Strona główna > Świat > Jeden z paryskich zamachowców w 2009 roku spotkał się z prezydentem Francji Nicholasem Sarkozy

Jeden z paryskich zamachowców w 2009 roku spotkał się z prezydentem Francji Nicholasem Sarkozy

Jeden z zamachowców spotkał się z prezydentem Francji w 2009 roku, dwaj pozostali otrzymywali wsparcie od lidera al-Kaidy, który współpracował z Waszyngtonem. Dr. Paul Craig Roberts, były zastępca sekretarza skarbu w administracji prezydenta Reagana oraz redaktor w Wall Street Journal uważa Paryski Zamach za operację fałszywej flagi. Zobacz kto naprawdę stał za zamachem.

537090_10200211532561375_28765

Operacja Fałszywej Flagi : http://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

Jeden z trzech zamachowców oskarżanych o dokonanie aktu terroru w Paryżu, Amedi Coulibaby , spotkał się z prezydentem Francji Nicholasem Sarkozy  w 2009 roku,  miał wtedy 27 lat (patrz zdjęcie z francuskiej gazety poniżej).  Informacje o spotkaniu można także znaleźć na internetowej stronie gazety  Le Parisien:

http://www.leparisien.fr/grigny-91350/amedi-27-ans-rencontre-sarkozy-cet-apres-midi-15-07-2009-580211.php

10922450_867431369975955_6880074911204521716_n

Powiedziano nam, że 32 letni Coulibaly, muzułmanin francusko-senegalskiego pochodzenia, był powiązany z  zastrzeleniem francuskiego policjanta w południowej dzielnicy Paryża – Montrouge, a następnego dnia, że wszedł do koszernego sklepu spożywczego w dzielnicy Port de Vincennes. Powiedziano nam, że towarzyszyła mu jego  26 letnia „dziewczyna”, Hayat Boumeddiene, która jest wciąż poszukiwana.

http://wiadomosci.onet.pl/francja-bracia-kouachi-zabici-w-paryzu-zginelo-4-zakladnikow/2e6q3

Informacja do której dotarli dziennikarze telewizji FOX NEWS w 2010 roku jest tak niewiarygodna, że bardziej przypomina scenariusz filmu, niż prawdziwe życie.

Stacja informacyjna Fox News dotarła do dokumentów rządowych, świadczących o tym, że Lider al-Kaidy Anwar Al-Awlaki znajdujący się na liście najbardziej poszukiwanych terrorystów przez amerykańskie służby wywiadowcze był gościem w  Pentagonie kilka miesięcy po dokonaniu zamachu na WTC w 2001 roku.

http://www.foxnews.com/us/2010/10/20/al-qaeda-terror-leader-dined-pentagon-months/

Serwis informacyjny Yahoo powołując się na informacje Reuters poinformował, że dwaj pozostali zamachowcy, bracia  Kouachi, byli finansowani przez al-Kaide z Jemenu. Osobą, która jest oskarżona o udzielenie finansowego wsparcia paryskim terrorystą jest Anwar al Awlaki, wypuszczony po zamachu na WTC lider al-Kaidy !!!

http://news.yahoo.com/charlie-hebdo-shooter-says-financed-qaeda-preacher-yemen-185902393–business.html

O powiązaniach  Anwar al Awlaki z paryskimi zamachowcami, braćmi Kouachi informowała również polska stacja telewizyjna TVN

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/terrorysci-w-wywiadzie-dla-telewizji-jestesmy-obroncami-proroka,504724.html

5a808ad954b6986e1868be1b41193737

„Terrorysta” z koszernego sklepu, w 2009 wspierał wizerunek prezydenta Francji  Nicolasa Sarkozy, który zaprosił do siebie kilku młodych ludzi w ramach wsparcia dla programu pracy dla młodych ludzi. Był to typowy zabieg PR kancelarii prezydenckiej ale zastanawiające jest jak urzędnicy z kancelarii prezydenta przegapili fakt że zaproszony do prezydenckiego pałacu Coulibaly, został zwolniony z więzienia  Fleury-Mérogis ( 2005 – 2006) i był przestępcą powiązanym z Cherif Kouachi.

http://tempsreel.nouvelobs.com/charlie-hebdo/20150109.OBS9622/exclusif-charlie-hebdo-l-itineraire-de-coulibaly-le-troisieme-homme.html

Ponadto, władze francuskie miały informacje, że Coulibaby został radykalnym islamistą w czasie swojego pobytu w więzieniu. Dziennik The Guardian donosi:

„Francuskie media poinformowały, że Coulibaly nawrócił się i stał się radykalnym islamistą w więzieniu. Po  pobycie w więzieniu za rozbój,  zaczął handlować narkotykami oraz brać udział w innych przestępstwach „

http://www.theguardian.com/world/live/2015/jan/09/charlie-hebdo-manhunt-kouachi-terrorist-links-live-updates

Francuski dziennik Liberation (lewicowy dziennik należący do francuskiego barona Edouard de Rothschild) informuje w artykule z 9 stycznia, że Coulibaly przez ostatnie kilka lat był poszukiwany przez, aż dwie francuskie służby bezpieczeństwa.

http://www.liberation.fr/societe/2015/01/09/amedy-coulibaly-suspect-n1-de-l-assassinat-de-montrouge_1177008

Według Washington Post , zaledwie 10 miesięcy po jego spotkaniu z  Sarkozym, policja przeszukała mieszkanie Coulibaly i znalazła duże ilości broni, w tym 240 sztuk ciężkiej amunicji ( 240 szt. naboi kalibru  7,62 mm) oraz zdjęcie na którym jest on w obecności  radykalnego islamisty Djamel Beghal Murat , którzy znajduje się na liście najbardziej podszukiwanych terrorystów przez służby francuskie i CIA, określa się go jako ” członka al-Kaidy od rekrutacji w Europie” oskarżonego o planowanie ataku na ambasadę USA w Paryżu w 2010 r .

http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2015/01/09/who-is-kosher-market-suspect-amedy-coulibaly/

1-Paris-Suspects-2

Przez 5 lat Coulibaly uniknął zatrzymania przez policję i służby wywiadowcze, w 2013 został oskarżony o rolę w organizacje ucieczki kolejnej ikony  terroryzmu, Ait Ali Belkacem Smain , który był mózgiem Francuskiej  Zbrojnych Islamskiej Grupy (GIA)  oskarżanej o dokonanie zamachu w Paryżu w 1995 roku.

Co jeszcze niesamowitego wiąże się z tym zamachem?

Dziennikarze z Charlie Hebdo  spotkali się w paryskim biurze tylko raz w tygodniu.

” Dziennikarz z Charlie Hebdo  powiedział francuskiej gazecie Le Monde, że napastnicy musieli zostać poinformowani o dacie i czasie spotkania, normalnie w redakcji nie znajduje się zbyt wiele osób.” – CBC News

http://www.cbc.ca/news/world/charlie-hebdo-newspaper-shooting-timeline-1.2892399

Kto  poinformował  strzelców o odbywającym się w tym dniu spotkaniu?

 Uzbrojeni policjanci opuścili biuro tuż przed pojawieniem się napastników

„Dwóch oficerów, którzy przez ostatnie kilka lat zostali przydzieleni do ochrony edytora i rysownika Stephane Charbonnier , wyszło z biura tuż przed przybyciem napastników” – CNBC News

http://www.cnbc.com/id/102319621

 Komisarz prowadzący śledztwo 45 letni Helric Fredou, dzień po zamachu,  popełnia samobójstwo z broni służbowej.

Charlie Hebdo Police Investigator Commits Suicide. “Killed Himself While Preparing the Police Report”

Dr. Paul Craig Roberts, były zastępca sekretarza skarbu w administracji prezydenta Reagana oraz redaktor w Wall Street Journal , opublikował w czwartek artykuł na swojej stronie internetowej  „Paul Craig Roberts Institute for Political Economy” w którym nazywa paryski zamach operacją fałszywej flagi. W swoim artykule powołuje się na wiele źródeł, przypisujących zorganizowanie zamachu wywiadowi CIA oraz Mossad.

Charlie Hebdo and Tsarnaev’s Trial: Cui bono?

http://www.presstv.ir/Detail/2015/01/10/392443/CIA-carried-out-Paris-attack-Roberts

„Bóg jest po Waszej stronie!” – Zbigniew Brzezinski do Mudżahedinów, Pakistan. 1979r.

Zobacz także:

Egzekucja paryskiego policjanta to fake, zobacz nagranie w zwolnionym tempie

Paryski Zamach – nowe dowody oraz nagrania wideo

„Jest groźnie. Jest bardzo groźnie. Czym groźniej, tym lepiej” – Zbigniew Brzeziński, były doradca prezydentów Stanów Zjednoczonych, politolog, globalista i główny ideolog Nowego Porządku Świata (cytat TVN24)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/jest-groznie-bardzo-groznie-im-grozniej-tym-lepiej,187448.html

Przygotował: Michał KK

Źródło:

INFORMANT? Paris Terror Suspect Met With French President Sarkozy in 2009

Home

Charlie Hebdo and Tsarnaev’s Trial: Cui bono?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *