Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Cyryl i Franciszek – jedność w Szatanie

Cyryl i Franciszek – jedność w Szatanie

JEDNOŚĆ W SZATANIE…Brat patriarchy Cyryla, apostata i satanista, Franciszek, pluje na chrześcijan Wschodu. On wali także i w Rosję.

W planach Watykanu nie ma, i być nie mogło, żadnej ochrony chrześcijan na Bliskim Wschodzie, o której tak emocjonalnie rozpisywał się „papież” Franciszek na spotkaniu z Cyrylem w Hawanie.

a21

Wykorzenianie chrześcijaństwa w Syrii przebiega naturalnie zgodnie z planem, przy czynnym wsparciu przywódców „siostrzanego kościoła”, który jednoznacznie stanął po stronie islamskich terrorystów, a dokładniej po stronie ich zachodnich panów i dozorców z rządów USA i Unii Europejskiej. Deklaracja Hawańska nie tylko nie pomogła chrześcijanom Bliskiego Wschodu ale stała się nowym atutem w rękach podżegaczy wojennych na Bliskim Wschodzie. I patriarcha Cyryl wiedział o tym dużo wcześniej. Tym nie mniej zdecydował się on na zdradę Jezusa Chrystusa i Cerkwi Prawosławnej, podpisując tę jezuicko-heretycką deklarację. I nie zamierza on żałować tego czynu ani wycofywać swego podpisu  spod deklaracji. Sam popełnił grzech i wciągnął w niego całą wspólnotę cerkiewną Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu ponieważ, praktycznie, wszyscy przemilczeli i zaakceptowali odstępstwo cerkiewnego, pierwszego hierarchy. PANIE ZMIŁUJ SIĘ!

a3

——————————————————————————————————

Kiedy terroryści zwący się „powstańcami” atakują…to Watykan nasila polityczną propagandę przeciwko rosyjskiej obronie syryjskich chrześcijan.

W lipcu 2016 roku podwładni papieża jeszcze bardziej nasilili swoje ataki informacyjne przeciwko operacjom Rosji na Bliskim Wschodzie dzięki którym broni ona chrześcijan syryjskich. Przypomnijmy, że taką propagandową robotę Watykan prowadzi bez przerwy przez cały czas działań WKS (Wojennokosmiczieskije siły – siły powietrzne – tłum.) Rosji w Syrii.

a20

Tak więc w katolickich mediach rozbrzmiały wiadomości o tym jak źle dzieje się katolikom, i w ogóle cywilom, z powodu działań Rosji i wojsk prawowitego prezydenta Syrii, Assada. Zacytujemy ukraiński portal „Katoliczieskij obozriewatiel” (Katolicki komentator – tłum.). Tytuł tego krótkiego artykułu sam mówi za siebie, „Kościół Katolicki w Aleppo ogranicza swoją posługę do udzielania jedynie Sakramentów Świętych z powodu ataków Assada i Federacji Rosyjskiej”. I treść tego artykuliku w pełni odpowiada tytułowi: „Przerażające ataki na Aleppo, stałe lotnicze i artyleryjskie ciosy w miasto, zwłaszcza wyłącznie w cywilne rejony miasta, dokonywane przez wojska al-Assada i wojska Federacji Rosyjskiej, zmusiły katolickie „kościoły” różnych obrządków do ograniczenia swojej posługi wyłącznie do udzielania Sakramentów Świętych. O tym fakcie poinformował wikariusz obrządku łacińskiego w Aleppo, Georges Abu Khazen…Według wikariusza mowa jest nie o walce pomiędzy powstańcami a wojskami rządowymi, którym pomaga lotnictwo Federacji Rosyjskiej, ale o barbarzyńskich bombardowaniach bezbronnej ludności cywilnej. Według słów wikariusza, ataki zmusiły „kościoły” katolickie w Aleppo do wstrzymania wszystkich programów i ograniczenia się wyłącznie do „nabożeństw” i udzielania Sakramentów Świętych. W opinii wikariusza Khazena, barbarzyńskie bombardowania Aleppo przez wojska Assada i Federacji Rosyjskiej są najczystszą zemstą za wojskowe niepowodzenia na froncie”.

a222

Tak więc ten katolicki „biskup” stwierdził, że legalny prezydent Syrii i Rosja przeprowadzają „przerażające ataki” uderzając w „jedynie cywilne rejony miasta”. Działania Rosji przeciwko, finansowanym przez USA, Izrael i Unię Europejską, islamskim terrorystom są nazywane „barbarzyńskimi bombardowaniami bezbronnej ludności cywilnej”.

Ale za to mordujące i wypędzające chrześcijan islamskie bandy i ugrupowania odważnie są nazywane „powstańcami”. Ale tak naprawdę „powstańcy” to są ludzie, którzy powstali przeciwko skrajnej samowoli, przeciwko przemocy i niesprawiedliwości. A przy prawowitym prezydencie Assadzie chrześcijanie w Syrii mieli się znakomicie, nikt ich nie uciskał, państwo ochraniało ich sanktuaria i świętości.Tak jak i pozostali obywatele, którzy żyli spokojnie i bezpiecznie.

Ale oto za panowania „powstańców” chrześcijan zaczęto zabijać, grabić, przepędzać. Liczne starożytne i nowe świątynie Syrii zostały poddane profanacji i zburzeniu. Ale to jakoś nie porusza katolickiego „biskupa”. Jego zadaniem jest, z polecenia „papieża”, prowadzenie akcji propagandowej przeciwko Rosji i przeciwko prezydentowi Syrii.

Oczywiście działania militarne w mieście mogą nieść ze sobą nieszczęścia i dla cywilów. Ale niemożliwością jest wyobrażenie sobie ażeby, na przykład, duchowni w okupowanej przez Francuzów Moskwie, żądali od cesarza Aleksandra rezygnacji z wyzwolenia miasta przez wojska rosyjskie. Oni wszyscy rozumieli, że to jest wyzwolenie spod jarzma. Podobnie wyparcie terrorystów z Aleppo jest wyzwoleniem chrześcijan. Ofensywa wojsk rządowych jest nadzieją dla chrześcijan. Ale papiści, jak widać, nie potrzebują tego…

I to nie jest, oczywiście , przypadek! „Papież” Franciszek osobiście spotykał się z terrorystami z Free Syrian Army (tzw. Wolna Armia Syryjska – tłum.). „Papież” Franciszek zachęca muzułmanów do sztucznej, masowej migracji do Europy po to ażeby stopniowo wykorzenić chrześcijaństwo także i tam!

On nawet obłudnie obcałowywał nogi murzyńskim uchodźcom, narzucając swojej trzodzie stan baraniej pokory wobec bezczelnych przybyszów.

a3

Watykan przygotowuje ideologiczny grunt pod masową migrację muzułmanów na Ukrainę, w tym także za pomocą degenerujących programów Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego, na którym greko-katolików naucza się popierania kolonizacji Ukrainy przez „uchodźców” ze Wschodu. Także centra „tolerancji” dla „uchodźców” są zakładane przy każdej parafii Ukraińskiej Cerkwi Greko-Katolickiej.

Jednakże, pomimo niezrozumienia przez wielu konserwatystów, Watykan postępuje tak bynajmniej nie w celu islamizacji Europy ale w celu zmieszania wszystkich religii. Jezuita Franciszek ma nadzieję stanąć na czele jednej światowej religii. Z propozycją pokierowania podobnym zjednoczeniem zwracali się do niego, już wielokrotnie, globalistyczni politycy. Dwa lata temu z taką propozycją do „papieża” Franciszka zwrócił się były prezydent Izraela Shimon Peres.

To od niego wyszła bezpośrednia propozycja złożona „papieżowi” aby osobiście stanął na czele ruchu wszystkich światowych religii popierających pokój.

„Ojciec Święty to nie tylko przywódca, szanowany przez dużą ilość ludzi, ale ponadto jest człowiekiem, którego autorytet uznają liczne religie i ich wyznawcy. Być może, że jest jedynym tego rodzaju liderem. Oto dlaczego wpadł mi do głowy taki pomysł żeby zwrócić się właśnie do niego”. – powiedział polityk. W Watykanie przyjęto inicjatywę z zainteresowaniem ponieważ może ona podnieść status „pontifexa” do poziomu nieformalnego przewodniczącego Światowego Kongresu Wyznań.

Autor: Igor Michajłowicz Druź

a,9

Papież Franciszek: "Koran i Biblia to to samo"
Papież Franciszek: „Koran i Biblia to to samo”

 

MUZUŁMANIE! ALLELUJA I DO PRZODU, DO EUROPY !!!
MUZUŁMANIE! ALLELUJA I DO PRZODU, DO EUROPY !!!

Za: http://3rm.info/main/63634-edinstvo-v-satane-bratu-pkirilla-bogootstupniku-i-satanistu-francizsku-plevat-na-hristian-vostoka-on-bet-i-po-rossii.html

Publikacja 23.07.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *