Strona główna > Rosja > Jedność w Szatanie…Cerkiew Antychrysta czyli konsekracja w rycie katolicko-hinduistycznym

Jedność w Szatanie…Cerkiew Antychrysta czyli konsekracja w rycie katolicko-hinduistycznym

U katolickich braci patriarchy Cyryla (Gundiajewa) piosenki i tańce są już mocno wpisane w rytuał odprawiania nabożeństw.

aa

Prawdopodobnie z tego powodu dąży się do jeszcze większego zjednoczenia z łacińskimi heretykami. W tym roku gundiajewowcy (zwolennicy patriarchy Cyryla) uruchomili w cerkwiach Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu prawdziwą lawinę piosenkarsko-taneczno-cyrkowych świętokradczych i bluźnierczych przedstawień. Oby Pan ich pokarał!

Jest jeszcze coś czego mogą się nauczyć, i wprowadzić w życie, „prawiesławni” misjonarze patriarchy Cyryla. Na video poniżej pokazana jest „msza” według rytu katolicko-hinduistycznego, która miała miejsce we Francji w diecezji Rodez w dniu 25 czerwca 2017 roku.

Diecezja Rodez to diecezja będąca częścią archidiecezji metropolitalnej Tuluzy Kościoła Rzymsko-Katolickiego we Francji. Obecnie zwierzchnikiem diecezji jest biskup Francois Fonlupt. Honorowym biskupem jest Benoist Girard. Kler diecezji składa się z 196 księży (183 diecezjalnych i 13 zakonnych), 11 diakonów, 41 mnichów, 766 zakonnic.

Msza według rytu koatolicko-hinduistycznego…

Za: http://3rm.info/main/68319-edinstvo-v-satane-cerkov-antihrista-rukopolozhenie-po-katoliko-induistskomu-obryadu-video.html

Data publikacji: 30.07.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *