Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Jedność w Szatanie – brat patriarchy Cyryla, papież Franciszek, spotkał się z żydo-banderowcami

Jedność w Szatanie – brat patriarchy Cyryla, papież Franciszek, spotkał się z żydo-banderowcami

Brat patriarchy Cyryla, papież Franciszek, spotkał się z żydo-banderowskimi oprawcami.

BERGOGLIO LUCYFER

Papież Franciszek uznał za możliwe i właściwe spotkać się w Watykanie z bojówkarzami tzw. „Akcji Antyterrorystycznej”, którzy mordują cywilną ludność Donbasu. To wydarzenie, wykraczające nie tylko poza ramy chrześcijańskiej moralności ale i poza wszystkie ogólnoludzkie normy, miało miejsce po zakończeniu 59 Międzynarodowej Pielgrzymki Wojskowej, odbywającej się w dniach od 19 maja do 21 maja 2017 roku w maryjnym sanktuarium w Lourdes we Francji.

W tym roku na pielgrzymkę pod kierownictwem władyki Michaiła Kołtuna, zwierzchnika Wydziału Kurii Patriarszej Ukraińskiej Cerkwi Greko-Katolickiej ds. Duszpasterstwa Struktur Siłowych Ukrainy wyjechali przedstawiciele Ministerstwa Obrony Ukrainy i Sztabu Generalnego, uczestnicy tzw. „Akcji Antyterrorystycznej” w Donbasie, żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy i Nac-Gwardii „nezależnej”.

„W soborze Świętej Zofii odbyło się nabożeństwo modlitewne razem z ukraińskimi wojskowymi, uczestnikami Międzynarodowej Pielgrzymki Wojskowej, pośród których znajdowali się uczestnicy projektu „Zwycięzcy” ” – donosi się w oświadczeniu ukraińskiej ambasady przy Stolicy Apostolskiej.

a

aa

aaa

aaaa

a,a

Za: http://3rm.info/main/67593-edinstvo-vedinstvo-v-satane-brat-pkirilla-vstretilsya-s-zhidobanderovskimi-karatelyami.html

Data publikacji: 26.05.2017

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.