Strona główna > Świat > Ukraina > Jednobiegunowy świat…antychrystów

Jednobiegunowy świat…antychrystów

Jednobiegunowy świat…antychrystów. Kraje zróżnicowane a prawa mają takie same. Na Ukrainie będzie wprowadzona ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – A to jest ciekawe jak putinofile będą wyjaśniali taki fakt, że w Rosji Putin przyjmuje i podpisuje takie same ustawy jakie przyjmowane są na Ukrainie i w innych krajach świata? Przy czym jest to robione wszędzie jednocześnie, jakby na rozkaz! A wyjaśnić tego faktu nie sposób inaczej jak tylko istnieniem jednego centrum koordynacyjnego, z którego wychodzą polecenia i rozkazy do wykonania. I są one wykonywane przez władze wszystkich krajów bez szemrania. To jest bezspornie centrum antychrystowe ponieważ wszystkie jego polecenia prowadzą do zniszczenia suwerenności państw.

a88

————————————————————————————————————————-

Dnia 16 listopada Rada Najwyższa Ukrainy może rozpatrzeć rządowy projekt ustawy o zapobieganiu i przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie (nr 5294). O tym fakcie donosi agencja UNIAN. Podczas posiedzenia Rady Pojednawczej parlamentu, przewodniczący Komisji Rady Najwyższej Ukrainy ds. Rodziny, Polityki Młodzieżowej, Sportu i Turystyki, Artur Pałatnyj, wezwał do włączenia tego projektu ustawy do porządku obrad we czwartek, 17 listopada.

a99

„Komisja jeszcze tego projektu nie rozpatrywała ale we wtorek zbierzemy się, tak sądzę, i uzyskamy pozytywną opinię na temat tego projektu ustawy” – powiedział Pałatnyj.

Przewodniczący Rady Najwyższej Andrij Parubij, zauważył, że ten projekt ustawy ma powszechne poparcie i już we środę, po rozpatrzeniu przez Komisję, „my zaproponujemy żeby włączyć go do porządku dnia obrad do rozpatrzenia a następnie rozpatrzymy go”. „Jeżeli będzie powszechna wola sali to my to zrobimy” – dodał spiker.

Projekt ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie przewiduje, w szczególności, pilne wydanie zakazu sądowego i nakaz ograniczający w stosunku do sprawcy, postanowienie o profilaktycznej rejestracji sprawcy i przeprowadzenie z nim terapii profilaktycznej.

Za: http://3rm.info/main/65224-odnopolyarnyy-mir-antihristov-strany-raznye-a-zakony-odni-na-ukraine-primut-zakon-o-predotvraschenii-domashnego-nasiliya.html

Data publikacji: 15.11.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *