Strona główna > Rosja > Jedność w Szatanie – Putin złożył satanistom Rosji życzenia szczęścia i pomyślności

Jedność w Szatanie – Putin złożył satanistom Rosji życzenia szczęścia i pomyślności


Od Redakcji www.3rm.info – jeszcze raz przypominamy wszystkim naszym braciom i siostrom, że rabin Berl Lazar i cały jego czarnochałaciarski legion nie mają nic wspólnego ze starotestamentowymi judejczykami do czego próbują oni wszystkich przekonać. Chabadowcy to sataniści! Są oni wrogami Chrystusa, Cerkwi Prawosławnej, Rusi i ruskiego ludu! (Czytaj http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szatanskie-plasy-moskwie-wychwalaniem-antychrysta-2016-12).

a

Dlatego życząc temu szatańskiemu plemieniu pomyślności i osiągnięcia założonych przez nie celów, Putin, tak czy inaczej, życzy zguby prawosławiu, Rusi i ruskiemu ludowi. Uwaga ta jest uczyniona pod adresem tych obłąkanych i zwariowanych, tak zwanych, prawosławnych patriotów w rodzaju Duszenowa, którzy wszystkich przekonują, że Putin to taki, już nadchodzący, car i zbawiciel Rusi. Obyś pokarał ich Panie!

———————————————————————————————————————————–

Agencja INTERFAX – Prezydent Władimir Putin spotkał się w środę, na Kremlu, z naczelnym rabinem Rosji, Berlem Lazarem, i z głową Federacji Żydowskich Gmin Rosji (FJOR), Alieksandrem Borodą, w celu złożenia, w ich osobach, życzeń wszystkim żydom Rosji z okazji święta chanuka. Złożył on życzenia „całej konfesji, wszystkim żydom kraju, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku„.

Jestem pewien, i my wszyscy mamy nadzieję, że będzie on szczęśliwym i dostatnim” – powiedział W. W. Putin.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Lazarowski Chabad Lubavitch nie jest konfesją, jest satanistyczną sektą! A Putin nie może tego nie wiedzieć!

Podziękował on Berlowi Lazarowi i Alieksandrowi Borodzie za uczestnictwo w rozwoju międzyreligijnych stosunków.

a5

Wiem, że pan bardzo wiele robi dla rozwinięcia stosunków z innymi wyznaniami, że jest pan na bieżąco z tymi kwestiami” – podkreślił Władimir Putin.

Prezydent zauważył także czynne aktywne życie żydowskiej społeczności Rosji: „rozwój odbywa się bardzo dobrze, otwierane są nowe synagogi, nowe centra religijno-kulturalne, za co jestem panu bardzo wdzięczny„. Putin wyraził nadzieję na kontynuację wspólnej pracy z przywódcami żydowskiej społeczności.

Od Redakcji www.3rm.info – Rezultaty tej wspólnej 25-letniej pracy wszyscy dostrzegamy a jest to rozgrabienie kraju, katastrofalne wymieranie narodu rosyjskiego, jego upadek w nędzę, itd., itd.

To przecież naczelny satanista Rosji, Berl Lazar, zaproponował prezydentowi Federacji Rosyjskiej, Władimirowi Putinowi, otwarcie w miastach Rosji dodatkowych centrów tolerancji a także zorganizowanie w Rosji międzynarodowego forum międzyreligijnego.

Chciałbym z panem omówić kwestię na ile możemy być przydatni tutaj, w Rosji, jeszcze bardziej. Być może (trzeba otworzyć) dodatkowe centra tolerancji w innych miastach” powiedział Berl Lazar na spotkaniu z prezydentem, w którym brał udział także szef Federacji Żydowskich Gmin Rosji (FJOR), Alieksandr Boroda.

Berl Lazar przypomniał o otwartym w Moskwie Muzeum Żydowskim i Centrum Tolerancji. Niedawno, według jego słów, Muzeum Żydowskie otrzymało nagrodę UNESCO.

Najważniejsze, że oni widzą w nas narzędzie do tego ażeby prawidłowo nauczać w Europie, i na całym świecie, tolerancyjnych stosunków i dobrych zachowań pomiędzy wyznaniami religijnymi, pomiędzy narodowymi społecznościami” – powiedział naczelny rabin Rosji.

Byłoby bardzo dobrze gdybyśmy omówili z patriarchą” – dodał Lazar – „zorganizowanie międzynarodowego forum międzyreligijnego ponieważ doświadczenie Rosji we wzajemnych stosunkach pomiędzy religiami jest wyjatkowe„.

Według jego słów, niedawno w Moskwie, odbył się zjazd rabinów z Europy i „rabini zobaczyli to co się tutaj dzieje, jakie są stosunki, jaka atmosfera, jak bezpiecznie, jak komfortowo żydzi tutaj się czują. Oni mówili: „U nas w Europie, niestety, czegoś takiego dawno już nie ma i nawet nie wiemy co jutro będzie”. Trzeba im pokazać nasze doświadczenie, tak sądzę, w tym także to, że my realnie żyjemy w pokoju, przyjaźni i we wzajemnym zrozumieniu” – powiedział Berl Lazar.

Za: http://3rm.info/main/65748-edinstvo-v-satane-putin-pozhelal-satanistam-habadcam-rossii-schastya-i-blagopoluchiya.html

Publikacja: 29.12.2016

Tłumaczenie Tamara


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *