Jeff Rothschild został wprowadzony i otrzymał 600 milionów dolarów w akcjach Facebooka, został wspólnikiem w celu maksymalizacji wydajności oprogramowania Palantir, które jest używane przez armię amerykańską do synchronizowania się z Facebookiem i cenzurowania dużej społeczności.

W 2012 roku  Jeff Rothschild otrzymał 18 milionów akcji Facebook, które w 2015 roku zostały wycenione  na 1,67 miliarda dolarów (US$1.67 billion), co pozwoliło mu znaleźć się na liście miliarderów magazynu Forbes. Dziś Forbes wycenia Jeff Rothschilda na 2,1 miliarda dolarów:

 Zarówno Jeff Rothschild jak i zarząd Facebook wielokrotnie odcinał się od wszelkich spekulacji na temat powiązania współwłaściciela firmy Facebook z rodziną żydowskich bankierów Rothschild, udowodnienie koligacji rodzinnych jest niezwykle trudne z dwóch powodów: po pierwsze rodzina Rothschild liczy kilka tysięcy członków rozsianych po całym świecie, a po drugie bardzo dba o swoją prywatność.

CIA – Operacja Earnest Voice

Ludzie korzystając z Facebooka i YouTube lubią myśleć, że nikt ich tam nie monitoruje, mylą się zwłaszcza ci, którzy umieszczali posty o naturze anty wojennej i wyrażające sprzeciw względem rosnącej ingerencji rządu w sfery prywatne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że operacje te  przeprowadzane są potajemnie, a pomysły pochodzą od elity, która chce mieć pełną kontrolę. Do takich operacji należała akcja w Iraku pod kryptonimem Operation Earnest Voice (Operacja Poważny Głos).

Operacja Earnest Voice została wprowadzona przez rząd Stanów Zjednoczonych (CIA). Celem inicjatywy jest użycie sockpuppets, aby rozprzestrzeniać pro-amerykańską propagandę na portalach społecznościowych poza granicami USA. Program obsługiwany jest przez Wojskowe Centrum Dowództwa USA ( CENTCOM ).

Rząd USA podpisał 2,8 mln USD kontrakt z firmą  Ntrepid na  zabezpieczenie i opracowanie specjalistycznego oprogramowania, dzięki czemu agenci rządowi mogą z łatwością operować na „stronach obcojęzycznych”.

W 2011 roku Julian Assange, dziennikarz śledczy i właściciel agencji  WikiLeaks powiedział w wywiadzie: „Facebook is CIA spying machine” (Facebook to maszyna szpiegująca CIA)

W departamencie bezpieczeństwa wewnętrznego USA pracuje 50 000 osób zatrudnionych prosto po ukończeniu liceum, ludzi którzy nigdy nie byli zagranicą, a do ich zadań należy szerzenie prefabrykowanych informacji dotyczących działań wojennych oraz fenomenu UFO.

Miliarderzy tacy jak Jeff Rothschild i Mark Zuckerberg są częścią globalnej elity, której celem nie jest wyłącznie pomnażanie majątków ale władza i kontrola nad społeczeństwem. 

Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

Źródło: https://www.nwo.report/nwo/jeff-rothschild-pomaga-amerykanskiemu-wojsku-cenzurowaniu-facebooka.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *